Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 17:57:33

s postupem svého psa zcela souhlasím. nejprve zaštěkal, pak utrhl nohavici, a i když ani poté se soused neměl k odchodu, způsobil mu teprve zranění, pro které se teď nemůže posadit

    NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 17:26:53

    jepice >> hodíme tam rybku na holdegróna...
    v neděli, vlastně to bylo pondělí, mi rybku vlekl kandát, ale vzal jsem ho hned a kluk zubatej nezakouslej upadl... potom Ricci vyvláčel pidikandáta a hned byl druhově na koni :-)

      NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 17:25:24

      Soňour >> nevím, ale předběžně asi néé... nikdo se nehlásí

      do neděle daleko, pak to poladíme dle aktuální situace v sobotu navečír

        Njepice - Profil | Čt 1.10.2009 16:15:58

        MrKos >> dobrá, tudy se smíříme s plážičkou a trochu hlubším místem a budeme rádi za každou plotici. Vidím to tak, že vemu i vláčák a zjistím, jestli mají místní dravci hlad.

          NSoňour - Profil | Čt 1.10.2009 16:14:43

          MrKos >> jede ještě někdo kromě tebe a Honzy? Ricci stále neví, jak to bude mít... Já doufám, že do neděle už budu fit, jinak mi z toho už doma hrábne...

            NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 16:10:48

            Dickcz >> na levé hvězdné ruce mi vůbec není jasné kterej je palec :-)

              NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 16:07:01

              jepice >> na kapry kašlem neboli těším se na kus masa z grilu ... nepočítám s tím že by to bylo nějak výrazně o rybách

                NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 16:06:03

                sosed >> jó, to je sranda... v mém případě to byly člověkohodiny na tunu a babral jsem se v tom asi 6 let :-)

                  Nsosed - Profil | Čt 1.10.2009 15:31:58

                  MrKos >> už su jak mravenec ve slévárně. První domácí úkol, počítám produktivitu práce :-)

                    NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 15:31:51

                    jepice >> To bys tam musel Mrkosa odnést na zádech..:-)

                      Njepice - Profil | Čt 1.10.2009 15:20:04

                      MrKos >> mluvil jsem s kolegou Gregorem a kdybychom se dostali na té přehradě až k přítoku, tak je tam prý hloubka kolem 2m a žeró tam kapři. Avšak je to od hráze asi kilometr vzdálené a je tam zákaz vjezdu.

                        NJosher - Profil | Čt 1.10.2009 13:00:48

                        HP >> Jedno je pouze to,když si strčíš dva stejně dlouhé prsty do p... a jeden z nich olízneš:-))))

                          NHP - Profil | Čt 1.10.2009 12:57:23

                          MrKos >> Však ono jeto skoro jedno, procento uhlíku sem/tam. :-)))

                            NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 12:52:08

                            HP >> jak říká kolega kakr... je to litina

                            železem ji nazýváme jen my běhající vokolo :-)

                              NHP - Profil | Čt 1.10.2009 12:45:46

                              MrKos >> A není to spíš ocel? :-)

                                Nkakr - Profil | Čt 1.10.2009 12:35:31

                                MrKos >>
                                Nekecé, že železo, je to vobyčejná litina:-))

                                  NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 12:28:11

                                  při aktuální pochůzce jsem zachytil kterak to naše železo je jako živé ... jak já su tady rád

                                    NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 12:20:09

                                    Ricci >> musíš zaplatit 1500.- a pak uvidíš takovou Bachyádu jakou svět neviděl

                                      Nhraji - Profil | Čt 1.10.2009 11:57:27

                                      Ricci >> zaplatils 1500 korunek na Bachyho konto? Nezaplatil! Tak žádná bachyáda, ta byla jen pro vyvolené.

                                        Červené karty: Vondruš