Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

Nmlíčnák - Profil | Út 31.10.2023 23:29:37

Lauri >> Primátor úplně v pohodě 👍
Ale Bernard řezaný je taky mooc fajn
Mám to 300m od lůžka o)Za 42 , Jarošov 12 44...

    NBeerotzutz - Profil | Út 31.10.2023 22:55:37

    Lauri >> Jooo,znám 😉

      NLauri - Profil | Út 31.10.2023 22:24:57

      mlíčnák >> mě odkojil
      primátor👍 a až na pár věcí jsem úplně normální😁

        NLauri - Profil | Út 31.10.2023 22:23:45

        Beerotzutz >> všichni z okolí😁

          Nmlíčnák - Profil | Út 31.10.2023 20:57:54

          Lauri >> U nás v Kauflandu,na benzínce ...
          Su jim odkojeny este za komančů,ale nový JP je prostě bomba .Naopak zas nemusím novou Argemu ,no song pozdvyhl povědomí o dobrém pivku.

            NElessar - Profil | Út 31.10.2023 12:12:01

            Vojtano11 >> Abych řekl pravdu nepamatuju si úplně přesně, poznámky jsem si nedělal. Bylo toho 8 vzorků, po skoro 2 dcl, chvíli potom obdobná degustace Many worlds, a pak ještě spousta piv od Zichovce (bylo to v rámci Zichovec festu). Ale pamatuju si, že mi hodně chutnala klasika Pavillon, hodně pozitivně mě překvapil Gramb 2022. Jinak ten premonition plum, měl dost úspěch, chutnal většině lidí, ale pro mě to bylo pivo z jejich nabídky nejslabší...

              NBeerotzutz - Profil | Po 30.10.2023 22:32:30

              Lauri >> Nacucat se s Tchýní - to nemůže říct jentak někdo 😉

                NLauri - Profil | Po 30.10.2023 22:17:10

                tonouš >> primátor nezklame👍 my se sousedem dáváme tchýni

                  NLauri - Profil | Po 30.10.2023 22:16:30

                  mlíčnák >> dostal jsem ho. Ani nevím kde ho paní koupila😁

                    NVojtano11 - Profil | Po 30.10.2023 7:00:18

                    Elessar >> No jde vidět, že každý ty chutě má jiné...Já byl hodně spokojený :-) Jaká byla pro tebe nejlepší fenetra?

                      NElessar - Profil | Ne 29.10.2023 23:17:36

                      Vojtano11 >> Měl jsem ho nedávno v rámci ochutnávky kompletní řady Fenetry a tento vzorek teda dost vybočoval. A taky dost dělil publikum. Nepřišlo mi to nějak zásadně kyselejší oproti zbytku portfolia, jen tak kyselost a celkový projev byl o dost agresivnější, díky vlivu acetobacter, který se u jiných piv neprojevuje. mě teda úplně pozitivně nezaujalo (narozdíl od většiny obecenstva).

                        Ntonouš - Profil | Ne 29.10.2023 21:32:05

                        Já dnes takovou tu klasiku..

                          Nmlíčnák - Profil | Ne 29.10.2023 21:29:06

                          Lauri >> Jarošov chválím,šel bych do vícestupňovych.
                          Min 11 .

                            NPiskořík - Profil | Ne 29.10.2023 20:38:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Opět něco od kamaráda…tohle už poslední láhev….on tomu jména nedává, tak jsem si ho nazval “Cedra Star”….výborný, hořčí a přitom hezky voňavý….;o)

                            Plzeňský slad, chmel equinox, Cascade a na studený chmelení je African queen, který tomu prej dává onu hořkost a nádech cedru, volume 4,7.…fakt moc dobrý pívo….:o)

                              NVojtano11 - Profil | Čt 26.10.2023 5:34:10

                              Elessar >> Já tyto piva mám hodně rád, takže Fenetru nebo wild creatures od paní Ilčíkové si hodně vychutnávám :-)
                              Ta fenetra je opravdu brutálně kyselá oproti zbytlým prodoktům, ale je fakt skvělá.

                                NLauri - Profil | St 25.10.2023 20:25:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včera

                                  NElessar - Profil | St 25.10.2023 19:25:09

                                  Vojtano11 >> Jak ti jela ta fenetra? ve srovnání se zbytkem produkce?

                                    NVojtano11 - Profil | St 25.10.2023 12:32:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Docela mordičky :-)
                                    Ochutnal jsem už dost od Fenetrny, ale takovou kyselou jsem měl poprvé.
                                    Zichovec mě malinko zklamal.
                                    No a Vymražovaný smoky mě pohltil do kvalitního šrotu :-) bardzo mocne pivko.

                                      Nrazisdas - Profil | St 25.10.2023 12:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Kolegyně se po něm nějak rozkecala😀

                                        NBeerotzutz - Profil | Ne 22.10.2023 20:12:27

                                        Piva z tohohle pivovaru fajn popití.
                                        Měli jsme na srazu 32 různých vzorků,víc jsem nefotil.
                                        Vylit Tesák odněkud z Bítova a Šnek Znojmo Sun Apa 10,nebo 11- tato piva nešla polknout.
                                        Šneka jsem už dříve měl a pohoda, tentokrát nepovedený,to se stane.