Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPavouk28 - Profil | Ne 4.10.2009 14:39:51

Jarda Bořek Stavitel >> nevedel ale doslo mi to aj tak.. Navic jepicak muze i po svatbe, neni to pokrevni pribuzenstvo, ted to vypada ze von snad nechce! :)

    NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 14:32:14

    jepice >> :)))
    No, já jen, aby jí něco neuteklo.. :))

      Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:31:25

      Jarda Bořek Stavitel >> ano, to všechno by mohla. Ale... asi se jí nechce :-)

        NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 14:26:23

        jepice >> Asi.
        Hele a to bys teď sestru mohl vodit k vodě častějc.. A mohla by si udělat papíry... a mohla by chodit aj bez tebe k vodě, co? :)

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 14:25:01

          Jinak... Brňáci se jeli dochytat na ovocňák.. :)

            Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:24:36

            Jarda Bořek Stavitel >> Pavouk to věděl asi proto, že čte MRK častěji než ty :-)

              NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 14:22:45

              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Tys to věděl?!
              Já se to musím dozvídat po částech po SZ... :)

              Jepice je kanón! Založím jeho fanklub! :)

                NPavouk28 - Profil | Ne 4.10.2009 14:18:32

                jepice >> no co dokud nejste pribuzni tak muzes! :)

                  Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 13:29:47

                  Jarda Bořek Stavitel >> to bylo myšleno trochu jinak, trochu to souvisí s tím, jak jsi viděl mého otce s nějakou paní ;-) Očekávej SZ.

                    NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 13:29:25

                    Jo, napsal jsem tam hrubku.. :(

                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 13:22:55

                      Hostesky byli dvě, pravda. Jedna pronesla pěknou větu... "On by chtěl, ale nemůže..." :) A úžasně se u toho křenila. Je dobrá! :)

                        Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 13:09:07

                        Zajda >> hostesky byly 2. Jednu zařídil Puntík a druhou já :-)

                          Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 13:08:31

                          Dobrý den, ještě jednou se kolegům z BJ omlouvám za vzniklý konflikt omlouvám. Holt jsme si vybrali den kdy mě po dvou letech opět navštívil oblíbený člen RS a přerušil nám tak celou chytačku, že prý chytáme blíž, jak 100m od hráze. Zase se někomu povedlo mě nasrat...
                          Když nějakou chvilku počkáte, hodím sem pár fotek.

                            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 13:04:54

                            No dobře. Tak jsme byli RS vykázáni! A je to! :)))
                            A prásknu to... MrKos vybral flek, kde se nesmí chytat a ještě měl přitom na hlavě čepici MRKu a na kýblu nálepky a vůbec... reklama pro MRK jak sviňa! :)

                              NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 13:04:28

                              Jarda Bořek Stavitel >> Tak jo, aspoň se budu těšit domů z ryb..:-) Doufám, že hostesky byly..:-)))

                                NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 12:49:59

                                Zajda >> Maty tam nebyl, já neměl foťák, konečně... ani mi nakonec nebyl umožněn lov.. Já to asi okomentuji dlouhým mlčením.. Nechám to na jiných. Jen vsuvka - potkali jsme tam kamaráda RS Jepiceho, co ho před rokem kontroloval, když nechytal ryby.. Je mu 74 a byl s ním kopec srandy. Ale zase jsme se nemuseli (ani nemohli) věnovat klackům, a tak jsme víc splkli a sežrali jsme víc masa.
                                Pytlák proměnil 10minut po nahození hrčák (fakt s pípákem... pííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí​​íííp) v balonoidního lysce skoro 60. Jinak to fakt raděj nechám na jiných.. :)

                                  NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 12:40:38

                                  Jarda Bořek Stavitel >> Nebublej z mrákot a val sem fotky...Nebo ti Matyho hafíci ukósli ruce?:-)

                                    NZajda - Profil | Ne 4.10.2009 12:39:49

                                    Lubík >> Dík...

                                      NLubík - Profil | Ne 4.10.2009 12:34:49

                                      Zajda >> Ahooj..Bohužel prohráli 3:0 a na šampionátu skončili..

                                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 12:26:58

                                        Dobrý den.
                                        Tak jsme si krááááásně zachytali.. :)

                                          Červené karty: Vondruš