Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NNebel1 - Profil | So 28.8.2010 21:57:36

Fishky >> Myslím,že to můžeš v hokně zabalit.Po tomhle fotu se sponzoři jen pohrnou ...:-) Moc pěkná sovětská ryba.

    NJosher - Profil | So 28.8.2010 21:56:36

    Zajda >> Tak to máš spravenou náladu aspoň na týden.

      Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:53:54

      Zajda >> já jsem jenom rád, že u nás jsou ty břehy tak strmý :)

        Nhraji - Profil | So 28.8.2010 21:52:56

        Kraťas82 >> myslím, že bude stačit, když budu sedět vedle ní na břehu, ani nebude potřeba sahat na prut, to zvládne Bary sama

          Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:52:29

          Kraťas82 >> ajo, dyť v pohodě, ona hlavně chtěla něco chytit, protože na závodech má smůlu, ale tentokrát zachytala slušně
          toho karasa měla hned na první nához, tomu to muselo dopadnout přímo před hubu a ten kapřík taky za chvíli a pak už nic, jen dva záběry prošvihla, ale to jsem tady psal
          jinak v klidu, já jsem věčně někde pobíhal a ukazoval video s těma kaprama a všem jsem tvrdil, že to jsou ti nasazení a přitom to byli úplně jiní, ale přece jim to neřeknu :)
          a tys byl dneska na rybách? nebo se chystáš až zítra?

            NZajda - Profil | So 28.8.2010 21:51:03

            Tak vám teda popíšu, co jsem dnes potkal u vody za blby...Ženu se 20km na Moravu do K. a když tam přijedu, tak zrada...Ještě když auto směřovalo čumákem do vody, tak jsem viděl, že na "mojém" vysezeném sedí chlap, policajty uvázané na šňůrkách, asi aby mu je někdo neukradl...Říkám si no nic, místa je tu dost...Jenomže nebylo...Hned kousek za zatáčkou stály přes cestu okolo vody dvy favoritoformany spojené s nějakýma bivakopřístřeškama a dál se holt jet nedalo...I šel jsem se tedy podívat na poslední slibný flek pro dva a tam seděl taky takový nějaký podobný maskovaný s uvázanýma króžkama....Po návratu k autu mi bylo nabídnuto, že by mi uhli s prutama, abych mohl projet těsně při břehu...Vzhledem k tomu, že znám složení materiálu břehu a taky proto, že bylo po dešti, jsem s díky odmítl...A včil vyřešení tajenky děti...Byli to kapraři, kapraři ze Vsetína...:-( Šíří se to jako mor, po celé Zemi Moravské..:-(

              NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 21:49:14

              twister >> Tak neresim, je to podvod mno... Tak vis co pristi rok se domluvime a dojedem driv nez letos v zari a kdyz za Bary bude chytat hraji tak myslim ze ji jen tak nekdo netrunfne... :-)) Ale rikam treti misto super a esi to je jak pises, tak je to vlastne moralne misto prvni!! :-))

                Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:44:02

                Kraťas82 >> tipuju tak 30 děcek, zajímavý je, že první tři místa obsadily holky a bylo to hoodně těsný, ale musím říct, že za tu jednu to chytal tata a za tu druhou možná taky, ale to jako neřeším o nic nejde :)

                  NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 21:40:27

                  twister >> Jo tak takovy taky pouzivam +- takze to delam asi v ramci moznosti dobre... :-)) Mno a Bary je sikula, co dodat... a kolik tam vlastne bylo zavodicich??

                    Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:35:32

                    Kraťas82 >> takových +- 20 cm a krásně na to dneska šly, zítra už to nemusí fungovat :)

                      NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:32:22

                      hraji >> asi budu muset velitele přejmenovat ať se to neplete, ale nenapadá mě jak... popřemýšlím :-)

                        NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:30:20

                        Josher >> děkuju :-)

                          NFishky - Profil | So 28.8.2010 21:25:45

                          ...tož koušou koušou? :))) počasí fakt na draka, v tomhle se dá provozovat tak leda gaučing :))

                            NNebel1 - Profil | So 28.8.2010 21:22:50

                            MrKos >> Jsem byl off....Tam nešlo vůbec kchárem zastavit....Peklo na zemi.Nakonec jsme si byli užít poklidný urban fishing a spokojenost.

                              Nhraji - Profil | So 28.8.2010 21:22:10

                              Marge >> Marge11 - 28.8.2010 21:17:28 >> je v tom nepořádek, máš pravdu, občas jsem velitel, občas náčelník a občas nic.

                                NJosher - Profil | So 28.8.2010 21:21:39

                                Ještě jednou Křetínka:-)

                                  NJosher - Profil | So 28.8.2010 21:19:42

                                  Marge >> Marge11 - 28.8.2010 21:17:28 >> Pleteš si pojmy.V Brně sedí velitel:-)

                                    NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 21:18:59

                                    twister >> jak moc kratkej?? me mrkos rikal ze ma byt delsi... Ale je teda fakt ze sme byli na stojaku.... budu se ho muset zeptat jak to teda vlastne je... :-)) jinak me se cerviky maly taky osvedcili... co pouzivam ty navazecky s pidi hackama tak si zachyta clovek vic... Jen teda ted me to lapil nejakej peknejsi kaprik a tu desitku ownera mi zlomil... :-((

                                      NJosher - Profil | So 28.8.2010 21:18:49

                                      Marge >> Marge11 - 28.8.2010 21:12:22 >> Přeju ti aby to vydrželo.

                                        NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:17:28

                                        hraji >> kdepak, pokud je mi známo, tak v Brně u PC sedí náčelník :-)

                                          Červené karty: Vondruš