Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | Út 18.4.2023 11:19:31

Chlapec v USA zazvonil na špatné adrese. Muž z domu ho střelil do hlavy
dnes 6:18
ČTK
Ve Spojených státech minulý týden málem zemřel 16letý černošský chlapec, který omylem zazvonil na špatné adrese. Z domu ho totiž poté do hlavy a ruky střelil starší běloch. Dnes o tom informují agentury AP a Reuters, podle nichž případ vyvolal pobouření. Vyjádřila se k němu i viceprezidentka Kamala Harrisová.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-chlapec-v-usa-zazvonil-na-spatne-adrese-muz-z-domu-ho-strelil-do-hlavy-40428916

tak to je fakt objektivita !!!!!!!!!! když bílej nervák vystřelí na černocha, okamžitě je v mediích i jeho fotka, když vystřelí černoch, tak tam není fotka a většinou se to do medií ani nedostane - pokud tohle není rasistický přístup, tak co potom už??? Jsem moc rád,že nežiji v té zemi svobody

    Nsven - Profil | Ne 16.4.2023 14:31:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Trocha nostalgie, pro nedělní odpoledne..
    https://www.youtube.com/watch?v=xhFoMBTWZC0

      Nlovec 01 - Profil | So 15.4.2023 15:37:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      sven >> však to je největší ,,průšvih " současného průběžného důchodového systému. Peníze se nikde nehromadí, žádným cizákům se neposílají. V pondělí se vyberou a v úterý pošlou. To se musí změnit. Pokus byl za necasovi vlády, ale nevyšlo to. Tak teď to budou zkoušet znovu. To by tak hrálo, abychom tady měli nějaký systém nezávislý na cizáckých bankách.

        Nsven - Profil | So 15.4.2023 15:12:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Za dva roky inflace 26 procent: Spoření na důchod je za těchto podmínek trochu k smíchu
        (někteří se smějí až se za břicho popadají)

        Často slyšíme, že bychom si měli spořit více peněz na stáří. Jenže je těžké to dělat, když vidíme, že jen za poslední roky tyto peníze ztratily více než čtvrtinu své hodnoty. Nejvíce na to doplatí ti, kteří jdou v dohledné době do důchodu.

        Velmi často od ekonomů i politiků, v poslední době zvláště od současné vlády, slyšíme, že bude nutné, aby si zvláště mladší lidé na stáří spořili mnohem více peněz.

        Jen za poslední dva roky činila souhrnná inflace 26,3 %, ukazují čísla Českého statistického úřadu.
        To znamená, že naspořené peníze ztratily více než čtvrtinu hodnoty.
        Pokud bychom počítali souhrn od ledna 2021, tedy inflaci za posledních 27 měsíců, dosáhla by úrovně 28 %.

        https://medium.seznam.cz/clanek/david-budai-za-dva-roky-inflace-26-procent-sporeni-na-duchod-je-za-techto-podminek-trochu-k-smichu-6609

          Nmlaďoch - Profil | So 15.4.2023 12:32:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> výhody neplatit ma jen nekolik málo lidí na zemi. Současně jsou obdarováni výhodou tyto platby přijímat.

            Njeden3 - Profil | So 15.4.2023 0:35:38

            Vash >> ano , ano......přesně jak to říkali skuteční odborníci loni........udělejte tu daň už loni, dokud se všichni pakují a vyberete hodně.......pokdu to uděláte až příští rok, nevyberete skoro nic, všichni budou optimalizovat..........vláda tvrdila,že to je blbost,že to tak nebude ..
            a ejhle, ono to tak je......z toho je vidět, že skuteční odborníci jsou všude, jen ne v naší vládě

              NVash - Profil | So 15.4.2023 0:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jupí to sou borci 😝🤬🤣😩
              https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-mf-odhaduje-zisk-z-windfall-tax-40-miliard-40428664
              Bejt jima tak zvýším cenu všeho a dph aspoň 60% 😤🖕 Ať se nažerou. Okradem důchodce, mladý a i zvířata 🤣

