Rybářský JůTůbering….zlo nebo přínos?

Diskuse pro příznivce i odpůrce rybářských kanálů na YT. Kontroverzní téma, proto prosím o konverzaci v klídku, bez invektiv ….ale zanadávat si můžete….samozřejmě i pochválit….o)
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 1.6.2025 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Piskořík - Profil | St 2.7.2025 8:43:11

Tak, další anketa archivována….:o)

Teď bych zkusil místo ankety otázku….co Vám nejvíc vadí na rybářských JůTůberech nebo obsahu jejich videí?….můžete bejt samozřejmě konkrétní k jednotlivým tvůrcům, aby to bylo přehlednější….:o)

    Pike - Profil | Pá 20.6.2025 13:11:59

    aleš vavřina >> to je za mne rozumný přístup, nic proti.
    A trefil jsi dle mne i to s tím členstvem. My furt svádíme všechno na politiky, vedení svazu, youtubery, ale to je jen a jen obraz voličů, členské základny atd.
    Já fakt nejsem proti věcné, slušné kritice či diskuzi, ale to se děje fakt málokdy.

      aleš vavřina - Profil | Pá 20.6.2025 12:39:11

      Pike >> já si s tím hochem ze začátku vyměnil pár sz k jeho prvním počinům a řekl bych, že si z té konverzace i kousek vzal, pak jsem ještě shlédl pár dalších kousků a početl nějaké ty diskuze s ním a to mi stačilo, jeho tvorbu (i jeho osobu) jsem začal ignorovat, protože mne zcela minula a neztotožňuji se s jeho pojetím rybolovu i parazitováním na svazových revírech - na druhou stranu to respektuju, má možnost to tak dělat a dělat to legálně ... osobně si myslím, že problém není až tak v youtuberech, ale v jejich "konzumentech" tj. v členské základně - na kvalitě lidí vše začíná a končí, ten tlak na vody/revíry je obrovský, ale osobně jsem si našel svou vlastní cestu a jsem spokojen no a ostatní rybáře již umím "odfiltrovat" bez větších emocí

        Bulda 64 - Profil | Pá 20.6.2025 12:36:27

        vydra Lucky >> k té gramatice bych byl shovívavý ... to by tady někteří kolegové nesměli napsat ani řádku, protože každé slovo neomylně opačně.. 🤫.., jakoby nevychodili základku.
        Ale přiznám se, že jak je člověk dál od studií, tak bývá v tomto více nejistý (můj případ), zvláště, když ten pravopis v několika případech prodělal změnu..

        ... Takže třpitka je návnada ;)

          Pike - Profil | Pá 20.6.2025 12:12:57

          Borca sleduje skoro 40 000 lidí, plno z nich se jeho tvorba líbí. Videa má natočená pěkně, sestříhaná taky solidně.
          Stylům lovu, kterým loví, těm nerozumím, tak obsah nebudu hodnotit. Často tu čtu, že říká nesmysly, nemá pravdu, neumi extra chytat atd. Ok, málokdy či skoro vůbec jsem neviděl tuto kritiku konstruktivní, slušně vedenou, ale jen jako plivnutí, takové to nasrané, zlé, tolik typické pro diskuze na netu. Kolikrát to vypadá jak v mateřské školce nebo když drbou ženské, někdo začne a ostatní musí přihodit taky polínko pod kotel, aby se jim ulevilo. A často ta reakce vypadá jak od mistra světa.
          Diskuze o tom, že vydělává na revírech a měl by za to platit, to už je úplně špatný vtip, to nemá cenu komentovat, stejně jako to, jestli se někdo živí točením. To si ohodnotí diváci a případně sponzoři.
          Každému tohle může být jedno, dívat se nemusí a platit to nemusí taky.
          Relevantní mi přijdou námitky na propal revírů, tam souhlasím, že to návštěvnost zvednout může. To ale udělá i fotka na MRKu, pochlubení se kamarádovi nebo když lovce někdo vidí. Je ale hlavním viníkem onen youtuber nebo ostatní rybáři, co se chovají jak prasata. Z příběhů, co se o nich dnes člověk dočte na netu, se často nestačím divit.
          Fakt je škoda, že dnes dokáže na netu diskutovat slušně a věcně málokdo.
          A ano, i youtubeři by neměli reagovat uraženě, na vulgarity reagovat asertivně a ne stejně, nemazat či neblokovat za věcnou a slušnou kritiku a pokusit se poslouchat takové reakce.
          To, když si bloknou hulváta, co prudí, to mi nevadí, tihle trolové jsou strašný vopruz všude.

