Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | Pá 21.4.2023 22:34:48

Vash >> a já si tady maluji návrh ná přístřešek na zahradu :-) takže relaxujeme oba 👍👍

    NVash - Profil | Pá 21.4.2023 22:33:35

    jeden3 >> Neřeším 🤣😝 Píšu si s tebou. Já se nalévám rumem takže je mi dost věcí volnejch 🥃🤘🥃

      Njeden3 - Profil | Pá 21.4.2023 22:28:21

      Vash >> kdyby jsi je neřešil -tak to zde nebuddeš komentovat 😂🤣😉

        NVash - Profil | Pá 21.4.2023 21:58:11

        jeden3 >> Hale ať jdou třeba do prdele 😝 Poslouchám starý Tři sestry, piju s kamarády a je mi fajn 🥃🤩🤘 Kreténi, kokoti, zmrdi a zaprodanci neřeším 😤🖕💪 A zelený gumy nesnáším 🖕🖕🖕

          Njeden3 - Profil | Pá 21.4.2023 18:53:44

          Vash >> už frčí podle not ten zelenorudej emerickej slizkej nok 🤣😂

            Njeden3 - Profil | Čt 20.4.2023 22:35:57

            Sekali ho mačetou, dobili pěstmi. Brutální útok ve vídeňském metru muž nepřežil
            20. dubna 2023 15:58
            Ve vídeňském metru v noci na čtvrtek několik pachatelů brutálně napadlo muže, informovala rakouská policie. „Útočili pěstmi a mačetami. Muže zranili tak těžce, že později v nemocnici zemřel,“ popsali kriminalisté s tím, že identitu oběti zatím neznají. Jednoho útočníka krátce po incidentu zatkli a při jeho výslechu zjišťují motiv napadení.
            Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/napadeni-maceta-pobodani-viden-metro.A230420_151443_zahranicni_itimp

            tak další obohacení a pestrost bytí u našich sousedů...........no ovšem tomto kontextu rád zůstanu neobohacen a šedý a nepestrý

              Nmlaďoch - Profil | Čt 20.4.2023 4:15:22

              jeden3 >> Láďa hruška kdysi ucil v televizi vaření a jako kulinářskou surovinu pouzival kuřecí kuzicky

                Njeden3 - Profil | St 19.4.2023 23:03:45

                mlaďoch >> dobrá tlačenka bývá třeba v Globusu ..stejně jako jejich jitrnice a jelita

                  Njeden3 - Profil | St 19.4.2023 23:02:29

                  Vash >> sulc i tlačenku miluji
                  stejně jako vařenou kližku :-) tam je kolagenu také mraky :-)

                    Nsven - Profil | St 19.4.2023 23:02:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pošta pořídila nákladní elektrokola.
                    Plně naložené kolo však může řídit jen osoba do 60 kg

                    https://www.novinky.cz/clanek/domaci-posta-poridila-nakladni-elektrokola-plne-nalozene-je-vsak-muze-ridit-jen-osoba-do-60-kg-40429136

                      NVash - Profil | St 19.4.2023 21:53:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jeden3 >> Samozřejmě sulc je top, ale i tuto je dobrý a fachá 😉💪🤘
                      https://www.gehab.cz/pro-lidi/?
                      Testovali kamarádi, já to dávám psovi 😆 Raději ten sulc 😋

                        Nmlaďoch - Profil | St 19.4.2023 21:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jeden3 >> tlačenku mam rád, sneska nemusíš pestovat cunika, dobrou tlačenku koupíš. Setkal jsem se a jedním rybářem,co se specializoval na karasy, ostatně neuměl ulovit žádnou rybu, rybarem sw stal stal jen kvůli karasum, a nejakej doktoe mu poradil, ze v jeho mase je jakasi látka, která se ziskava ze žraločích ploutví na léčbu kloubů

                          Njeden3 - Profil | St 19.4.2023 21:14:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kloubní doplňky a plazmaterapie jsou k ničemu, jezte sulc, radí ortoped Dungl
                          Fotogalerie17
                          Karolína LiškováKarolína Lišková
                          1. června 2022 8:00
                          Celý článek jen pro členy

                          Chcete číst prémiové texty bez omezení?

