Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

Nrazisdas - Profil | Čt 31.8.2023 20:56:21

Pivovar Paličák: takové domáci pivko.

    Nrazisdas - Profil | Čt 31.8.2023 20:51:02

    Lauri >> Palačov u valmezu.

      NLauri - Profil | Čt 31.8.2023 20:35:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Sousedské posezení. Ve farmářských prodejnách v okolí to stojí dvojnásobek co v Makru😳

        NLauri - Profil | Čt 31.8.2023 20:33:22

        razisdas >> v Poděbradech na náměstí je to nejlepší pivko k dostání👍

          NLauri - Profil | Čt 31.8.2023 20:32:25

          razisdas >> z kama to je? Nikdy jsem o tom neslyšel

            Nrazisdas - Profil | Čt 31.8.2023 19:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak další pokus s pivovarem Paličák. Ty předchozí nic moc tak uvidíme 😀

              Nrazisdas - Profil | Čt 31.8.2023 15:55:17

              Vojtano11 >> Hele vůbec nevím. Ještě jsem tam nebyl, ale recenze teda nic moc. Vždycky skočíme do krásenskýho na rychlou večeři a pak pádíme do přístavu na pivo, jelikož se nám tam víc líbí a maj i větší výběr kořalek.

                NVojtano11 - Profil | Čt 31.8.2023 13:08:40

                razisdas >> Říkám je to náhoda, ale nejhorší je na tom, že o tom pivovar ví a stejně to prodává...Já chápu, že je strašně těžké vylít x litrů pivka do kanálu, ale když to přeženu...Zkažené maso taky nebudeš jíst :-D Dlouho jsem nebyl v Holendu nevíš jak to tam vypadá?

                  Nrazisdas - Profil | Čt 31.8.2023 12:56:35

                  Vojtano11 >> tak to je blby no. Zatim jsem zadny takovy exces nemel.
                  Jako jedno pivo k veceri je to dobry. Pit to cely vecer bych nemohl. Proto pisu dobry 😀

                    NVojtano11 - Profil | Čt 31.8.2023 12:54:52

                    Už někdo měl?

                      NVojtano11 - Profil | Čt 31.8.2023 12:52:09

                      razisdas >> Občas to čepujou i v Rožnově :-) ale posledně když jsem to pil, tak v pivku byl diacetyl. Pro mě je krásenský pivovar celkem zklamání.

                        Nrazisdas - Profil | St 30.8.2023 20:53:29

                        Tak jsem se propil portfoliem pivovaru Olešná, a musím konstatovat, že pivo vařit umí moc dobré.
                        Za mě je nejlepší Olešenská ipa.
                        Doporučuji na ochutnání.

                          Nrazisdas - Profil | Po 28.8.2023 21:30:20

                          Když je dobrá společnost, tak i Březnák je dobrej🤣

                            Nrazisdas - Profil | Po 28.8.2023 20:04:21

                            Extra hořká 11°. Je to dobrý pivo.

                              Nrazisdas - Profil | Ne 27.8.2023 22:32:58

                              Dnes jsem zkusil to pivo Pacific ALE od piv. Olešná. Příjemné, lehké pivo na takové to večerní popíjení a filozofování. 🤣 Vůně príjemně chmelová. Chuť ani moc hořká ani moc sladká. Čekal bych výraznější chuť chmele. Není to žádná "voňafka" a tak si dokážu představit pít to celý večer.
                              Za mě dobře pitelné a příjemné pivo pro příjmně strávené večery.

                                NPepé - Vsetín - Profil | So 26.8.2023 22:24:26

                                Dnes jsem dal přítelkyni 2 lahve APA Knajp Rajdr_u a velmi si pochvalovala

                                  Nrazisdas - Profil | So 26.8.2023 20:58:12

                                  Beerotzutz >> i pani za pultem rikala ze je jeji nejoblibenejsi. Tak jsem zvedav.

                                    NBeerotzutz - Profil | So 26.8.2023 20:53:12

                                    razisdas >> Z tohoto výběru mi chutnal nejvíc Pacific.

                                      Nrazisdas - Profil | So 26.8.2023 19:41:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak už jsem byl taky nakoupit 😀 desitka je super.

                                        Nrazisdas - Profil | Čt 24.8.2023 20:30:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Moje oblíbené.