Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

razisdas - Profil | Út 12.9.2023 21:55:34

Beerotzutz >> klidne pivovar, ale trochu jinak ho stylizovat 😀

    Beerotzutz - Profil | Út 12.9.2023 21:45:42

    .

      tonouš - Profil | Út 12.9.2023 18:50:00

      Já dnes klasiku, ale vždycky mě potěší svým řízem 👍

        Beerotzutz - Profil | Út 12.9.2023 18:20:47

        Tady etiketa ještě blbější 🙂

          Beerotzutz - Profil | Út 12.9.2023 18:17:26

          razisdas >> Asi pivovar,to tam měli dát čertovo kolo?😁

            razisdas - Profil | Út 12.9.2023 18:02:34

            Beerotzutz >> ta budovatelská etiketa se jim teda moc nepovedla🤣

              Beerotzutz - Profil | Út 12.9.2023 17:34:33

              Nižší říz, míň hořké,ale pitelnost dobrá.

                razisdas - Profil | So 9.9.2023 7:50:14

                mlíčnák >> to se mate. Sem se jenom dovazi. A co si budem povidat to uz neni ono.

                  mlíčnák - Profil | So 9.9.2023 0:04:20

                  razisdas >> Tento víkend slavnosti vína, přezbrojení na burčák o)

                    mlíčnák - Profil | Pá 8.9.2023 23:44:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    razisdas >> Jj, domácí o)

                      razisdas - Profil | Pá 8.9.2023 22:16:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nam nam nam 😇

                        Lauri - Profil | Út 5.9.2023 18:30:26

                        Brusič >> nekecej!! Na B7? To jsi borec. To je mazec závod! Po kolikáté jdeš?

                          Brusič - Profil | Út 5.9.2023 11:38:07

                          Lauri >> Byli jsme v peci trénovat na B7 práce z holema v kopcích🙂
                          Jsem z Perníkova, a myslel jsem Gruntoráda jako sládka🤔

                            Lauri - Profil | Po 4.9.2023 21:08:40

                            Brusič >> jj Tchýně je dobrá moc. Kterého myslíš Nováka nebo Kalužu? Co v Peci? Ty jsi z Prahy?😁

                              Brusič - Profil | Ne 3.9.2023 22:36:17

                              Lauri >> Ne poblíž nejsem vezl jsem ji do Pece pod sněžkou docela mě šmakuje.
                              Ale myslím si ,že sládka v Primátoru dělá borec z Pardubického pivovaru.

                                Lauri - Profil | Ne 3.9.2023 21:18:08

                                Brusič >> Primátora,který sídlí v Náchodě

                                  Brusič - Profil | Ne 3.9.2023 20:43:28

                                  Lauri >> Poblíž čeho myslíš?

                                    Lauri - Profil | Ne 3.9.2023 19:46:11

                                    Brusič >> tu piju pokaždé u souseda👍 ty jsi někde z poblíž?

                                      Brusič - Profil | Čt 31.8.2023 22:34:45

                                      Hoši ,,Tchýně" ta má, ale říz🙂

                                        Lauri - Profil | Čt 31.8.2023 20:57:42

                                        razisdas >> aha👍