Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NOVIS - Profil | Čt 1.10.2009 21:40:00

Lubík >> Hodně štěstí a bude to jenom lepší, evropský pohár je za dveřmi .... :o)

    Zajda - Profil | Čt 1.10.2009 21:15:19

    Lubík >> Ahoj. Seniorská repre čeká...

      Dickcz - Profil | Čt 1.10.2009 21:14:49

      Lubík >> Ale pěknej špíl, brněnští mlaďoši se snažili. I ta tvoje pomoc v tie-breaku nakonec nebyla nic platná :)

        Soňour - Profil | Čt 1.10.2009 21:11:49

        Lubík >> ale začátek máš za sebou a je dobře, že to dopadlo... :-)
        Držím palce, ať se daří i nadále a hlavně čím dál lépe, ať se co nejrychleji sehrajete tak, abys mohl hrát v pohodě a užívat si to :-)

          Lubík - Profil | Čt 1.10.2009 21:08:46

          Zdravim vás do jádra.Děkuji všem kteří nám drželi palce.Byl to pro mě nejtěžší zápas v životě-byl jsem opravdu hodně nervozní..

            Josher - Profil | Čt 1.10.2009 20:34:42

            Batuta >> To ne.Já tam došel v tričku a ostatní seděli ve svetrech.Nějak jim ze mě najednou bylo zima.V čem budou chodit v zimě,vážně nevím:-)

              NOVIS - Profil | Čt 1.10.2009 20:32:36

              Dobrý večer celému jádru! Lubíkovi se návrat pod brněnskou vysokou síť v dresu soupeře povedl, Brno-Liberec 2:3.

                Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 20:32:06

                Josher >> Aha, já myslel, že tě chtěli vyhodit kvůli nim, ale to asi tedy ne, že?

                  Josher - Profil | Čt 1.10.2009 20:29:20

                  Batuta >> Tak dobře,pro cigarety.

                    Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 20:29:10

                    jinak na Nova Cinema je Král rybář, ale netuším, má-li to s rybařením cos společného.

                      Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 20:28:16

                      Josher >> Jaká kouříš?

                        Josher - Profil | Čt 1.10.2009 20:27:09

                        Dobrý večer.Byl jsem si v paluši pro cigára a dal jsem si jedno od cesty.Chtěli mě z hospody vyhodit:-)

                          Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 20:24:04

                          Louda >> Tak to jsem na tom relativně lépe...ale kdo ví...

                            Louda - Profil | Čt 1.10.2009 20:12:46

                            Batuta >> ale já jo

                              Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 20:10:11

                              Louda >> Já nemám pracovní večer...vše je relativní

                                Louda - Profil | Čt 1.10.2009 20:03:47

                                Batuta >> co je na pracovním večeru dobrého ? -)))

                                  Batuta - Profil | Čt 1.10.2009 19:57:21

                                  Dobrý večer

                                    MrKos - Profil | Čt 1.10.2009 18:44:10

                                    Jarda Bořek Stavitel >> tam kamsi k vám... Dunajovice či co to

                                      Zajda - Profil | Čt 1.10.2009 18:07:43

                                      Jarda Bořek Stavitel >> neumýš číst

                                        Jarda Bořek Stavitel - Profil | Čt 1.10.2009 18:05:00

                                        Kam se jede?

                                          Červené karty: Vondruš