Pes - pritel rybare?

Chodite nekdo na ryby se psem - plemeno, zkusenosti a (zertovne) prihody?
Autor diskuse: iman - , 28.2.2005 všeobecné - ostatní

NBady - Profil | St 11.3.2009 21:54:40

Tady ten druhý.

    NBady - Profil | St 11.3.2009 21:53:56

    Zdravím já mám 2 pejsky a to Basseta a jezevčíka. Choděj semnou pokaždé zakrmovat na ryby je neberu jinak bych se zblaznil. Naštěstí mám vodu hned za domem takže se aspon probehnou a chodej semnou pokazdé zakrmovat.

      Nsodík82 - Profil | St 11.3.2009 21:44:58

      vašík >> Ahoj. Co to je za prcka?

        NLauri - Profil | St 11.3.2009 21:40:36

        skwor >> není to belgický ovčák?

          Nžaky - Profil | St 11.3.2009 21:36:06

          Tak to je moje lovkyně u nás na Orlíku

            NPac.fox - Profil | St 11.3.2009 21:35:11

            Na Orlíku...Daffinka myslela jak si pochutná, ale spletla se kapřík šel zpátky do vody:)

              NSAHIB - Profil | St 11.3.2009 21:29:36

              todle je můj 17-)děda-důchodce,ale stále ještě vládne,i když tedka poslední dobou už začíná špatně vidět..

                Nskwor - Profil | St 11.3.2009 21:27:35

                Tenhle medvěd se mnou chodí k vodě od září.

                  NJuraj - Profil | St 11.3.2009 21:24:41

                  Jessie - Aljašský malamut. Zásadně se motá mezi pruty tak dlouho, dokud jeden neshodí, a loví vše, co se ke břehu dostane na udici. Řešení: Po příchodu k vodě rozbalím bič, mírně nakrmím. Po sežrání dvou plotiček lehne a je 4hod. hodná.

                    Nsvaca - Profil | St 11.3.2009 21:17:41

                    uz jsem to sem nekam daval do jiny otazky, ale tak jeste jednou.

                      Nvašík - Profil | St 11.3.2009 21:07:22

                      Mám už nového parťáka.

                        Nkubanec71 - Profil | St 11.3.2009 15:40:54

                        Bez svého gaučáka ani ránu!!!!

                          NŠolcik - Profil | St 11.3.2009 15:24:47

                          Moje parťačka. :-)

                            Nberlinan - Profil | St 11.3.2009 15:12:12

                            Lauri >> moc pekna, to by byl parecek :-) Ten muj uz je vyrostly, tenhle rok mu bude 7, takze s nicenim a demolovanim uz je dlouho konec. Jo, kdyz byl stene, to byla radost, vykousany jazyk na uplne novych gore-texovych botach, 1 krat telefon, 2 krat nabijecka, 2 krat dalkove ovladani veze, skoro pul kila praveho prave dovezeneho parmezanu, ano ano, to byly casy, kdy se nesmelo nechavat nikde nic tak, aby na to dosahl nebo vyskocil.

                              NLauri - Profil | St 11.3.2009 6:34:21

                              berlinan >> tak to se divím,že to křeslo není ještě zničené,kámoška ho má a dnemoloval ji celý byt. Tady je moje ničitelka věcí, na ryby jezdí ráda, ale nerad ji beru na přívlač, připadám si tam zbytečnej :(

                                Nberlinan - Profil | Út 10.3.2009 19:41:32

                                Lauri >> to je nase lordstvo jack russell terrier, zde prave na houpacim kresle z 18.teho stoleti :-)

                                  NLauri - Profil | Út 10.3.2009 19:34:15

                                  berlinan >> co je to za plemeno? Je takovej roztomilej

                                    Nberlinan - Profil | Út 10.3.2009 19:19:09

                                    Ale jo, sem tam s nim zajdu, i kdyz kolikrat je to o nervy. Na tehle fotce to tak nevypada, ale u vody je holt moc akcni :-)

                                      Nsemtexs - Profil | Út 10.3.2009 19:14:26

                                      já mám krasného bílého křížence na ryby ho občas vemu, váží 10kg moc toho nesní sem tam prožene králika, ale jinak bez problému a hlavně je velký hlídač!