Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 8:45:05

Zajda >> Deš dom! Já už to vím, tak si to nech.. :)

    NZajda - Profil | Pá 2.10.2009 8:44:22

    Jarda Bořek Stavitel >> Je to v poundělí 28. října...

      NZajda - Profil | Pá 2.10.2009 8:43:55

      Dobré ránko...

        Nkakr - Profil | Pá 2.10.2009 8:42:32

        Přeji dobrý den.
        Jen jestli není MrKos za pecí, rána jsou už chladná......

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 8:33:09

          Vyčkáme tedy na Führera MrKose. Ten ví a zná.

            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 8:28:54

            Jak je vidět, organizace velmi vázne. Střetávají se zde dva proudy.. A teď - babo raď! :)
            EDIT: Ještě tak, aby přišel někdo třetí a čtvrtý a ... s dalšími teoriemi.
            Já se budu držet teorie roku 2010! :)

              NHonzisx - Profil | Pá 2.10.2009 8:28:36

              hraji >> Podle mě neděle, ale dva dny jsem tu moc nebyl...

                NHonzisx - Profil | Pá 2.10.2009 8:27:47

                Jarda Bořek Stavitel >> Zdravím, termín je tahle neděle (4.10.2009) :)

                  Nhraji - Profil | Pá 2.10.2009 8:27:11

                  Jarda Bořek Stavitel >> pokud si pamatuji, psal MrKos, že se to domluví pravděpodobně v sobotu

                    NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 8:26:00

                    hraji >> :))
                    Až tolik optimismu takhle při pátku? :)

                    Děkuji ti. Myslel jsem, že už padl termín.. Tak to bude možná i expedice 2010.. a ještě jen možná.. :)

                      Nhraji - Profil | Pá 2.10.2009 8:03:05

                      Jarda Bořek Stavitel >> to bude jednoduché, přijel jsem, viděl jsem, nahodil jsem, nechytil jsem, ale maso na grilu bylo naprosto vynikající EDIT: nic přesnějšího zde zatím nepadlo

                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | Pá 2.10.2009 7:43:29

                        Dobré ráno, chlapci a děvčata. Mohl by mi někdo sesumírovat výjezdní akci "Dunajovice 2009"?
                        Nestíhám monitorovat, nestíhám sem ani chodit, ani na ryby nestíhám... Klidně do SZ. Díky.

                          Nhraji - Profil | Pá 2.10.2009 7:34:16

                          Hezké dobré páteční ráno, přeji vám hezký den.

                            NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 7:15:57

                            Tude >> Vydrýsek >> aji čtvrtek není špatnej... já už se těším v nedělu k vodě

                              NVydrýsek - Profil | Pá 2.10.2009 6:40:47

                              MrKos >> Dobré dobré, zítra budu taky in rachota, takže pro mne dnes pátek jako by nebyl... :o(

                                NMrKos - Profil | Pá 2.10.2009 5:49:45

                                dobré ráno všichni... konečně pátek

                                  NLubík - Profil | Čt 1.10.2009 21:44:25

                                  NOVIS >> díky díky..Jo jo už se na ten pohár moc těšim..

                                    NLubík - Profil | Čt 1.10.2009 21:43:32

                                    Zajda >> :-)

                                      NLubík - Profil | Čt 1.10.2009 21:43:04

                                      Dickcz >> no to bylo dobrý..Smečař si zavolal,tak jsem mu to nechal a on to nakonec taky nehral..dnes hrali vážně dobře snad jim to vydrží..

                                        NLubík - Profil | Čt 1.10.2009 21:40:40

                                        Soňour >> děkuji..taky jsem rád,že to je pryč a výhra doma..

                                          Červené karty: Vondruš