Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | So 28.8.2010 20:38:18

Chytali jsme ryby s kamarádem a do toho mi přišla esemeska od hladového dítěte, že si potřebuje doplnit v Brně mrazák...Odnesli to 3 cejni a 2 ostré...:-(
A ještě vám dám hádanku - který rybář je nejblbější?

    NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:32:34

    Zajda >> Tak se pochlub a nedělej Zagorku:-)

      NMrKos - Profil | So 28.8.2010 20:31:17

      jdu uvařit jedy na zítra

      dobrou noc všichni

        NMrKos - Profil | So 28.8.2010 20:27:24

        Zajda >> ukááž, my to zase tak dramaticky neberem... dyť nás znáš :-)

          NZajda - Profil | So 28.8.2010 20:26:33

          MrKos >> A kdybys věděl jaký...No nic, končím tady...Akorát nevím, kam budu moct nakouknout..:-(

            NMrKos - Profil | So 28.8.2010 20:24:51

            Zajda >> masááááááááááááááář :-))

              NZajda - Profil | So 28.8.2010 20:22:46

              Tož chtěl jsem slušně pozdravit. jakože "dobrý večer", ale musím říct "sbohem"...Na základě diskuse v plkárně mezi vás po dnešku nepatřím...:-( Tož sa tu mějte pěkně...

                NBatuta - Profil | So 28.8.2010 20:20:14

                MrKos >> Světlušku nemám, nevím, čím to je, ale bývají jen na druhé straně a tam už jsem dlouho nebyl. Dneska jsme celkem zalapali, až sníme houby, tak dáme nějaké ty fotky...

                  NMrKos - Profil | So 28.8.2010 20:16:23

                  Batuta >> a co světluška, máš? a ryby? se tam k vám někdy vypravím a zalapáme svorně, ale až spravijó ten mostek a oddělají ten semafóór

                    NBatuta - Profil | So 28.8.2010 20:06:55

                    Hlásím, že ty jejich bubny byly slyšet až u světlušek...

                      NBatuta - Profil | So 28.8.2010 20:06:24

                      Dobrý večer

                        NJosher - Profil | So 28.8.2010 20:04:34

                        Další Křetínka:-)

                          NJosher - Profil | So 28.8.2010 19:59:00

                          MrKos >> Mě rozčiluje ten rámus.

                            NMrKos - Profil | So 28.8.2010 19:54:19

                            Josher >> na Svratce 4 jezdijó skoro denně... je to sranda a mají pěkný teď nevím jak se řeknou samice od bubeníka

                              NJosher - Profil | So 28.8.2010 19:49:28

                              Ale normálně je na Křetínce krásně.

                                NJosher - Profil | So 28.8.2010 19:47:34

                                Už se nedivím,že jim asi před třemi lety někdo ty lodě zapálil.Kdysi jsem je na vodě viděl trénovat.To byl ale bordel.

                                  NJosher - Profil | So 28.8.2010 19:45:44

                                  Nebel1 >> To bylo radosti.Co?

                                    NMrKos - Profil | So 28.8.2010 19:42:32

                                    Nebel1 >> nevěděl jsem to, jak bych mohl... až teď naťukám do vyhledávače Křetínka a vono vylezlo Křetínka cup 2010 ... a budu na nástěnce? :-)

                                    a jak to šlo? v zátokách předpokládám že draci neřádili

                                      NJosher - Profil | So 28.8.2010 19:42:09

                                      Já tam nevidím nic:-)

                                        NNebel1 - Profil | So 28.8.2010 19:36:45

                                        MrKos >> Jaktože to himbajs víš?Pročs to nehlásil?Bývali bychom byli jeli jinam...:-) Ikdyž jsme teda původně chtěli jet jinam...

                                          Červené karty: Vondruš