Já BRZÁK 😤

Diskuse s Lubou. O něm s ním bez něj......
Autor diskuse: Vash - Profil , 23.9.2024 všeobecné - příhody, kuriozity
Dále moderují: MAXXSKATER Profil + brzak Profil

měl by brzák opustit působnost na mrku či ne?

A) ano29%

B) ne71%

Od 25.9.2024 hlasovalo 79 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPedro1 - Profil | Út 4.2.2025 10:08:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

brzak >> Kdykoliv:-)

Ať je leden, nebo únor, sezona se blíží,
brzák řve furt jako bůvol, k tůni se zas plíží.
Náhle spatří oko jeho, stopy v blátě patrné,
zalekne se, nechá všeho, v hlavičce mu zatrne.
"Kýho vejra, kýho ďábla, mám já teďka v revíru",
zloba do něj rázem vjela, hnedle bylo po míru.
"Hnusný hajzle, nenasyto, tebe tady nesnesu,
všechny vydry, včetně této, od vody já odnesu".

Pasti líčí, záda bolí, podbradek se nafukuje,
okolo to sype solí, doufá že to zafunguje.
Za rozbřesku k vodě spěchá, krocátko se tetelí,
igelitka bude plná, kapry já mám v prdeli.
Na místě však zří tu hrůzu, pasti všechny zničené,
ku pomoci volá múzu, před ním monstrum skrčené.

Hlavu má jak obří sumec, tělo jako vydry tři,
pařáty jak štičí zuby, jeho nozdry zavětří.
"Do prdele práce marná, nech mě žíti, prosí moc",
příšera však už se blíží, Brzda volá o pomoc.
"Snažně prosím, všichni svatí, masení já zanechám,
slibuji vám, milí drazí, rybu už si nenechám".
Veletvor se chvíli dívá, rolák zkoumá Brzáka,
otočí se, voda šplouchá, kouká jemu na ptáka.
"Ještě jednou uvidím Tě, rybičce jak zkřížíš cestu,
odnesu Tě, sežeru Tě", mává ve svém hrozném gestu.

Brzák domů prchá rychle, vůkol zem se propadá,
letí, běží, kymácí se, dechu sotva popadá.
Další ráno probudí se, vše jak zlý sen připadá,
otřepe se, zamyslí se, rázem pruty popadá.
"Zdálo se to, sny jsou divné, kapří maso dochází,
půjdu na ně, pozor si dám, sednu já si na hrázi".
Přijde k vodě, rozhlédne se, "nikde nikdo bude klid",

hladina však prolomí se, obří monstrum představí se, velké oči zamrkají, ..........., hotovo je, dokonáno,
brzák nevstane už ráno, kapři, štiky, candáti, mají život zachráněný, Brzák už se nevrátí!

    NKáceč - Profil | St 25.9.2024 22:29:12

    brzak >> to se taky chce zakázat, evidentně to moc nesleduješ :-)

      Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 22:28:04

      Káceč >> ono jich je dost,jen každej nemá náturu hádat se se zdejším osazenstvem.

        Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 22:26:33

        Káceč >> kurva že se tady neoroduje před vánocema když ryba trpí v kádi a čeká na svoji smrt,to bych každýho srdcaře postavil ke stánku ať jim do toho kecaj! )))

          NKáceč - Profil | St 25.9.2024 22:25:23

          brzak >> zatím je čas, ale musí být víc brzáků. Musíš začít dělat na potomcích :-)

            Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 22:17:46

            Káceč >> no nevím,to bych se potom musel přeorientovat na myslivost! )))

              NKáceč - Profil | St 25.9.2024 22:04:58

              brzak >> jsou snahy, aby současná rybařina jak jí známe, skončila, bo týrání ryb. A snahy budou vyslyšeny a bude hotovo. A bude to snad kvůli brzákům, kteří rybaření berou jako lov a kořist sežerou, no nebude. Bude to jen a pouze kvůli těm, které už dnes na Mrk nepíšící kolega malamut nazval WaM, co berou rybaření jako úžasnej sportovní zážitek. A chlubení se chyť a pust plus nebetyčně zhovadilé závody v "lovu" ryb tomu zasaděj smrtelnou ránu.

                Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 21:58:10

                pajagogo >> poznámka-v pátek už jdu na ranní "stříbrňáku" )))

                  Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 21:52:24

                  pajagogo >> až Tě potkám na vrátnici tak Tě sejmu )))

                    Ndrvoštěp - Profil | St 25.9.2024 21:51:38

                    pajagogo >> Pavle, sleduj. Nalej sklénku a kochej se😁🤔😁

                      Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 21:51:26

                      Káceč >> rybář-sportovec-píčus mě osobně nevadí,ať si každej dělá co uzná za vhodný,ale nikomu do toho nekecám,což už z jejich strany tak není ....

                        Npajagogo - Profil | St 25.9.2024 21:36:41

                        Vash >> tomu sám nevěříš ne ...

                        on to stejně zaplevelí všude (je to takovej karas stříbrňák), je to jeho nátura, kdyby nemohl provokovat už tu dávno není, jedna diskuz navíc to fakt nevyřeší 🤣🤣🤣

                          NKáceč - Profil | St 25.9.2024 21:28:41

                          brzak >> jak jsem už psal, seš úspěšnej lovec a ulovenou rybu umíš kulinářsky upravit. Prostě rybář-lovec a né rybář-sportovec-píčus. A těch druhejch je nejen na Mrku víc než dost. Prostě si nepodlehl moderním trendi a jedeš si to svoje, což se v současné době neodpouští. Asi tak :-)

                            Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 21:13:41

                            Káceč >> tak to nemusí bejt,člověk nemusí sednout každýmu,ale byl jsem dopředu varován nad tím,že tady je spousta individuí a s tím teda musím souhlasit,ty mezi ně nepatříš,neboj )))

                              NKáceč - Profil | St 25.9.2024 21:05:30

                              brzak >> ten kdo tě nesnáší, ti vlastně závidí :-)

                                Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 20:06:07

                                Vash >> hranice neexistuje,postupně si oťukám veškeré osazenstvo mrku )) a komu se to nelíbí nechť si prdel políbí,ale Ty jseš kousek! )))

                                  NVash - Profil | St 25.9.2024 20:02:38

                                    NVash - Profil | St 25.9.2024 20:00:14

                                    brzak >> Tak jasný 😉 Ale musej znát hranici 👍 Vím, komu můžu napsat, že je kunda, protože drvoš je 😤😝🤣 Ale sou další, kterým si to nedovolím. 99% lidí tu neznámé, pouze virtuálně. Neznamená, že, když si píšeme sme něj kámoši. A tvůj humor pobereš ty a lidí co tě znaj.... Hele já sem splachovací aam v piči, ale to neznamená, že to tak mají všici 🤘
                                    No Naruto a rum volají 😉🥃😝

                                      Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 19:37:44

                                      Vash >> hele Ty vochmelko ))),to není drzost na druhé,kdyby jsi mě znal,tak by jsi věděl,že je to taková forma špičkování ))

                                        NVash - Profil | St 25.9.2024 19:24:15

                                        brzak >> Hale už sem ti to psal 😉 Mám určité výhrady k tomu jak se prezentuješ, ale to je tvůj boj 😤 To že masíš kapře jedině dobře 👍 U dravců bys mohl ubrat, ale ty už sis vymasil 😝 Občas seš dost drzej na ostatní, ale taky tvůj boj. A je na nich jak si to přeberou.
                                        No já jdu pokračovat 🥃😤🥃🤘

                                          Nbrzak - Profil | St 25.9.2024 19:21:00

                                          😀