Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 21:22:03

soliman 28,07 >> videl jsem...

    Nsoliman 28,07 - Profil | Po 28.9.2009 21:17:33

    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Dej to vědět kiklopovi, ocení to...

      Njepice - Profil | Po 28.9.2009 21:11:09

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> stejně ho nechytneš :-))

        NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 21:08:57

        a ja se dnes dozvedel o lipanovi co ma 45+...hec .... alespon neco pozitivniho...

          NSlavmistr - Profil | Po 28.9.2009 20:58:04

          Dobry večer všem... Těd jsem se vrátil.. Krásné počasí už plave po vodě dost listí prostě nadhera k tomu rybky velice spolupracovaly.

            NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 20:02:50

            hunol >> a kam by jsi přibližně šel? s ohledem na parkoviště a spíše prosím do sz ať se nám tady čtenářinepřispívači netopoří...
            kolega jepice to tam moc nezná a my to neznáme vlastně vůbec

              NBatuta - Profil | Po 28.9.2009 20:02:36

              Dobrý večer

                Nhunol - Profil | Po 28.9.2009 19:57:39

                MrKos >> Ještě nevím, každopádně na pláž bych nešel.-) Pokud pojedu na chalupu, přijedu na kontrolu.

                  NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 19:49:17

                  Honzisx >> vidíš to, už víme kam jedem v neděli... asi to bude nejlepší na Pohořelice a pak Znojmo přičemž je tam cestó jakási odbočka doprava

                  to je opět coby kamenem :-)

                    NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 19:47:57

                    hunol >> a nebudeš tou dobou někde v dosahu že by jsi se připojil?

                      NHonzisx - Profil | Po 28.9.2009 19:30:14

                      Josher >> dík :)

                        NJosher - Profil | Po 28.9.2009 19:27:43

                        Honzisx >> Jedna paní povídala.

                          Nhunol - Profil | Po 28.9.2009 19:23:25

                          drda - Vítejte zpět z dovolené, děkuju za mms.

                            Nhunol - Profil | Po 28.9.2009 19:22:27

                            MrKos >> Vidím, že se chystáte na ' moji ' vodu.Tak mě tam něco nechejte.

                              NHonzisx - Profil | Po 28.9.2009 19:21:12

                              MrKos >> Co znamená: JPP ?

                                NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 19:19:49

                                sosed >> příkůpíme... pošli č.ú.

                                  Nsosed - Profil | Po 28.9.2009 19:18:33

                                  MrKos >> zítra končí windguru.. Zaplatil jsem to na další rok.

                                    Njepice - Profil | Po 28.9.2009 19:13:04

                                    MrKos >> hosteska na snímku je ze Zlína. To bude horší překecávání.
                                    Hnojcle vem, když je nesežere okyš, tak možná nějakej placatej. Vždycky na jaře jsem tam nějakýho přes 40cm chytil.

                                      NMrKos - Profil | Po 28.9.2009 19:10:56

                                      jepice >> to jsem poznal že to není ani vlastní natož ta nevlastní... avšak zní to možná líp jak hosteska

                                      dobře tada: hostesku ze snímku taky berem

                                      rybky možná dovezu ale spíše nee protože se mi je nechce nikde honit ... poslední dobou tento způsob lovu skoro neprovozuju protože rybek je málo a darvců ještě míň ... vezmu hnojcle na okyše

                                        Njepice - Profil | Po 28.9.2009 19:08:04

                                        MrKos >> počkat, to na snímku není sestra, to je jen jeden z objektů z Vinobraní.
                                        Dobrá, tak tedy rybky se eventuelně pořeší až na místě.

                                          Červené karty: Vondruš