Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NBeerotzutz - Profil | So 23.12.2023 19:34:58

    NBeerotzutz - Profil | So 23.12.2023 11:11:32

    .Antoš

      NBacon - Profil | Pá 8.12.2023 21:09:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Něco od nás z úrodné Hané 😊
      https://www.zahlinicky-pivovar.cz/

        NBrusič - Profil | Pá 8.12.2023 13:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tohle bylo taky pitelný ☺ i vzhledem k ceně.

          NPiskořík - Profil | Pá 8.12.2023 12:18:10

          Poslední…..jak jsem dolejval zbyteček, tak se zakalil, ale jinak byl “Motýl” po třech tejdnech na stojáka krásně čistej….s kamarádem jsme si pěkně pochrochtali….;o)

            Nrazisdas - Profil | Ne 3.12.2023 19:26:42

            ooouuu ja 🤘

              Nrazisdas - Profil | Čt 30.11.2023 11:48:48

              @Beerotzutz @ceczubr ta jejich 10° mě taky baví. Ještě kupuju ten New Zealand ALE . Za mě krásně voní po chmelu.

                Nceczubr - Profil | Čt 30.11.2023 8:30:04

                razisdas >> U nás v knajpě mají 10 a 12, velice dobré pivko.

                  NBeerotzutz - Profil | St 29.11.2023 23:03:16

                  razisdas >> Měl jsem 10° a 12° čepované a byly v pohodě,vybízely k dalšímu napití 🙂
                  10° mi chutnala víc.

                  Tady jsou recenze:
                  https://www.pivnici.cz/piva-pivovaru/kamenice-nad-lipou/dle-data/

                    Nrazisdas - Profil | St 29.11.2023 22:27:56

                    Zkoušel jste něco z produkce pivovaru Kamenice nad Lipou?

                      Nmlíčnák - Profil | Pá 17.11.2023 1:12:38

                      Vojtano11 >> poprvé mi Rotor chutnal,teď né
                      Jarošov je bezkonkurenční, Plzeň sa může jít vysrat.
                      Bernard řezané mňamka,ale stejně jako patriot si dám JP 12o)

                        NPiskořík - Profil | St 15.11.2023 20:16:43

                        OG >> Kámoš vařič je právě spíš hořčák, takže tyhle aromatický chmele dobře balancuje jen na takovej šmrnc….fakt mi ty píva zatím bez vyjímky chutnaj….co koupím různě běžně dostupný lahve, tak je to tak půl na půl….takže už neexperimentuju, okoštuju vzorek a kupuju už jen od něj….už se těším na reedici “Silent Killera”….ten byl topovej…;o)

                          NOG - Profil | St 15.11.2023 19:51:54

                          Piskořík >> Těmhle ovocňákům jsem na chuť nějak nepřišel. Takže jakmile vidím mezi chmely Cascade, Citra nebo Kazbek, tak od toho dávám ruce pryč.
                          Jinak ve sklepě zraje v dubovém medovina a teď si připravuji třešňový na víčkovici.

                            NPiskořík - Profil | St 15.11.2023 19:41:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak jsem nakoupil….”Brown Burtterfly”…:o))

                            Krásně tmavý, lehce ovocitý, skvěle se pije….ale to aroma není nějak přebíjející, jen správně šmrnclý, jak jarní louka….jen posát, jak motýlek….;o)

                            Slady Plzeňský a karamelový, chmely Premiant na hořkost, Pacific Gem a Cascade na ovocitost, kvasnice od firmy Lallemand Bry-97…:o)

                              NVojtano11 - Profil | Út 14.11.2023 6:38:33

                              mlíčnák >> A přitom do Rotoru přišel nový sládek který rozjíštěl více pivovarů..naposledy třeba Luhačovice a piva které jsem měl, byly celkem dobré. Žádný průser jsem tam necítil. Je pravda, že z Rotoru jsem měl jednou pivo a taky mi moc nejelo, ale to už je dávno.

                                Nmlíčnák - Profil | Út 14.11.2023 0:32:51

                                Mám se teho bát?
                                Dostal sem,..

                                  Nmlíčnák - Profil | Út 14.11.2023 0:14:43

                                  Sracka vylétá, Island ..To první islandske byli lepší, takřka luxusní.,.no JP Ipa 15 . ..
                                  Je strčí do zadele všecky .

                                    Nmlíčnák - Profil | Po 13.11.2023 23:55:39

                                    Trošku se bojím to zkusit,říká se že z Kunovic není ani sviňa dobrá i(
                                    Risknu pohárek
                                    Bojím, bojím o)
                                    Max sa poseru 0))
                                    Bleee.
                                    Zlatý Zlatopramen i)
                                    Kunovice nikdy více,..