Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NHonzisx - Profil | Čt 1.10.2009 6:50:25

MrKos >> Zdarec

Nestraš, dneska je pěkně :)

    NMaty - Profil | Čt 1.10.2009 6:47:58

    Honzo já na Ludmilu nejedu, celá rodina tak nějak lehla pod zákeřnou chorobou.

      NMrKos - Profil | Čt 1.10.2009 5:37:51

      dobré ráno všichni

      konečně říjen... ranní mlhny, kosa, sychravo

        NLubík - Profil | St 30.9.2009 22:30:42

        Soňour >> to mě mrzí rád bych tě viděl,tak snad někdy příště a nejlépe někde pěkně u vody:-)Děkuji a pevně věřim,že nám první zápas vyjde..Měj se moc hezky a brzo se uzdrav..

          Nsomozo - Profil | St 30.9.2009 22:05:47

          MrKos >> ale oni tady i nejaci zavodníci jsou, jenze Maty i hraji jedou do Melnika a ja uz na tu akci partaka mam.

            NMrKos - Profil | St 30.9.2009 21:00:12

            aukroshop >> my jenom mlátíme do klávesnic a slintáme nad cizí fotkou s kaprem ... s náma to asi nevyhraješ

              NSoňour - Profil | St 30.9.2009 20:51:58

              Lubík >> tak já se zítra bohužel nedostavím, neb se mi nemoc opět zhoršila...
              Ale přeji ti, ať se ti zápas vydaří :-)

                NBatuta - Profil | St 30.9.2009 20:50:12

                Zajda >> Ten není ze štatlu...jinak dobrý večer

                  Naukroshop - Profil | St 30.9.2009 20:48:50

                  pomoooc-hledám kolegu na závody dvojic v Božicích-tento víkend-tel.723522548 Honza

                    NMrKos - Profil | St 30.9.2009 20:48:22

                    Josher >> já se kamarádím s každým
                    on je sice napůl kaprař, ale takovej trochu vylepšenej :-)

                      NLubík - Profil | St 30.9.2009 20:46:42

                      Přeji pěkný večer do jádra..

                        NJosher - Profil | St 30.9.2009 20:36:29

                        MrKos >> Ha už zase jo.Červená je pryč:-)

                          NJosher - Profil | St 30.9.2009 20:35:05

                          MrKos >> Ty se nekamarádíš s Kocháčem? :-)

                            NMrKos - Profil | St 30.9.2009 20:28:05

                            Zajda >> náhodou, to je dobrej borec :-)

                              Nkakr - Profil | St 30.9.2009 19:12:07

                              Zajda >>
                              Dávám mu rady do života....

                                NZajda - Profil | St 30.9.2009 19:08:43

                                kakr >> Máte v tom vašem štatlu dobrý matroš..:-) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=17568

                                  Nkakr - Profil | St 30.9.2009 18:58:04

                                  Zajda >>
                                  Díkec:-))

                                    NZajda - Profil | St 30.9.2009 18:57:17

                                    kakr >> Však říkám, že je šikovná..:-)

                                      Nkakr - Profil | St 30.9.2009 18:56:14

                                      Zajda >>
                                      Je po mě :-)))

                                        NZajda - Profil | St 30.9.2009 18:53:56

                                        kakr >> Je to chytrá holka..:-)

                                          Červené karty: Vondruš