                          Aktivovat členství
                          Zvučnější jméno asi mezi českými ortopedy není. Emeritní přednosta Ortopedické kliniky Nemocnice Na Bulovce Pavel Dungl na sále strávil přes padesát let, odoperoval tisíce pacientů. Radí, jak udržet klouby v kondici. Vrcholovým sportem to není... Vypráví i o tom, jak se natahují kosti, jak léčil slavné osobnosti a jak dvakrát unikl prakticky jisté smrti.
                          Drahé doplňky stravy na klouby? Jednou stranou to vypijete, druhou vyprázdníte a nic se nestane.
                          Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/klouby-kosti-ortopedie-pavel-dungl-endoprotezy-operace-zkusenosti.A220520_145040_zdravi_albe?zdroj=banner

                          pánové,spousta nás už je v letech,takže možná ožitěčná rada od skutečného odborníka .............

                            Nmlaďoch - Profil | St 19.4.2023 12:12:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            https://fb.watch/j-tVMwvtQ-/

                            nutnej vehikl pro vášnivý pěstitele peckovin

                              Njeden3 - Profil | St 19.4.2023 10:06:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Poslanec Benda kouřil v letadle, pilot pohrozil nouzovým přistáním v Kambodži
                              19. dubna 2023 9:39
                              Cestu předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wan narušil nevhodným chováním poslanec Marek Benda. Ten si neodpustil ani během letu svoji elektronickou cigaretu, což je zakázané, a ohrozil tak průběh letu. Zasáhnout musel kapitán, který pohrozil nouzovým přistáním.
                              Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/benda-letadlo-vladni-special-koureni-nouzove-pristani-armada.A230419_085413_domaci_ivos

                              tedy, já jako vášnivý kuřřák ho plně chápu a rozumím mu....
                              nicméně, neříkali,že budou lepší než becherovka Zeman, Klaus a bureš??????
                              a ono ejhle - po totálních přešlapech a málem vyhlašování války naší ministriní útoku, je tu skandál s polácáním člena delegace v Korei, teď zase zakázané kouření v leetadle....... já je přitom lidsky i chápu, ale proč se povyšují nad jiné, když se chovají úplně stejně? Národu vysvětlují, jak je doba těžká a jak si mnusíme VŠICHNI utáhnout opasek a pak si hned v lednu přidají desítky tisíc měsíčně??? Oni si z nás dělají fakt prd.el

                              PS k tomu kouření.......pokud kouřil elektrronickou a Zeman měl výjimku na normální cigáro, je jasné,že jee to jen buzerace, protože nějaká čidla na kouř by vyhlásila poplach na cigáro spíše, než na elektronku ....to pro objektivitu

                                Njeden3 - Profil | Út 18.4.2023 12:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Skončí emisní povolenky zdarma, začne platit uhlíkové clo, schválili europoslanci
                                18. dubna 2023 9:26, aktualizováno 12:29
                                Štrasburk (od zvláštní zpravodajky iDNES.cz) - Evropští poslanci odhlasovali ukončení vydávání bezplatných emisních povolenek v průmyslu. Skončit by měly do roku 2034. Schválené bylo také zavedení uhlíkového cla na hranicích, tedy vyrovnání nižších poplatků za emise ve třetích zemích. Zpoplatněné budou od roku 2027 i emise z vytápění budov a silniční dopravy.
                                Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/evropsky-parlament-emisni-povolenky.A230417_164930_zahranicni_vlc

                                žijemesi v té unii jako v bavlnce,kéž by to tak vydrželo věčně 😂🤣
                                stačí lidipostrašit a koukejme se,oni zblble budpou platit jako mourovatí za všechno o hodně víc, to s náma vyjeb.ali smyšlenkou o tom,jak je třeba bojovat proti CO2......
                                jen mám pocit,že se z našeho půlmiliardového trhu celý svět nepos.ere a prostě s náma přestanou obchodovat - protože jich je víc jak 7 miliard...... :-) věřím,že loutkovodici to mají ošéfované i po světě, ale v tom světě se jen nedemonstruje,tam se klidnmě řežou hlavy blbejm politikům.......😂🤣 takže "tam" nakonec zvítězí rozum at už po dobrém nebo po zlém a my si tu v tomnašem skanzenu pěkně pochcípáme 👍😁😉

                                  Nsven - Profil | Út 18.4.2023 11:58:52

                                  jeden3 >> .-)

                                    Njeden3 - Profil | Út 18.4.2023 11:54:32

                                    strana a vláda mi púořád říká,že nemám číst dezinformace...jak čtu jen jejich informace a jsem z toho více v rozpacích,než z těch dezinformací 😁😂🤣

                                      NPopik - Profil | Út 18.4.2023 11:34:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jeden3 >> necti srajdy a bude ti mnohem lip. S timhle balastem bych neztracel ani minutu casu. Navic kdyz to pisou hovinky.cz 😉

                                        Červené karty: Pietromarconi