Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:12:22

Josher >> i prd velebnosti, jen jsem teď měla podvakrát štěstí, snad chvíli vydrží :-)

    Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:12:20

    Kraťas82 >> zdáár, jo ty jo, musím říct, že krátkej návazec z 12tky a malej háček se čtyřma červíkama braly ostré úplně nádherně

      NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 21:11:21

      twister >> tobe?? myslim ze muzem... :-)) dokumentaristo... :-))

        Ntwister - Profil | So 28.8.2010 21:09:27

        dneska opět na moravě, hoodně moc ostrých, největší 47 cm, foto nemám, snad věříte :)

          NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:08:22

          No a tenhleten odjel málem i s prutem, zachránilo mi ho to, že se navijákem šprajcnul o přední vidličku... krááááásně jsme si zachytali

            NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 21:02:19

            Na položenou jsem píchla na háček jakési "Buchtičky", co jsme dopoledne zakoupili, ale rybě se nějak nezamlouvaly... tak jsem je vyměnila za osvědčenou klasiku a hned to bylo o něčem jiném

              NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 20:59:13

              ... čtvrtý nához a na tři červíky další úlovek

                NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 20:57:33

                Já jsem šla s jedním prutem na plavanou, s druhým na položenou... na plavačku to bralo spolehlivě, první nához cejn, druhý nához ploťka, třetí nához tohleto... na plavačku můj první :-)

                  Nhraji - Profil | So 28.8.2010 20:57:14

                  Marge >> Marge11 - 28.8.2010 20:53:36 >> jak jsi mohla přechytat velitele, když velitel nebyl s tebou na rybách a sedí v Brně u počítače? Že ty máš v tom velení nějaké nepořádky? :=)

                    NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:56:26

                    Marge >> Marge11 - 28.8.2010 20:53:36 >> Mám takový dojem,že ti ta rybařina jde nebezpečně dobře.

                      NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:54:19

                      hraji >> Koukal jsem,že je čím dál víc v oblibě menší ryba.

                        NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 20:53:36

                        Odpoledne jsme byli na rybách, přechytala jsem velitele na druhy i na počet :-))

                          NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:52:44

                          Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 20:51:27 >> To je pravda:-)

                            NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 20:52:37

                            Tak vám ukážu co všechno jsme dneska stihli.... dopoledne jsme byli na houbách, velitel mě přesbíral asi o půl kabele :-(

                              Nhraji - Profil | So 28.8.2010 20:52:27

                              Josher >> mírové kapry, jak se zdá, chytají již jen zpozdilci našeho formátu

                                NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 20:51:27

                                Josher >> ja nepsal nic o mirovych :)

                                  NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:49:56

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 20:44:00 >> Protože už tam žádní míroví nejsou:-)

                                    NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 20:49:43

                                    Dobrý večer

                                      NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 20:44:00

                                      Zajda >> a proc nechytas kapry? :)

                                        NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:43:19

                                        Zajda >> Tak to si ten mrazák moc nenacpe.
                                        Který se nechá chytit při porušování........:-)

                                          Červené karty: Vondruš