Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | St 30.9.2009 9:29:37

hraji >> Sosák a rozhodčí? Vždyť by se nechal podplatit nejedním tajtrlíkem..:-)))

    Nstetek - Profil | St 30.9.2009 9:29:01

    hraji >> Už jsem se lekl:-)Nic se nestalo.

      Nhraji - Profil | St 30.9.2009 9:27:48

      stetek >> jasně, už to vidím, moje chyba, neumím po sobě číst. Omlouvám se Ti.

        Nhraji - Profil | St 30.9.2009 9:27:15

        sosed >> Petře, no tebe skoro taky, ale tebe si nechávám spíš na rozhodčího :-)

          Nstetek - Profil | St 30.9.2009 9:27:01

          hraji >> Přihlášku jsem už posílal přes email a dostal jsem zpět odpověď s potvrzením.

            Nsosed - Profil | St 30.9.2009 9:26:12

            hraji >> a mě nepostrádáš? :-)))

              Nhraji - Profil | St 30.9.2009 9:17:54

              stetek >> ahoj, nějak pořád postrádám tvoji přihlášku na Svitavský pohár a za chvíli tam nebude volné místo

                Nstetek - Profil | St 30.9.2009 9:14:53

                Dobré ráno

                  Nhraji - Profil | St 30.9.2009 7:23:28

                  Dobré ráno, také začíná být deštivé.

                    NZajda - Profil | St 30.9.2009 7:19:01

                    Dobré deň...Chčije a chčije...Konečně..:-)

                      Nsosed - Profil | St 30.9.2009 7:02:15

                      Bré ráno. To bylo zase ráno. Navíc dneska studentská párty.. Já se toho víkendu ani nedožiju

                        NSoňour - Profil | St 30.9.2009 6:05:33

                        Dobrý den

                          NMrKos - Profil | St 30.9.2009 5:43:21

                          Batuta >> pravda, po včerejšku jsem kapánek na hlavu chorý... odmocniny, zlomky... co by jeden pro dobro firmy neudělal :-)

                            NMrKos - Profil | St 30.9.2009 5:40:54

                            dobré ráno všichni

                              NMartin M. - Profil | St 30.9.2009 0:23:35

                              Josher >> nejlepsi je "cosi cerneho" :-)

                                Naukroshop - Profil | Út 29.9.2009 23:06:52

                                Scháním kolegu na závody dvojic v Božicích-tento víkend.Lístek mám zamluvený -723522548-Honza

                                  NJosher - Profil | Út 29.9.2009 21:22:27

                                  Tuto úpravu jsem viděl už u Ricciho,ale jinde.

                                    Njepice - Profil | Út 29.9.2009 20:57:37

                                    A když jsme u té Ostravy... http://www.youtube.com/watch?v=nNcG_BJuAUM

                                      Nsoliman 28,07 - Profil | Út 29.9.2009 20:42:08

                                      MrKos >> "Nebyla to jednoduchá písemka, nebyla... I JÁ jsem měl problémy......"

                                        NBatuta - Profil | Út 29.9.2009 20:32:14

                                        MrKos >> Ďábelský výplod chorého mozku šíleného derviše?

                                          Červené karty: Vondruš