Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 11:47:39

Ricci >> Zatím se nic nekonalo...Wo co mělo gou..:-)

    NRicci - Profil | Čt 1.10.2009 11:43:34

    Hele, možná jsem něco zaspal, ale neměla tu proběhnout nějaká ta Bachyáda? Vo co šlo?

      NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 10:53:07

      Martin M. >> Nebudeš tomu věřit, ale je to docela pitné..:-) A navíc ty teď musíš mít při přebalování prcka docela vytrénovaný žaludek...:-)

        NMartin M. - Profil | Čt 1.10.2009 10:51:14

        Zajda >> nevim nevim, jestli by se to stihno dostat tak hluboko do meho traviciho ustroji.

          NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 10:44:53

          Martin M. >> Stařka vzala pivo, nejlépe desítku - do ní kostku cukru a trochu zázvoru...Uvedla do varu a v okamžiku vytvoření pěny přilila v troše mlíka "rozšprudlovaný" žloutek a opět všechno rozšprudlovala, aby se to nesrazilo...Pít, co nejteplejší...Slabší povahy se z toho můžou i po.rat..:-))))

            NJosher - Profil | Čt 1.10.2009 10:41:55

            Martin M. >> Převařit.

              NJosher - Profil | Čt 1.10.2009 10:41:23

              Zajda >> Takto jsem léčil svoje děcka.Je to odporné pití,ale jim to pomáhalo hlavně při teplotách.

                NMartin M. - Profil | Čt 1.10.2009 10:40:09

                Zajda >> uvarit pivo, nebo prevarit pivo?

                  NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 10:37:27

                  Na bolení v krku je dobré si uvařit pivo, jak to dělávala moja stařenka...

                    NJosher - Profil | Čt 1.10.2009 10:35:43

                    hraji >> Nic proti chuťovým pohárkům každého.Mě tato kombinace opravdu nechutná.Já nemarodil už několik let.Kdysi,když jsem se potřeboval vypotit,tak jsem si svařil červené víno a vlezl do vany kde jsem se snažil vydrřet co nejteplejší vodu.Ráno jsem byl jako rybička.Pouze nedoporučuji lidem se slabým srdcem.

                      Nhraji - Profil | Čt 1.10.2009 10:34:36

                      Zajda >> no právě, již jen se rozhodnout, která je to ta echt je těžké. A mě v čaji krásně prohřívala a uvolňovala.

                        NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 10:32:37

                        hraji >> Jirko, nedělej si s tím hlavu, dneska je té echt slivovice k mání poskrovnu..:-)

                          Nhraji - Profil | Čt 1.10.2009 10:29:58

                          Josher >> no ono se s tebou dá v podstatě souhlasit, ale když v tom čaji zafungovala opravdu velmi dobře. Tu jednu štaprli mi snad znalci odpustí

                            NJosher - Profil | Čt 1.10.2009 10:15:25

                            Dobré dopoledne národe.
                            hraji - je barbarství ničit slivovici čajem,ledaže by byla tak kvalitní,že by ji ten čaj nakonec vylepšil:-))

                              Nkakr - Profil | Čt 1.10.2009 9:09:17

                              Přeji dobrý den.

                                Njepice - Profil | Čt 1.10.2009 9:04:16

                                Dobré jitro

                                  NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 8:21:59

                                  Honzisx >> pěkně, nepěkně... jsem myslel že půjdu odpoledne na ryby a kapitalista řekl ne

                                  v neděli předběžně navrhuju cestu jedním rotorem, klidně mým

                                    NZajda - Profil | Čt 1.10.2009 8:12:45

                                    Dobré ránko...

                                      NDickcz - Profil | Čt 1.10.2009 7:56:55

                                      Dobré...

                                      Dnes nám začíná volejbalová sezóna. Gerža hrdinně vyhlásil cíl nespadnout, jako ostatně v každém brněnském sportu. Kdo se přidá na Lubíka? Začátek v 18:00 na Kounicové.

                                        Nhraji - Profil | Čt 1.10.2009 7:37:55

                                        Krásné dobré ráno, čtvrteční, nějak se mi to plete. Všem marodům přeji, aby se brzy uzdravili, potfora bacil mě trápil v minulém a předminulém týdnu taky. Hned po kapkách do nosu na to nejlépe fungovala slivovice do čaje

                                          Červené karty: Vondruš