Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:27:51

MrKos >> dobře, dám na tebe, ale uvidím co na to maruška, té se bude chtít chytat na feeder jak ji znám :)
já včera chytal takový
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2010/417330_698d2.jpg

    NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:24:21

    twister >> on to ten cejn vzal normálně akorát jsi to dřív viděl a taky se dřív samosekl :-) někdy to šlape, je potřeba zkoušet na což su línej a většinou nezkouším a sedím a čučím ... akorát s plavačkou se mi chce zkoušet

    fakt se toho neboj, hlavně jí tu plavajdu slušně navaž ať tam nemá ňáký kopyto který bude čučet půlmetra nad vodu ... to bodování je postavený v podstatě hlavně na kapra avšak i solidní plotice už by mohly sahat na 20+ a stačí 2 na jednoho kapra... asi bych zkusil jenom tu plavačku, prut stále v ruce, hloubku mírně nade dno, dokrmovat a rozchodit bílou rybu ... ostatně i když bude 20+ každá pátá tak nachytat 100 je otázkou max. 15min a za tu dobu žádnej lovec víc jak dva kapry asi nedá

      Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:18:06

      MrKos >> kapr za body (40 cm = 40 bodů), každá ryba nad 20cm se boduje jako kapr, zbytek za 1 bodík

        Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:16:24

        MrKos >> ti kapříci jezdili trošku jinde, ono se to celý rozdělený na dvě části, na první chytají všichni, na druhé jen já, protože si všichni myslí, že tam nic nejni, ale jak jsi viděl ... :-))
        no zkusíme všechno možný, budu na ni dohlížet
        včera jsem na moravě zkoušel hodně krátkej návazec z 12tky a vzal mi to cejn, ale hodně prudce a potom už nic a ryby tam byly, tak jsem dal další a už šly ostré

          NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:15:47

          twister >> hele a když chcete záávodit ta to dělejte pořádně nebo tam ani nechoďte a červa hoďte do řeky :-) fakt jí navaž jednu plavačku, forpas nějakou 0,14 aby to nervala, dobře to vylaď a nemusí na to vůbec chytat furt, může to zkusit jen sem tam stylem půjde nepůjde... hoď tam futro a uvidíš jestli do toho ryba poleze

          jaký je bodování? jenom kapr?

            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:14:46

            MrKos >> Ale skoro celej den to u nás vypadalo jako na tvé fotce.

              Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:12:48

              MrKos >> tři pade???? tak to je dost předražený, co? to je od mamy z obchodu

                NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:12:20

                Josher >> jo, to modro vidím v dáli... zítra mám UTT zaracha tak doufám že do neděle než se dostanu na ryby se to zase pokazí :-)

                  NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:11:04

                  twister >> ale dala, plavačka není nic těžkýho... s fíídrem nemůže být o moc lepší než ostatní lidi s fíídrama nebo bobkařinou protože je to pořád to stejný jako všichni...

                  maximálně bych zkusil rapidně zkrátit forpas třeba na 8cm a kukuřici pod háček... tím by mohla odskočit

                    NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:09:30

                    twister >> dobrej táta za 9 vočí to je ňákej drsnej koloniál, né? tak to třeba já tady u nás na velkoměstě, tím nemyslím Brno, v tescu tento týden regulérně zakoupil malýmu cyklokompjůtr se čtyřma funkcema za 32.-Kč a sadu světel přední krypton + zadní 3x led + 4x tužkovka to celé za 24.-Kč...

                    za tátu bych dal tak max. třipade :-) za tu makovou klidně aji bůra protože mi po tom párku jaksi vyhládlo a něco bych spolknul... dám aspoň jihlavanku a něco malého k tomu

                      Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:07:25

                      MrKos >> no děkuju za radu, ale chytá na feeder, plavanou by asi nedala

                        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:07:05

                        MrKos >> U nás je právě takto.

                          NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:04:37

                          twister >> sedněte si někam kde nebude největší kravál a nakrmte plavačku... precizně vyváženej splávek kolem 1g, max 1,5g, sám mám rád když ho 5 červů už bezpečně potopí, tři ještě ne, precizně změřená hloubka, počítejte přitom s tím že se olovnička zaboří do dna takže je potřeba to doladit pomocí 6 červů, nastavit tak aby se červ ocáskem dotýkal bahýnka a pak stačí jenom krmit a chytat... poté co jsem viděl video jak tam kapři až na břehu tlačí pšenici tak myslím že jich tam je hodně a když už je dostanete do krmení tak půjdou lapat velice efektivně... jestli je tam hodně bílé ryby a tato se nepočítá tak chytejte na kukuřici a přehloubenou montáž o cca 5 cm, to je potřeba zkusit, někdy chce kapr i 10, někdy i 20
                          s hloubkou je potřeba si pohrát, někdy to kapr žere 3cm nade dnem, někdy naopak 3cm přehloubený... stejně tak je potřeba dokrmovat aby ho to tam pofrželo, po troškách, furt, do toho dostřelovat živou, dyť je to sranda :-)

                          přeju Barynce ať to dá, ať je minimálně první a to s velkým náskokem...

                          my byli včera s kolegou Kukem a parmice tam žádné neplovaly, naše velké nástrahy nic jiného nesežralo a nakonec Kuk vykoledoval jednu malou parmici a já jednu ostrou a jednoho cejna ... pohodička

                            Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:01:45

                            MrKos >> fakt hubneš??? tohle je moje

                              NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 19:58:21

                              twister >> To zdokumentuj a pořádně:-)

                                NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 19:57:21

                                MrKos >> To je sváča malého menšího né?

                                  NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 19:56:52

                                  Zone >> nazdar rybáři, co jsi s kaprem provedl a jak jdou u vás parmice? ještě tam nějaké máte nebo už to děda všechno pomlel? :-)

                                    Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 19:56:23

                                    Josher >> povíme si zítra, hodlám to všechno zdokumentovat :)

                                      Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 19:55:49

                                      MrKos >> no včera jsem byl, ale dneska ne, pořád fučí a poprchá, ale včera šly dobře ostroretky v hodně přikalené vodě .. co ty?
                                      poraď nějakou strategii na závody, máme červy, rousnice, kukuřice, šrot :)

                                        NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 19:55:14

                                        jakési kumuly se nám tu kumulují ... za nima už je pěkně a porostóó hříbci protože konečně zapršelo

                                          Červené karty: Vondruš