- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský JůTůbering….zlo nebo přínos?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Neskymak Mrakomor - Profil | St 2.7.2025 14:01:43
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 2.7.2025 9:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Naleš vavřina - Profil | Pá 27.6.2025 11:58:02
Nhechtmrk - Profil | Ne 22.6.2025 12:13:59
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 22.6.2025 10:17:26
Nvydra Lucky - Profil | Ne 22.6.2025 10:12:05
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 22.6.2025 9:58:08
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 22.6.2025 9:54:37
Nrazisdas - Profil | So 21.6.2025 16:14:21
Njxr - Profil | So 21.6.2025 16:10:17
Nrazisdas - Profil | So 21.6.2025 16:04:15
Zrovna jemu fandim, protoze si myslim ze to dela podadne, umi mluvit, umi psat. Má to rozmyslene a je na nem videt, ze to co dela ma rad.
Nvydra Lucky - Profil | So 21.6.2025 15:52:43
Njxr - Profil | So 21.6.2025 15:47:45
Nrazisdas - Profil | So 21.6.2025 15:44:49
Njxr - Profil | So 21.6.2025 14:02:14
Nhechtmrk - Profil | So 21.6.2025 12:46:00
Nrazisdas - Profil | So 21.6.2025 12:41:28
NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 21.6.2025 12:28:00
Je mu pořád jenom 17, a zatím mu věřím čirou lásku k přírodě bez kalkulu. Uvidíme ale, co přijde později, až ho to semele...
NPiskořík - Profil | So 21.6.2025 11:30:26
NPiskořík - Profil | So 21.6.2025 11:19:52
Nhydrolog - Profil | So 21.6.2025 11:00:06
NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 21.6.2025 10:52:21
NFlip - Profil | So 21.6.2025 9:08:49
NPike - Profil | Pá 20.6.2025 18:12:44
Já se teď ze zajímavosti mrkl na seznam posledních videí Tadeaše a všude kapr, kapr a hlavně kapr. Ať už díky nečinosti členstva na schůzích a nebo naopak poptávce členů se kapr sadí všude, je to ryba, která se chytá rekordně jak nikdy, často je i velmi chráněn a tak bych řekl, že tady v jeho případě negativní nebude nijak strašný. Že třeba lidi chytnou víc kaprů? Nevadí.
Až bude točit videa o lovu ostrých, kde ukáže, kde je chytat ve velkém a jak z nich dělat skvělý salát, to už problém asi bude.
Natislav_fishing - Profil | Pá 20.6.2025 17:47:38
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 20.6.2025 15:23:42
NPike - Profil | Pá 20.6.2025 15:05:49
Navíc každý furt projektuje svůj obraz na druhé a jak to dělá sám, to by mělo být správné.
Já jsem asociál, nekreativní člověk, nikdy bych nic nenatočil a nepresentoval.
Ani by mne to nebavilo.
Tady borce to baví, tak to sdílí a své publikum si našel. Jsou to publikum loseři, protože ho sledují? To je stejné jak u muziky. Já poslouchám to, takže tomu rozumím, ten poslouchá to, je jouda.
To je taky taková naše vlastnost, že my sami nejlíp víme, co je pro ostatní nejlepší😂
Kdy je ostrá kritika za mne ok, tak tehdy, pokud se na videu dějou prasárny, je špatné chování k rybám, u vody bordel atd.
K tomu propalu revíru - není to úplně šťastné, tomu rozumím, ale v dnešní době vysoké mobility, komunikace a lidských vlastností, je to to poslední. Ono se to rozkřikne i jinak. Stačí někde vzít kamoše a pokud je trošku společenský…….😂 To samé, když tě někdo vidí. 300 000 rybářů je na ty naše revíry a naši malou republiku dost, ty informace nejdou utajit.
Ale už se asi opakuju, nejsem velký rétor, názor jsem řekl, člověk s ním nemusí souhlasit, je to ok.
NDolphi - Profil | Pá 20.6.2025 14:58:42
eskymak Mrakomor >> Už budu psát jenom tvrďárny ;) A propo, proč se někdo stane kokotem a za jakých okolností jím zůstane..?
atislav_fishing >> Asi pravda, netvrdím, že je to na furt.
Vévoda z Wellingtonu >> No, myslel jsem, že nachází uplatnění a realizaci v té zálibě (ryby a film), ne v diskuzích na MRKu. Ale jinak si nejspíš rozumíme. Prostě o jeho životě nevíme nikdo ani popel a ten zbytek jsem už napsal.
Natislav_fishing - Profil | Pá 20.6.2025 14:25:30
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 20.6.2025 14:02:52
Každý svéprávný dospělý člověk se tady dokáže obhájit, dokáže si vyargumentovat svoje místo na slunci.
Pokud to nedokáže, a prokazatelně sám sebe usvědčuje dokonce ze lží (nejdřív boháč s nemovitostmi, potom skoro bezdomovec), pak vzniká další náběh JV, a špatně se mi slušně věcně kritizuje. A kolik sleduje borca lidí je irelevantní, dnes je hvězdou internetu kdejaký "vošoust", který se natáčí při kadění.
Závěrem bych chtěl říct, že nevím, proč sem teda chodíš. Nálada a komunikace zde vůbec podle mě není blbá, spíš taková melancholická a ochranářská, což je naprosto v pořádku, doba si to žádá.
Tadas závěr: Čím kdo zachází, tím také schází.
