Pes - pritel rybare?

Chodite nekdo na ryby se psem - plemeno, zkusenosti a (zertovne) prihody?
Autor diskuse: iman - , 28.2.2005 všeobecné - ostatní

Nhadalicek - Profil | Čt 12.3.2009 21:02:23

Hlídá mi vercajk :)

    Nkarel.datel - Profil | Čt 12.3.2009 21:00:21

    Sander >> Ne, německej ovčák, ZVV 1, ZPS 1, Rtg negativní, 9 let, prabába. Když prvně viděla kapra 75, bála se k němu čuchnout, tak do něj optrně strkala packou. Dneska k takovým rybám ani nechodí.

      Nrocce - Profil | Čt 12.3.2009 20:59:19

      Vždy pohoda:-)

        NSander - Profil | Čt 12.3.2009 20:57:42

        karel.datel >> tipuji labradorku, trefa? :o)

          Nkarel.datel - Profil | Čt 12.3.2009 20:55:56

          Největší přítel rybářů je moje zvíře, které sežere každému všechno. Místní to vědí, tak jí ještě krmí a od cizích jí mám tím pádem co odvolat. Žere všechno včetně brambor vařených ve šlupce a kukuřice. Protože patřím do skupiny pejskařů i rybářů, snažím se při venčení, aby kolegy obtěžovala co nejméně. Může mě jebnout, když se zamotá do 20 m zahozeného vlasce nebo nachází v trávě zaházené ryby.

            NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:54:24

            K 71 >> co je to za rasu? Vypadá dost dobře

              NSander - Profil | Čt 12.3.2009 20:51:32

              skwor >> no právě :o))

                NSander - Profil | Čt 12.3.2009 20:51:14

                Tenhle bohužel moc na fišku není :o(
                Povahově sběrač odpadů, hrozná to vlastnost.

                  Nskwor - Profil | Čt 12.3.2009 20:49:59

                  Lauri >> Díky :-) Lišku připomíná, i když mírně přerostlou :-)

                  Sander: Dneska by Tě sežral, spolehni se :-)))

                    NK 71 - Profil | Čt 12.3.2009 20:49:06

                    Moje mazlinka a budoucí alarm a parták na fišky.

                      NJealoussy - Profil | Čt 12.3.2009 20:46:17

                      Lauri >> Ja kdyz to poprve videl lajf,tak sem se zacal tak smat ze me malem majitel nakopal do prdele :)).Jinak da se vytvorit i vice kreaci,ty chlupy se daji vselijak strihat a nekdy je to fakt brutal.

                        NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:44:32

                        X-Kmen >> Jealoussy >> a kde to má hlavičku a kde ocásek? :))

                          NSander - Profil | Čt 12.3.2009 20:41:59

                          skwor >> to byl ještě roztomilej :o))

                            NJealoussy - Profil | Čt 12.3.2009 20:41:45

                            Tohle bych chtel.

                              NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:41:21

                              skwor >> je krásnej, kámoš má malou fenku a vypadá jako liška.
                              Tady je zatím malý psík jiného kámoše taky rybáře, jen nevím nevím jestli spolu budou moct jezdit na ryby, rád bych si totiž v klidu zachytal :))
                              nedali se vůbec vyfotit

                                Nskwor - Profil | Čt 12.3.2009 20:35:16

                                Lauri >> :-)) Jo, míčky to je jeho :-) Takhle vypadal když jsme si ho přivezli.

                                  NLauri - Profil | Čt 12.3.2009 20:31:52

                                  skwor >> já jsem si pořád říkal co to má s hubou,že ji má tak nakřivo a teď jsem si teprve všiml,že v ní má míček :))

                                    Nskwor - Profil | Čt 12.3.2009 14:31:03

                                    Lauri >> Je. Belgický ovčák tervueren.

                                      NECOFISH - Profil | St 11.3.2009 22:35:47

                                      Můj labrador se mnou chodí na ryby od štěněte. Mám ho sebou téměř vždy. Protože chytám prakticky jen mouchu, bylo nezbytný ho od mala naučit několik speciálních povelů. Jinak by spojení labrador - voda - rybaření vážně nemakalo. Takže na povel jde z vody a způsobně sedí na břehu. Umí neuvěřitelně opatrně brodit vodou, že neudělá ani vlnku. Jinak každou chycenou rybu samozřejmě musí očuchat a schválit, že ji můžu pustit. Z vody vůbec nemá respekt, ve Vyšáku si při 25 kubíkách/s přeplavává Vltavu sem a tam jen tak pro srandu. Párkrát, když jsem se drápal po břehu z vody ven, se na mě s velkou radostí vrhnul aby si mě oblíznul a sejmul mě do vody, ale chytání bez něj si už tak nějak neumím představit.

                                        Ntomfisherman - Profil | St 11.3.2009 22:30:19

                                        Jezevčík drsňák a na rybách vždy řádí jak černá ruka:-)