Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

kakr - Profil | St 30.9.2009 18:47:03

Zajda >>
Ťapuška rozděluje svou přízeň podle toho, co kdo právě jí. Obyčejně se víc věnuje mě....

    Zajda - Profil | St 30.9.2009 18:43:45

    kakr >> Gaston je hodku po večeři a spokojeně spinká u paničky. Po jejím návratu z práce jsem na vedlejší koleji..Chudák já..:-(

      kakr - Profil | St 30.9.2009 18:40:11

      Zajda >>
      Ťapuška mě leží u nohy a loudí něco na zub, což je její oblíbená činnost. V poledne dala lázeň v řece, to víš dáma dbá na hygienu...

        Zajda - Profil | St 30.9.2009 18:34:17

        kakr >> Ahoj, momentálně(ťuk, ťuk, ťuk) je to dobré...Baští, jak kdyby měl víc děr než jenom jednu, venku se batolí taky docela aktivně, zkrátka jde to..:-) A děkujeme za starost...Doufám, že Ťapuška je taky holka v pořádku...:-)

          kakr - Profil | St 30.9.2009 18:25:08

          Zajda >>
          Ahoj, jak se vede Gastonovi?

            Zajda - Profil | St 30.9.2009 18:19:03

            Budíčééééééééééééééééééééééék...Kde jste kdóóóóóóóóóóóóóóóóóoóóóó? Sestry, kde jste...?:-)

              MrKos - Profil | St 30.9.2009 15:33:01

              sosed >> konečně jsem se dostal k vyřešení wg... odesláno

                Josher - Profil | St 30.9.2009 10:43:23

                Zakřikl jsem to,už taky jenom mží.Před půl hodinou jsem byl venku a pršelo celkem slušně.

                  Josher - Profil | St 30.9.2009 10:40:40

                  hraji >> Jirko,tady to je už takový slušný zahradnický deštík.Jestli to tak půjde dále,tak povalijó gample:-)

                    hraji - Profil | St 30.9.2009 10:21:14

                    Josher >> dobré Pepo, bohužel tomu se snad ani nedá říkat déšť, v Brně je to spíš jen takové mžení

                      Josher - Profil | St 30.9.2009 10:09:29

                      Dobré deštivé dopoledne národe.

                        sosed - Profil | St 30.9.2009 10:04:44

                        hraji >> dyk to říkám, hon Bílovice.. Uvidíme

                          hraji - Profil | St 30.9.2009 10:00:06

                          sosed >> 24. října 2009

                            sosed - Profil | St 30.9.2009 9:58:20

                            hraji >> a kdy že to je? Za chvilu totiž začínají ožíračky se zbraní v ruce - hony :-)

                              stetek - Profil | St 30.9.2009 9:56:52

                              hraji >> Těžké:-)Myslel jsem že na podzimní bývá lidí málo, asi to tak není...

                                kakr - Profil | St 30.9.2009 9:55:52

                                Přeji dobrý den.
                                Sosák neumí ani podmáznout rozhodčího na Kometě, klidně může mávat ofsajdy na SP:-))

                                  hraji - Profil | St 30.9.2009 9:53:35

                                  stetek >> ano, přesné počty

                                    stetek - Profil | St 30.9.2009 9:47:22

                                    hraji >> Takže 23 přihlášených?

                                      hraji - Profil | St 30.9.2009 9:40:59

                                      stetek >> v tomto okamžiku 7

                                        stetek - Profil | St 30.9.2009 9:33:15

                                        hraji >> Jen tak pro zajímavost kolik je ještě volných míst?

                                          Červené karty: Vondruš