NPike - Profil | Pá 20.6.2025 13:11:59
A trefil jsi dle mne i to s tím členstvem. My furt svádíme všechno na politiky, vedení svazu, youtubery, ale to je jen a jen obraz voličů, členské základny atd.
Já fakt nejsem proti věcné, slušné kritice či diskuzi, ale to se děje fakt málokdy.
Naleš vavřina - Profil | Pá 20.6.2025 12:39:11
NBulda 64 - Profil | Pá 20.6.2025 12:36:27
Ale přiznám se, že jak je člověk dál od studií, tak bývá v tomto více nejistý (můj případ), zvláště, když ten pravopis v několika případech prodělal změnu..
... Takže třpitka je návnada ;)
NPike - Profil | Pá 20.6.2025 12:12:57
Stylům lovu, kterým loví, těm nerozumím, tak obsah nebudu hodnotit. Často tu čtu, že říká nesmysly, nemá pravdu, neumi extra chytat atd. Ok, málokdy či skoro vůbec jsem neviděl tuto kritiku konstruktivní, slušně vedenou, ale jen jako plivnutí, takové to nasrané, zlé, tolik typické pro diskuze na netu. Kolikrát to vypadá jak v mateřské školce nebo když drbou ženské, někdo začne a ostatní musí přihodit taky polínko pod kotel, aby se jim ulevilo. A často ta reakce vypadá jak od mistra světa.
Diskuze o tom, že vydělává na revírech a měl by za to platit, to už je úplně špatný vtip, to nemá cenu komentovat, stejně jako to, jestli se někdo živí točením. To si ohodnotí diváci a případně sponzoři.
Každému tohle může být jedno, dívat se nemusí a platit to nemusí taky.
Relevantní mi přijdou námitky na propal revírů, tam souhlasím, že to návštěvnost zvednout může. To ale udělá i fotka na MRKu, pochlubení se kamarádovi nebo když lovce někdo vidí. Je ale hlavním viníkem onen youtuber nebo ostatní rybáři, co se chovají jak prasata. Z příběhů, co se o nich dnes člověk dočte na netu, se často nestačím divit.
Fakt je škoda, že dnes dokáže na netu diskutovat slušně a věcně málokdo.
A ano, i youtubeři by neměli reagovat uraženě, na vulgarity reagovat asertivně a ne stejně, nemazat či neblokovat za věcnou a slušnou kritiku a pokusit se poslouchat takové reakce.
To, když si bloknou hulváta, co prudí, to mi nevadí, tihle trolové jsou strašný vopruz všude.
Nvydra Lucky - Profil | Pá 20.6.2025 12:12:44
Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 20.6.2025 11:59:12
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 20.6.2025 11:44:46
Natislav_fishing - Profil | Pá 20.6.2025 10:14:35
Neskymak Mrakomor - Profil | Pá 20.6.2025 9:26:48
Naleš vavřina - Profil | Čt 19.6.2025 21:17:57
Nmaximotak - Profil | Čt 19.6.2025 19:12:16
NDolphi - Profil | Čt 19.6.2025 19:01:27
Nmetal - Profil | Čt 19.6.2025 12:43:03
NFlip - Profil | Čt 19.6.2025 11:05:17
NLukas H - Profil | Čt 19.6.2025 10:30:02
Neskymak Mrakomor - Profil | Čt 19.6.2025 10:12:19
NJigsawDave - Profil | St 18.6.2025 12:48:12
Nkaprus - Profil | Út 17.6.2025 14:59:39
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 12:47:18
NBulda 64 - Profil | Út 17.6.2025 10:55:35
V pohodě, vždyť taky to moje rýpnutí do Radka co jsem Ti psal... no, třeba by dneska dělal věci jinak.. ( je mi jasné, že když máme dospělé "děti", tak můžeme k jejich cestě životem občas hodit nějakou tu glosu, jinak jsme odkázáni pouze přihlížet jejich konání, jsme v roli diváků, mají to už ve svých rukou;)
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 9:47:34
NBulda 64 - Profil | Út 17.6.2025 9:30:25
Nechci Ti brát iluze, ale když je někdo arogantní kretén, tak jím zpravidla i zůstane...
Potvrdilo mi to i minulé setkání třídy ze studií.
Fajn kluci, se vztahem k zahálce, užívání si života a všem tehdejším radostem, jsou pořád nad věcí se smyslem pro humor ;)
Ti krhounci taky zůstali na svých "pozicích" :(
Naleš vavřina - Profil | Út 17.6.2025 6:57:34
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 3:19:25
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 3:01:11
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 2:55:49
NFlip - Profil | Út 17.6.2025 2:46:38
NMartin M. - Profil | Po 16.6.2025 22:03:01
Nkubah - Profil | Po 16.6.2025 18:44:54
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 16.6.2025 18:43:28
NFlip - Profil | Po 16.6.2025 13:09:54
NPolčis - Profil | Ne 15.6.2025 18:20:34
Možná i ten život budeš mít smutnější, když potřebuješ pozornost v podobě lajků od malých dětí na YouTube a Instagramu a nesneseš kritiku.
Za mně jako jednoho z ,,nechápavé bandy " jsi jasná volba 😉
Naleš vavřina - Profil | Ne 15.6.2025 15:55:38
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NSranda bez nadsázky 🤘10856
NZoologický koutek MRKu.33418
NDokumenty z přírody kolem vody624
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NUdírny a uzení51139
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29916
NBellyboat - Fan club4856
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
Kde to žije - všechna témata
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:52NRybáři vs ochránci přirody 69
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











