Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NBeerotzutz - Profil | Ne 22.10.2023 20:11:27

Zajímavá chuť.

    NBeerotzutz - Profil | Ne 22.10.2023 20:09:11

    Jak Chříč nemusím,tak tohle šlo.

      NBeerotzutz - Profil | Ne 22.10.2023 20:06:45

      Super!

        NBeerotzutz - Profil | So 21.10.2023 0:02:21

        Dobrota 👍

          NBeerotzutz - Profil | Pá 20.10.2023 17:05:47

          Tak Solaris žádná sláva

            NBeerotzutz - Profil | Pá 20.10.2023 12:15:11

            Mlask 🙂

              NBeerotzutz - Profil | Pá 20.10.2023 11:32:02

              Zatím vše dobré 😉

                NVojtano11 - Profil | Pá 20.10.2023 8:14:25

                tonouš >> Jooo asi bych si radši donesl svoje láhve :-D nééé jako fakt je to hodně nepodařené.

                  Ntonouš - Profil | Pá 20.10.2023 6:49:34

                  Vojtano11 >> 😃😃 přesně..já mám v tomhle kraji dost kamarádů,za kterými jezdím a vždycky když je nějaká pijatyka, tak tam mají Holbu 🙈přitom to je pivo, co fakt kroutí hubu😃

                    NVojtano11 - Profil | Pá 20.10.2023 5:43:40

                    tonouš >> Od Clocku jsem asi neměl, ale měl jsem od Nepomucenu z Polska s bylo dobrý.
                    Primátora bych si ještě pít představil, ale "ryzí pivo z hor" teda ne :-D To je za mě něco hrozného!!!

                      NBeerotzutz - Profil | Čt 19.10.2023 14:10:49

                      Na tohle jsem hodně zvědavý,vůbec netuším co od toho čekat 🙂

                        Nchřenovák - Profil | Čt 19.10.2023 13:23:20

                        Jedno německé pivko 😂
                        Zázrak to velký nebyl ale vypilo se🤣
                        Nachmelena Opička byla luxusní 👍

                        Svijany ušli taky 😂

                          Nrazisdas - Profil | Čt 19.10.2023 12:00:03

                          @CHaP
                          Ono těch důvodů proč lidi nepijí pivo z místního pivovaru může být víc. Třeba jenom prostá lidská závist k tomu, že někdo něco dokázal, že vydělává, nebo dělá věci jinak a odlišuje se. Jsme v Čechách, kde se úspěch neodpouští. Z vlastní zkušenosti vím, jak strašně jednoduché je dostat se do víru pomluv jen proto, že člověk dělá věci jinak, jde si za svým cílem a nejde s proudem.
                          Neznám všechny souvislosti, ale nerozumím jedné věci. Když je ve vsi pivovar, tak místní nepijí jejich pivo. S tím jsem se ještě nesetkal. Většinou jsou lidé pyšní, že mají vlastní pivo.
                          Neber to jako útok na tebe, ale jako můj pohled na věc.

                            NCHaP - Profil | Čt 19.10.2023 9:53:11

                            Každý má nějakou chuť. Clock se toho alespoň nebojí a zkouší. Když jsem stavěl roubenku v Neratově tak mi jejich Neratovske pivo chutnalo.

                              NBeerotzutz - Profil | Čt 19.10.2023 9:46:48

                              CHaP >> Vždyť Tě tady nikdo nekamenuje,taky píší svůj názor.Mně Clock taky chutná, občas po něm v pivotéce sáhnu,ale ze zkušeností vím, že piva z minipivovarů nechutnají úplně všem a někteří nejsou ochotní za to dát peníze,jak píše Tonouš.

                                NCHaP - Profil | Čt 19.10.2023 9:40:22

                                Klasika, za názor se na mrku hned kamenuje.

                                  Nrazisdas - Profil | Čt 19.10.2023 8:01:58

                                  CHaP >> Proto jsem se ptal na souvislosti. Ale tak nějak jsem tušil, že napíšeš tohle - jsme v Čechách...

                                    Ntonouš - Profil | Čt 19.10.2023 6:17:19

                                    Vojtano11 >> za mě mají nejlepší bezlepkové pivo, co jsem kdy měl..
                                    Každopádně v tomhle kraji jsou zvyklý pít Holbu nebo Primátora a dokážu si představit že chlapi co dají každý den 10kousku v místní putice, tak jim pivní speciály za 60kč nevoní 🙂

                                      NVojtano11 - Profil | Čt 19.10.2023 5:55:37

                                      CHaP >> Každý má svůj názor, ale Clock je za mě jeden znejlepších českých minipivovarů. I to místo v Potštejně je nádherné, ale jak píšu každý má svůj názor.

                                        NElessar - Profil | St 18.10.2023 22:16:15

                                        CHaP >> Ahoj. taky mě to zajímá. Myslíš toto konkrétní pivo, nebo pivovar všeobecně?