Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

Nrazisdas - Profil | St 23.8.2023 17:33:51

razisdas >> tak ten Chomout je hodne sladkej. I žena říká že je to hodně sladké a to už je co říct.

    NBeerotzutz - Profil | Út 22.8.2023 21:20:31

    To objevování nového nemá chybu 😉

      Nrazisdas - Profil | Út 22.8.2023 15:52:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes jsem byl navštívut naše železářství/pivotéka. Už se těším až je odzátkuju. 😀

        Nrazisdas - Profil | Ne 20.8.2023 21:57:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Malý pivovar v Řevnicích hned vedle vlak. nádraží. Pivo je výborný. Vaří klasiku 10, 12 a pak specialky jako ALE. Jejich svrchně kvašený cyklopivo je strašně pitelný a 10 je snad nejlepší co sem pil.
        V pivovaru i suprově vaří.
        Bonus pro nás rybáře: pivovar je hned vedle Berounky. Takže pro pivo a pak na ryby. My to delali opacne,na chvili na ryby a pak na pivo😀

          Nrazisdas - Profil | Ne 20.8.2023 21:34:56

          Beerotzutz >> chuťové vjemy jsou strašně subjektivní. Občas mi přijde, že si to vymýšlí, aby byli zajímaví🤣

            NBeerotzutz - Profil | Ne 20.8.2023 20:33:15

            https://www.pivnici.cz/pivo/olesna-chateau-oats/
            Hodnocení je starší,zeleninu a jablka z toho teda necítím.Asi testovali nepovedené.
            Není to úplně bomba ale popíjet se to dá.

              Nrazisdas - Profil | So 19.8.2023 10:03:45

              Beerotzutz >> To je super. Díky za tip.

                NBeerotzutz - Profil | So 19.8.2023 9:39:56

                razisdas >> Kdyby bylo v pivovaru už zavřeno,tak se dá pivko koupit v samoobsluze na návsi u Vietnamce,ten má do 19 h.
                Když už jedeš do těch končin,tak doporučuji se stavět v Řevničově v kiosku u Marcely,kde je v lednicích komplet nabídka pivovaru Máša Řevničov.Do 17.hodin.
                50°11.06960'N, 13°48.35906'E
                Dobrou chuť!

                  Nrazisdas - Profil | So 19.8.2023 8:10:04

                  Beerotzutz >> Sem nevěděl že je v Olešný pivovar.
                  Příští týden jedu do raka, tak se tam stavím 👍

                    NBeerotzutz - Profil | Pá 18.8.2023 23:02:00

                    Dobrota

                      Nrazisdas - Profil | Pá 18.8.2023 12:23:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Moc dobrá pivka 👍

                        NBeerotzutz - Profil | Čt 17.8.2023 20:36:02

                        .

                          NLauri - Profil | Čt 17.8.2023 9:33:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Něco na košt

                            NBeerotzutz - Profil | St 16.8.2023 21:13:33

                            ✌️

                              NBeerotzutz - Profil | St 16.8.2023 21:09:16

                              !

                                NBeerotzutz - Profil | Po 14.8.2023 22:37:21

                                Výborný.

                                  NBeerotzutz - Profil | So 12.8.2023 9:52:45

                                  https://www.pivnici.cz/pivo/breznak-velkobrezensky-beranek/
                                  Ochutnat znamená vypít 🙂
                                  Je to jen 0,4 l.😁
                                  Docela šmakovalo.

                                    Nchřenovák - Profil | So 5.8.2023 17:47:40

                                    Nějaká pivka 🤠

                                      NBeerotzutz - Profil | So 5.8.2023 15:01:29

                                      Včerejší návštěva knajpy, Máša 11° ležák.