Pes - pritel rybare?

Chodite nekdo na ryby se psem - plemeno, zkusenosti a (zertovne) prihody?
Autor diskuse: iman - , 28.2.2005 všeobecné - ostatní

taťka - Profil | So 21.7.2007 11:00:39

Je to kámoš. :-D

    chicquita - Profil | Pá 20.7.2007 22:25:03

    a moje holky Ornelka a Darcy

      chicquita - Profil | Pá 20.7.2007 22:23:58

      Se mnou jezdí můj Candy a tu tam vemu ještě holky, pak už není moc prostor pro výbavu, ale je to pohoda

        beno - Profil | Pá 20.7.2007 22:23:19

        Můj pes je drsno srstý jezevčík trpasličího vzrůstu jménem FRODO je mu teprve 4 měsíce a tak to uvody teprve poznává jinak je to lovec tělem i duší a tak každou rybu chce tak trochu počochnit! což musím samozřejmně koigovat ovšem přemnoženou ouklej mu neodepřu.

          Standama - Profil | Pá 20.7.2007 22:22:39

          Někdy beru sebou svýho pejsáčka, ale z ryb pak moc není, protože jak vidí někoho v okruhu 40 m s prutem, tak mě chce hlídat a já mám jiné starosti než rybařinu. Jinak se tváří, že se nudí, ryby ho moc nezajímají.

            Fredyn - Profil | Pá 20.7.2007 22:03:50

            Tak se psem uz moc na ryby nechodim, kdyz vidi rybu nejraci by ji sezral ale pak ji stejne jen lize. A taky kdyz mam pruty ve vidlicich tak pod nema furt smejdi az je nakonec shodi na zem, a je to neskutecnej hrabos :D

              hevlín - Profil | Pá 20.7.2007 20:46:56

              Už jí je 11 let, ale pořád je to čipera. Ještě aby ne, když si baští pomalu líp než já a pohybu má jako Šebrle při tréninku.

                Denny - Profil | Pá 20.7.2007 20:16:29

                Sander - koukam postelovej hafan jako ten nas :-))

                  Sander - Profil | Pá 20.7.2007 20:06:06

                  Sice na to momentálně nevypadá, ale hajnýho ohlásí na 200m.

                    Čeněček 1 - Profil | Pá 20.7.2007 17:38:01

                    Tak mě hlídá tento tygr.Nejraději z rybařiny má bůček,který mi vždy sežere.

                      vychin - Profil | Pá 20.7.2007 17:22:26

                      Mě u vody hlídá tento krasavec.Poslouchá na slovo,ale neuznává chyt a pust nejradši by všechny ryby sežral.

                        oskus - Profil | Pá 20.7.2007 16:24:15

                        Jak vydí fenku tak je to čipera

                          oskus - Profil | Pá 20.7.2007 16:21:00

                          Takhle to má neraději.Už je to 11 letý dědek, ale když ho vezmu na ryby tak si myslí že je to za trest.Jo jinak je to jezevec.

                            Mathas - Profil | Pá 20.7.2007 16:10:37

                            byla to vlastne moje sestra. Me je 16 a ji bylo 14. Meli sme ji co si pamatuji.
                            Dekuju

                              Stanley 87 - Profil | Pá 20.7.2007 16:04:38

                              Mathas - ® uprimnou soustrast.zemre clen rodiny.vim o cem mluvim.taky jsem prisel o psa

                                Mathas - Profil | Pá 20.7.2007 15:58:59

                                Do této doby jsem chodil, ale bohuzel dnes zemrel. Byla to fenka Asta. Takový krásný malý ratlicek. Byl to krienec ale strasne chytrej. Drzel sem ji naposledy v ruce, porad vidim ty jeji krasny cokoladovy oci. Dozila se 14-ti let
                                Budu na tebe vspominat Asticko.

                                  Pali - Profil | Pá 20.7.2007 14:33:27

                                  Ak idem sám, tak pravidelne beriem nášho Huga, len musím dávať pozor, lebo je to veľký tulák. V zime je najradšej zalezený pri nohách v spacáku. Ako vidno, je to veľmi vzdelaný pes...

                                    Shu-lin - Profil | Pá 20.7.2007 14:13:08

                                    Tady je můj mazlik,rok a 4 měsíce starej.Udělá co mi na očích uvidí,ale jak začnu mluvit tak se otočí a dělá blbího:-)))

                                      bigM - Profil | Pá 20.7.2007 14:04:14

                                      toto je Čárlí, můj hlídač a kámoš a otrava a úplně všechno. 1 rok a je nástupcem po 12-ti letech, kdy vystřídal úplně stejnýho briarda.... Rokenrola.

                                        Marsip - Profil | Pá 20.7.2007 13:54:02

                                        Foto po 1.5 roce a již 25kg