Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 19:00:55

Josher >> v bedně byl i náš Lubík ... kluk jeden

    NBatuta - Profil | Pá 2.10.2009 18:56:23

    Louda >> :-))

      NLouda - Profil | Pá 2.10.2009 18:53:48

      Batuta >> jo dnes dobrý -)))

        NBatuta - Profil | Pá 2.10.2009 18:53:33

        MrKos >> Tak to je dobrá zpráva

          NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 18:53:24

          MrKos >> Koukal jsem na to v bedně.Vypadá to docela dobře.Hlavně tam už nebudou ty blbý fronty.

            NBatuta - Profil | Pá 2.10.2009 18:53:15

            Dobrý večer

              NJosher - Profil | Pá 2.10.2009 18:52:05

              Dobrý večer národe.

                NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 18:13:35

                hlásím že podjezd na ul. Sokolova je zprovozněn... dneska z hokny jsem to premiérově průbnul a mám to domů zase pěkných 6 rotorominut jako za starých časů

                  Nsosed - Profil | Pá 2.10.2009 13:53:26

                  No, tak redaktorka si to klasicky trošku přibarvila a něco umazala. Co už.

                    NPavouk28 - Profil | Pá 2.10.2009 13:29:01

                    Mam dojem ze se odpousti vranov, alespon mne u chaty uz nejmin dva metry vody :)

                      Njepice - Profil | Pá 2.10.2009 13:16:46

                      Jarda Bořek Stavitel >> taky nechápu, kde se ta voda furt bere. Na Podhradí teče dokonce trochu pod normálem. Tím pádem na přehradě voda dost klesá, tak jestli tam zas nebudou něco opravovat či co.

                      Jinak přeji dobrý den

                        NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 13:01:21

                        kakr >> byl jsem, byl jsem ... je tam pěkně teploučko

                          NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 13:00:48

                          Jarda Bořek Stavitel >> termín je jasnej... 4.10. v 06.00 letí brčko letí vzduchem

                          nejasná je pouze logistika kteroužto hravě dořešíme

                          přijeď též, gril bude, hostesky přivede kolega jepice, ryby možná připlovou taky

                            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 12:33:27

                            Může mi někdo říct, kde se u nás bere furt tolik vody?
                            Normálně u nás teklo vždy kolem 6m/s.. Letos si od jara takový průtok ani nepamatuju. To zahrádkáři přestali zalívat a začali do řeky vypouštět septiky? Ach jo.

                              NZajda - Profil | Pá 2.10.2009 11:57:52

                              Dickcz >> Je vidět, že tady monitoruje kde, kdo...By Sosáčkovi troška skromnosti občas neuškodila..:-) Je to ještě chlubivý hošík..:-)

                                NLubík - Profil | Pá 2.10.2009 10:07:32

                                Dickcz >> :-) nee je to v pohodě..Bylo to trošku nervóznější..Hrošík je nejlepší hráč s jakým jsem kdy hrál, jak herně tak hlavně lidsky..

                                  NDickcz - Profil | Pá 2.10.2009 8:54:57

                                  Lubík >> Tak co Jeslínek a spol., nedostal jsi kapky? :) Chvílemi jim to trochu ujíždělo, ale to si sedne. Líbil se mně přístup Hrocha, jak si vzal Chochlíka pod křídla, i když občas tam k pohlavku nebylo daleko.

                                    NLubík - Profil | Pá 2.10.2009 8:45:53

                                    Dobré ráno všem

                                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 8:45:38

                                      A vím to proto, protože je tady mezi tou hromadou trní jedno poupě. Víte.. :)

                                        Červené karty: Vondruš