Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nkakr - Profil | Ne 4.10.2009 15:25:03

Jarda Bořek Stavitel >>
Já vůbec neměl na mysli Petra, nakonec tam byl nejmladší. Ale staří mazáci by se měli umět ozvat.

    Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 15:23:21

    Plaval tam i roztomilý hmyz. Jestli se nepletu, je to splešťule blátivá.

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 15:22:24

      kakr >> Hele, nerej do něj. Ten měl štěstí, že nepřišel o noty! :))
      Ale poznamenal si ho. Petra si pán dobře pamatoval z minula... kdy mu nechtěl ukázat papíry, když na louce piknikoval.. :)


      Pán věděl jen to, že to říkali na schůzi. To byl jeho argument.. jediný. Bylo mu 74 a nám se stejně chytat nějak moc nechtělo.. :)

        Nkakr - Profil | Ne 4.10.2009 15:19:25

        jepice >>
        Se divím takoví rétoři a nedokáží RS vysvětlit, že 100m zákaz se vztahuje na přehradní hráze. Revír na kterém jste lovili není nádrž přehradní, ale závlahová......

          Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 15:14:10

          Batuta >> a hráz je hrázové těleso?

            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 15:13:42

            Dickcz >> Vidíš?!.. Ne 4.10.2009 15:11:55
            Ryba! Jo, hold.. kdo umí, umí! :))

              Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 15:11:55

              ...a vyklubal se z toho 57cm prasečkyn.

                NBatuta - Profil | Ne 4.10.2009 15:11:11

                jepice >> Není na té fotce 15:05:13 vpravo vidět hráz? ;-))

                  NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 15:05:23

                  Dickcz >> :))))))))))

                    Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 15:05:13

                    Georgino >> jak říkáš :-)

                    ...zasekl a zdolával...

                      NDickcz - Profil | Ne 4.10.2009 15:03:28

                      Mám aspoň před zámrzem opravenou fasádu a dodělanej betón. Celkem mě mrzelo, že nemůžu s váma. Akcí mnoho, víkendů čím dál míň, ale Ovocňák nemusím. Ono se tam na jihu všeobecně to stěhování nějak rozmáhá, vloni jsme museli na štiky, okouny a kapři taky jinam:)

                        Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 15:02:22

                        A pytlák zvlolil taktiku kapráků - nahodil...

                          NGeorgino - Profil | Ne 4.10.2009 15:01:57

                          jepice >> koukám že Mára čekal velkou vodu že? :-)

                            Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:57:28

                            ...a nakonec vytasil jednoho místního okouna holdegróna, který však v jeho ruce nejde ani vidět.

                              Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:51:24

                              Jarda Bořek Stavitel >> dva Celsiovy sice byly, ale mně zima nějak nebyla :-)

                                Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:51:12

                                Mára chvíli vláčel se svým Dalešickým speciálem...

                                  NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 4.10.2009 14:49:41

                                  jepice >> Jé, indián jakýsi!
                                  Vždyť byly dva stupně!

                                  Pavouk: Nechce. :)

                                    Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:47:47

                                    kakr >> smí, nesmí se 100m od hrázového tělesa, které však bylo víc jak 100m od nás. Holt RS nám neuměla vysvětlit, kde ta hráz teda je.

                                      Njepice - Profil | Ne 4.10.2009 14:46:13

                                      Jarda Bořek Stavitel >> neunikne, neboj :-))

                                      Něco od vody - ráno bylo s oparem a některým bylo i chladno.

                                        Nkakr - Profil | Ne 4.10.2009 14:44:52

                                        jepice >>
                                        Lovit blíž jak 100m od hráze se nesmí?

                                          Červené karty: Vondruš