Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | So 28.8.2010 18:06:10

twister >> krásný a Barynce že blahopřeju... na takových závodech udělat jedničku nebude problém a do příště ji trochu lépe naučíme plavačku ... naučíme jako myšleno tady protože praktické cvičení asi moc často nezvládnem :-)

    NKUK - Profil | So 28.8.2010 16:10:22

    MrKos >> Je vidět, že Kukův koutek ožívá až na večer.... Já byl o rána tam co včera - pracovní název Oplatkový - a krom 10 cejnů a línka 10 kapříků ne zcela pánvičkové velikosti. Boloňka se ohýbala, že se na mě chodili dívat i jacíci místní. Když uviděli co de ven s brbláním "to je malý" odcházeli .o)

      Nsyny - Profil | So 28.8.2010 15:24:58

      MrKos >> bacha na známosti na rybách...:o))
      http://www.youtube.com/watch?v=YR_Xb8XmrCY&feature=​related

        Nhraji - Profil | So 28.8.2010 14:12:17

        twister >> stánků tam bylo jak na pouti

          Ntwister - Profil | So 28.8.2010 14:01:45

          a nakonec maruška s cenou

            Ntwister - Profil | So 28.8.2010 14:01:10

            posilnění před závěrem...

              Ntwister - Profil | So 28.8.2010 14:00:07

              rozhodčí byli doost podplatitelní, stačil čajíček a cigárko

                Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:58:52

                nástraha : červi, rousnice, kukuřice, rohlík ... bojlíz

                  Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:57:51

                  došlo i na pípáky

                    Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:57:10

                    policajti se v klídku pohupovali

                      Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:55:41

                      byla tam jedna závodnice jakááási

                        Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:54:59

                        všichni chytali na bobkařinu (zahlídnul jsem 1 feeder) a pak nevyvážených splávků s očividně nenaměřenou hloubkou a min. 25 vlascem

                          Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:52:38

                          hraji - 28.8.2010 13:48:37 >> chytalo se na feeder, potom chvíli plavaná, chytila ale jenom kapra 46 a karasa 36 a cejna ... nikdo nechytil víc jak 4 ryby, celkově to bylo slabý, foukalo a byla zima, chvíli i pršelo
                          karas přišel na červíky ihned po prvním náhozu a kapr asi za 10 minut, maruška pak dva krásný záběry promeškala

                            Nhraji - Profil | So 28.8.2010 13:48:37

                            twister >> Marušce blahopřeji, krásný výsledek, trenérovi samozřejmě taky. Jak jste chytali?

                              Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:46:17

                              .

                                Ntwister - Profil | So 28.8.2010 13:35:20

                                zrovna jsem se vrátil ze závodů, maruška skončila třetí (rozdíl mezi prvním a třetím byl asi 6 bodů), takže pěkný, vyhrála podběrák, háčky, krabičku na háčky, 2GB flash + drobnosti
                                navíc se jako bonus chytil úhoř 52 cm, kterej je taky hooodně velký překvapení, taky poprvý chycenej

                                  Ndany1 - Profil | So 28.8.2010 13:15:48

                                  MrKos -To znám..je mi to nějak povědomé.Taky jdu ven..prší,ale musim něco dělat.Tak se měj moc hezky.Ahoj...

                                    NMrKos - Profil | So 28.8.2010 13:12:33

                                    uvařil jsem něco na zub i rybě domácí, už to vypadá akurátně

                                    odcházím ven

                                      Ndany1 - Profil | So 28.8.2010 12:53:23

                                      MrKos - Já taky baštim všechno...jsou to bše dobroty...tak jaký pak copak..caviky s tim...

                                        Červené karty: Vondruš