Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:01:26

Josher >> Pepo, to je zločin, takhle navečer, v lednici mám akorát okurky a Lučinu a ty vytáhneš takové krásné maso

    Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 21:00:20

    Josher >> tak to potom jo, vypadá to nějak divně :-) budou tam nějaký klobásky a pivečko

      Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:00:15

      Pavouk‌ >> Pavouk28 - 27.8.2010 20:52:13 >> že je to málo? Já to taky říkám, schází mi jeden 4m a 7m

        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:58:02

        twister >> Namarinovaný kuřecí stehýnka.

          Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:54:53

          Josher >> podle fotky to nevypadá moc chutně :)

            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:53:50

            hraji >> Jirko,to ti chválím:-)

              NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:52:59

              twister >> A hlavně se na to posilněte:-)

                NPavouk28 - Profil | Pá 27.8.2010 20:52:13

                hraji >> jenom 10? :)

                  Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 20:51:29

                  Josher >> beru si tvoji radu moudrého muže k srdci a nechám toho

                    NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:50:39

                    twister >> Přesvěč Marušku a řiď se radama chlapů.Bobkařit můžete kdykoli.

                      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 20:48:53

                      hraji >> Moc neuklízej,nebo nic nenajdeš:-)Znám to podle sebe:-))

                        Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 20:46:16

                        twister >> pokud nebude na feedru něco,co bude kapři lákat víc, nebude feeder nic moc. Já bych vsadil na tu plavanou, kmen 0,20, forpas 0,18 a háček 8 nebo 10 a hurá na ně, tři červy a zrnko kukuřice, seřídit na dno a nebo3 cm nade dno a jedou

                          Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:42:10

                          hraji >> já mu věřím, že by se takhle dalo nachytat
                          všichni tam chytají klasiku (jsou to malý děti), tak myslím, že feeder by mohl o trošičku lepší, i když je mi jasný, že na plav. nemá

                            Ndany1 - Profil | Pá 27.8.2010 20:40:58

                            Ahoj.Co máte kde za závody?

                              Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 20:39:47

                              twister >> MrKos má pravdu, závodník jeden, jemně seřídit na přesnou hloubku a sekat všechno.

                                NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:37:24

                                twister >> jo, viděl... dobrý - takové komorní a v pohodě

                                  Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 20:37:21

                                  Zajda >> nejedu nikam, jsem doma a dělám pořádek v tom binci. Právě jsem udělal revizi bičů a nutně ještě jeden potřebuji, deset je málo

                                    NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:36:50

                                    jednoeurového další dvojku nalévám a odpadám

                                    dobrou noc děti

                                    dobrou noc Barynko s twisterem a bez medajle se nevracejte

                                      Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 20:36:34

                                      MrKos >> jasný, nafotím to aji ostatní lovce a jejich úlovky :-)
                                      myslím, že jsi viděl už nějaký fotky z těch závodů, že?

                                        NMrKos - Profil | Pá 27.8.2010 20:32:06

                                        twister >> jó, viděl jsem fotky a krásný to ryby... máme taky, ale né tolik a převažuje o cca 10cm menší

                                        a Barynce řekni že jsem říkal ať chytá pořádně nebo že si to s ní vyřídím a že už brzo dostanu příležitost :-)

                                        na závodech prostě musíte udělat všechno pro to aby jste nachytali body, hodit tam fíídr a sednout na židlu můžete příště, a přespříště a celej rok

                                        škoda že jste tak daleko, o 50 míň tak se dojedu podívat jak vám to jde... aspoň nám něco nafoť, plíís

                                          Červené karty: Vondruš