Pivo- craft beer | MRK.cz

Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NPiskořík - Profil | Po 13.11.2023 20:22:17

Už je prej hotovo, kamarád nešetří chválou….ve středu mi přiveze osm flašek, tak jsem zvědavej….;o)

    Ntonouš - Profil | Po 13.11.2023 19:41:20

    Dneska místní ejlík, v pěkném mikulášském balení 🙂👍

      Ntonouš - Profil | Po 13.11.2023 18:54:08

      razisdas >> loni s kámošem na sumcich..já zajišťoval vše kolem lovu a on měl přivést piva..říkám mu je to jedno, kup co ti přijde pod ruku.. přivezl brankáře 🙈
      Jako já sem starej alkáč, jen tak něco mi hubu nezkroutí, ale tohle fakt zkroutilo🙈

        Nmlíčnák - Profil | Út 7.11.2023 13:13:23

        razisdas >> jen jeden vzorek ....

          Nrazisdas - Profil | Út 7.11.2023 13:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Snad si napravim reputaci za ten branik😀

            Nrazisdas - Profil | Út 7.11.2023 13:10:51

            mlíčnák >> to vypada zajimave. Taky bych kostnul.

              Nmlíčnák - Profil | Út 7.11.2023 12:49:03

              razisdas >> Syn mi dovezl s Islandu další vzorek na večer , už se těším o)

                NBeerotzutz - Profil | Po 6.11.2023 21:51:07

                razisdas >> fakt pecka,to vypadá na nějakou speciálně zelenou edici....

                  Nrazisdas - Profil | Po 6.11.2023 19:57:53

                  A proč ne. Na takové to večerní popíjení dobrý.

                    NVojtano11 - Profil | Po 6.11.2023 12:00:11

                    Elessar >> Many worlds vypadá fakt zajímavě...našel jsem, že jse dá koupit na eshopu. Nejspíš si udělám Vánoční dárek :-)
                    Zichovec je u nás špička..hlavně pořád zkouší něco nového.
                    Ve čvrtek jsem byl s kamarádem co dělá sládka v Klenotu, tak mi dal nějaké vzorky.
                    V pátek jsem byl s manželkou v Polsku, tak jsem zašel do Lidlu a nakoupil jsem Funky Fluid a Pintu.
                    Tak dnes budeme koštovat.

                      NPiskořík - Profil | Ne 5.11.2023 20:03:56

                      tonouš >> Spíš v takový bytovce….:o))

                        Ntonouš - Profil | Ne 5.11.2023 19:57:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Neratov ujde..

                          Ntonouš - Profil | Ne 5.11.2023 19:57:19

                          Piskořík >> to vaří v paneláku ne?

                            NPiskořík - Profil | Ne 5.11.2023 9:01:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A už slibuje, že další várka bude zajímavá….;o)

                              NPiskořík - Profil | Ne 5.11.2023 8:59:53

                              Podařilo se mi vyškemrat vzorek z jedné soukromé objednávky…..no, vzorek, tři lahve….;o)

                              Ten kluk to už prostě umí….nic, co bych extra vypíchnul, vše v perfektní harmonii…první co bylo, když jsem se napil, bylo “Mňam”….;o)

                                Njeden3 - Profil | Ne 5.11.2023 8:49:35

                                Pivovarský dvůr Lipan Dražíč

                                když jsem ještě jezdil na ryby na Orlas, byla to naše povinná zastávka
                                a jezdili sjem si tam i pro pivo sebou
                                moc dobré pivo
                                https://www.pivovar-lipan.cz/pivovar

                                  Nrazisdas - Profil | Ne 5.11.2023 8:21:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Moc dobrý pití.

                                    Nmlíčnák - Profil | St 1.11.2023 19:11:25

                                    Tak degustace prvního Jarošova z plechu.
                                    Výborné.

                                      NElessar - Profil | St 1.11.2023 12:50:00

                                      Vojtano11 >> Many worlds je hrozně zajímavý projekt, kluci fakt srdcaři. díky velmi chladným sklepům (na spontánně kvašená piva) hodně originální piva, poměrně málo kyselá i přes celkem vysoký věk (ve srovnání s jinými spontánny). Jinak Zichovecká piva teď, stejně jako v dřív považuju za úplnou špičku u nás (jak chutnaly, když začínali netuším, piju je jen posledních pár let). Jinak si podle mě drží vyrovnanou chuť a kvalitu, a piva když se nějak mění, tak se posouvají jen kupředu.
                                      Jinak na tu akci se taky chystám, když čas dovolí.

                                        NVojtano11 - Profil | St 1.11.2023 5:53:57

                                        Elessar >> 8 vzorků po 2dcl je na ochutnávku celkem dost, takové ochutnávce bych se taky nebránil. Od Many worlds jsem ještě nic nechutnal (slyším o něm poprvé) zkouknu jejich stránky.
                                        Zichovec pořádá https://www.facebook.com/reel/909378077488374 už jsme se bavili s klukama, že se tam nejspíš pojedeme podívat.
                                        Ještě k Zichovci....jaký máš teď názor na jejich piva?