Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | So 28.8.2010 19:34:42

Nebel1 >> vidím tam čouhat špičku dračí lodě

    NNebel1 - Profil | So 28.8.2010 19:32:08

    Nazdárek.Kdo jste dnes nebyl na Křéti o moc přišel.
    Večerní hádanka:Co se tam dělo ?
    Batutu a Marge prosím o diskrétnost.

      NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:56:20

      :-)

        NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:55:46

        MrKos >> To už by bylo lepší z kojenecké láhve:-)

          NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:54:40

          Josher >> to není špatný, ukousneš rožek a máš to jako z prsu :-)

            NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:52:57

            I takto se dá nosit pivo:-)

              NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:52:37

              Josher >> vlezu kam se dá :-)

                NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:48:52

                MrKos >> Kam ty všude nevlezeš:-))

                  NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:47:24

                  a kastelán možná ani neví co mu na půdě přespává... pojem nocuje se mi zdál takový blbý

                    NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:45:12

                    a rostou furt

                      NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:43:39

                      na to že nebyl žádnej pařák lezlo po venku kde co

                        NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:42:11

                        kyblík jsem dneska na procházku vyjímečně nebral takže probíhalo jen chyť a pusť

                          NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:40:39

                          jedna jeskynní

                            NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:40:13

                            Sedí tři myši za barovým pultem a pijí tequilu.
                            # # # # První myš vyzunkne jednu tequilu, bouchne sklenkou o pult a říká:
                            # # # # "Já jsem tak odvážná, že si každý den uloupnu trochu jedu na myši
                            # # # # a žvýkám ho, abych se lepší odvázala..."
                            # # # # Druhá myš se na ni podívá, hodí do sebe dvě tequily, bouchne
                            # # # # sklenkou pult a povídá:
                            # # # # "A já jsem tak odvážná, že každý den jdu k pasti na myši, zdvihnu
                            # # # # záklopku, trochu se na ní pohoupám a to jsem teprve v transu..."
                            # # # # Třetí myš se na ně koukne, šoupne do sebe tři tequily, bouchne
                            # # # # sklenkou o pult a vydá se ke dveřím.
                            # # # # Dvě první myši za ní udiveně hledí:
                            # # # # "Kam jdeš?" "Jdu si zapíchat s kocourem..."

                              NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:39:49

                              MrKos >> Mladej do toho na jemno pokrájel cigáru.Taky to šlo.

                                NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:39:31

                                vám ukážu ňáký to žvížátko z výletu... tady někdo asi rozlil kofolu či co to

                                  NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:38:15

                                  Josher >> jsme něco podobnýho taky dělali avšak přidali i půlkilečka sekané masové :-) a bylo to dobrý

                                    NJosher - Profil | So 28.8.2010 18:33:39

                                    MrKos >> Já mám cuketovou dietu.
                                    Ale abych byl upřimný,tak to je docela dobrý.Akorát mě není jasný,na co tam dávají kypřící prášek.

                                      NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:17:38

                                      svačináá

                                        NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:09:41

                                        KUK >> na tu rósnicu to docela žilo a když ještě připočtu fakt že jsem nekrmil tak dobrý... dost záběrů jsem nesekl a tahal očištěnej háček
                                        teprve další zkrácení forpasu a zvětšení háku, použil jsem tu přinesenou čtverku, pomohlo a ryby jsem začal lépe trefovat

                                        v Oplatkárně to bude dobrý, větší kapři tam jsou, ale není cesta jak je selektovat protože zase tak ůplně velcí aby sežrali dvě halibutky už tam asi moc nejsou ... docela čučím na cejny, to musí být jedině futrem protože já je minule nedostal a měl jsem ve futru v podstatě jen kapry

                                          Červené karty: Vondruš