            vydra Lucky - Profil | Pá 20.6.2025 12:12:44

            Vévoda z Wellingtonu >> Takoví lidé by hlavně neměli vůbec veřejně publikovat. O kvalitě videa bych se raději ani už nerozepisoval, ta byla dostatečně zhodnocena, ale pokud chce být někdo přínosem pro mladé, jak tu sám psal a oháněl se množstvím děkovných dopisů, měl by alespoň psát bez hrubých chyb....Někomu je to jedno, ale mě moc ne. Jako když tu borci prodávají bez uzardění vydličky ...

              eskymak Mrakomor - Profil | Pá 20.6.2025 11:59:12

              Vévoda z Wellingtonu >> největším problémem empatických lidí je, že jim je líto i kokotů.

                Vévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 20.6.2025 11:44:46

                Dolphi >> ano máš pravdu - kluk s psychickými problémy, outsider, prezentující se zde, aby našel uplatnění (vše tvoje slova), ten si zaslouží speciální péči, za odborného dohledu svého tatínka nebo maminky. To však po hříchu není Tadasův případ - ten doprovod mu chybí.

                  atislav_fishing - Profil | Pá 20.6.2025 10:14:35

                  Dolphi >> časem pochopíš taky. Dej tomu ještě tak 10 let :)

                    eskymak Mrakomor - Profil | Pá 20.6.2025 9:26:48

                    Dolphi >> ale nedělej citlivku ;-) .......jo a když jsi nakousl ty táty, tak v případě minimálně jednoho mám pocit, že je to takový skrytý tátův influencerský projekt :-))

                      aleš vavřina - Profil | Čt 19.6.2025 21:17:57

                      Dolphi >> dle komentu nemáš rozumu zase tak málo, .. a máš i dost nadhledu,👍

                        maximotak - Profil | Čt 19.6.2025 19:12:16

                        Flip >> vsak oni se zas vratej... az vychladnou, snadno si spocitaj, ze i spatna reklama na MRKu jim prinese tolik frkeru na YT navic, ze se vyplati nechat kritiky plkat dal.

                          Dolphi - Profil | Čt 19.6.2025 19:01:27

                          Nějak nerozumím té (všeobecné) potřebě reagovat na Tadeášův odchod. Proč? Ať je jaký chce, tak spousta mladých stojí za h*no a kvůli tomu, že se dostal do konfrontace s vámi zrovna on, si ještě nemusíte ventilovat veškeré svoje znechucení za světa na jeho osobě. Zajímalo by mě, pokud by se některý z vás vcítil do role táty, který by měl kluka s psychickými problémy, outsidera a ten by se díky youtube nebo jiné platformě realizoval a našel uplatnění. Přestože by přitom mlel kraviny a propaloval revíry. Mám za to, že jeho táta by v tom neviděl jen pošahanost mladých.. Nechci to vůbec vztahovat na Tadeáše a nechci moralizovat, máte určitě mnohem víc rozumu než já, ale je fajn si občas připomenout, že za obrazovkama jsou lidi a za nima další lidi a vozit se po někom, kdo už nemůže reagovat, mi přijde, promiňte, ubohý.

                            metal - Profil | Čt 19.6.2025 12:43:03

                            Je to tak s klukama na YouTube si posílají srdíčka za lichotky a tady pšenka nekvete .... S tou jeho neomylností a namyšleností se nedivím že zdrhnul.

                              jirisyky - Profil | Čt 19.6.2025 11:58:14

                              Piskořík - >> V anketě chybí Kubák, od sousedů.

                                Flip - Profil | Čt 19.6.2025 11:05:17

                                Kdo nese svojí kůži na trh musí počítat i s negativními reakcemi. Ti silnější,kteří věří tomu co dělají odolají ale slabší hlavně nervově labilní kusy odpadnou.

                                  Lukas H - Profil | Čt 19.6.2025 10:30:02

                                  metal >> velký průvodce Vojtek taky neunesl kritiku a vymazal se😂

                                    eskymak Mrakomor - Profil | Čt 19.6.2025 10:12:19

                                    metal >> místo lajků a píčovin na které je zvyklý, dostal latu....ti mladí dneska nic nevydrží :-)

                                      hydrolog - Profil | Čt 19.6.2025 9:32:54

                                      metal >> myslím že se tomu říká generace sněhových vloček

                                        Knapík - Profil | Čt 19.6.2025 9:14:43

                                        metal >> slabší kusy odpadnou ..., teorie stáda.

                                          metal - Profil | Čt 19.6.2025 8:40:10

                                          Co ste tu bando udělali tomu Tadějášovi že se vymazal ????