                Njeden3 - Profil | Pá 14.4.2023 5:41:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Příbuzní běžce rozsápaného medvědem žalují italský stát
                včera 14:16
                Martin Dohnal , Právo
                Pozůstalí po běžci Andreovi Papim (†26), kterého napadl medvěd poblíž jeho vesnice Caldes v tridentských horách, oznámili svůj úmysl zažalovat italský stát i provincii Tridentsko-Horní Adiže. S právníky se podle agentury ANSA hodlají zaměřit především na fakt, že o projektu návratu medvědů do oblasti neměli kdysi místní obyvatelé možnost rozhodnout v referendu.
                https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-pribuzni-bezce-rozsapaneho-medvedem-zaluji-italsky-stat-40428535

                no tak tohle se stalo přesně v kraji,kde jsem kdysi pár let žil a kam,pokud není kovidissmus, velmi často jezdím v létě i v zimě. A to ve mě vyvolává velké dilema: měl by být medvěd součástí dnešní evropské přírody? A vlk? No z hlediska toho,že tam jezsdíme i s dětma - pak bych měl říci,že ne.......ALE
                Pokud budeme takto postupovat, vymlátíme za chvilku všechen život..... protože skoro všechno nás může přímo či nepřímo ohrozit........a měli bychom se naučit žít s přírodou,nikoliv ji stále porážet,až porazíme sami sebe ......ano i já jsem poslední roky podcenil, že v těch lokalitách již žije dost medvědů, stejně jako při poslední vícedenní návštěvě Tater, Přitom řešení je celkem spolehlivé a když funguje v USA na grizliho, proč by nemělo pomoci s evropským huňáčem hnědým?? Je to sice otravné, ale pokdu se budu pohybovat v teritoriu medvěědda, dám si na batoh zvoneček či rolničku,aby tento zvuk upozornil medvěda,že se blížím a měl dost času se uklidit,než nevědomky překročím únikovou vzdálenost....... Pak je zde sprej na medvěda - takový velikánský pepřák.... kdo jde dnes do hor a má tyhle dvě lehce dostupné věci sebou??? No já tedy ne , asi jsem byl do teď ignorant - a vy, jak jste na tom? A pak se divíme,že se stane velký malér,ale my tomu chodíme hodně naproti

                  Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 22:32:41

                  Skandál na vládní misi v Jižní Koreji. Člen delegace obtěžoval tamní hygieničku
                  Vojtěch JandaVojtěch Janda
                  13. dubna 2023 20:00, aktualizováno 22:01
                  Celý článek jen pro členy

                  Chcete číst prémiové texty bez omezení?

                  Aktivovat členství
                  Mimořádný případ od čtvrtka zaměstnává úředníky ministerstva obrany. Velmi kulantně řečeno - lékař s hodností podplukovníka se během aktuálně probíhající vládní mise v Jižní Koreji dopustil velmi nevhodného chování vůči tamní hygieničce. Resort se chystá lékaře potrestat. Případem se zabývá i ministerstvo zahraničí. Podle expertů může ohrozit česko-korejské mezinárodní vztahy.
                  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/skandal-jizni-korea-delegace-zahranicni-cesta.A230413_193236_zahranicni_dyn?zdroj=otvirak

                  no ,jak to tak pozoruji........abychom ještě nevzpomínali na dobu,kdy s becheerovkou lítal po světě Ovčáček :-(

                    Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 21:48:09

                    lovec 01 >> užý mám dva tyhle od čokolády :-) ale díky 👍👍

                      Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 21:14:08

                      mlaďoch >> necháš uzrát, zaklepeš do plachty :-) pak sesbíráš, co plachta nechytne či co spadlo předem :-)

                        Nmlaďoch - Profil | Čt 13.4.2023 21:08:31

                        jeden3 >> švestky na kvas se sbírají

                          Nsven - Profil | Čt 13.4.2023 18:32:55

                          Vash >> tak to máš dobrý :-))) To bych taky bral :-)

                            Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 18:29:57

                            mlaďoch >> sázím samé čtvtkmeny...tedy sklízíš od nějakého 3/4 metru do cca 2 metrů :-)
                            jsem svině líná :-)

                              NVash - Profil | Čt 13.4.2023 17:58:02

                              sven >> Mám to jednodušší 😉 Řeknu hajnýmu 🤣🤘💪

                                Nmlaďoch - Profil | Čt 13.4.2023 14:38:52

                                jeden3 >> ruce dobrý, ale co kolena a záda?

                                  Červené karty: Pietromarconi