Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Nsven - Profil | Čt 13.4.2023 12:46:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jeden3 >> V 89 jsem byl na "demonstraci" jen jednou, když flaška navštívil Lbc.. A to předeším protože, jsem měl pár podobných šaškáren už za sebou..
Takže jsem tušil, že ne vše co se třpytí, musí být nutně zlato...
Demonstrace1969 + několik podobných "demonstrací" na podporu Solidarnośči ve Wroclawi, kdy byli stávkující přeplaceni "odbory" za to, že nepůjdou do práce, + náštěva loutkovodiče Lolka v Krakowě...
Nakonec se ukázalo, že vůdčí postavou protikomunistického odboje v Polsku, byl komunistický agent Bolek .-))
Foto: Lolek a Bolek ...

    Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 12:30:24

    mlaďoch >> ruce budou stačit :-)
    jen musím ještě nakoupit bečky , těch máme málo

      Nmlaďoch - Profil | Čt 13.4.2023 12:22:49

      jeden3 >> 100 stromů švestek, to je dobrá příprava, ještě si vyrob nějakej přípravek na sběr

        Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 11:55:25

        mlaďoch >> je fakt,že ti,co trénují již dnes,budou mít brzo značnou výhodu

          Nmlaďoch - Profil | Čt 13.4.2023 11:53:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          https://www.facebook.com/watch?v=751952819670646

          tihle, dnes masou považovaní za šílence a podivíny, brzo budou touž skupinou považováni za revolucionáře

            Nmlaďoch - Profil | Čt 13.4.2023 11:48:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            https://www.facebook.com/reel/600737918759976/?s=ifu

            dobře si pamatujte postup, brzo ho budete potřebovat

              Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 11:29:35

              sven >> jj od svobody slova jsme se poslední roky za kovidu dosstali do cenzury na úrovní osmdesátých let, po vypuknutí oboustranné války na Ukrajině jsme už ovšem tak nějak zpět v padesátkách,už zase jsou soudy s lidma né za to,co udělali,ale za to,co řekli nebo napsali
              bravo demokracie a svobodo slova .......když jsem v roce 89 mrznul na demonstracích,netušil jsem,že mě po 30 letech budou cenzurovat týpci,kteří tehdejší totalitu ani nezažili a tak je jim to líto,že ji začínají zavádět dneska

                Nsven - Profil | Čt 13.4.2023 11:01:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .-)

                  NVash - Profil | Čt 13.4.2023 10:08:44

                  jeden3 >> A proto nechť žije demokracie a svoboda slova 🥱🤣😉🤘

                    Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 9:38:26

                    Vash >> ale to mi přece víme,že nejvíce dezinformací vypouští zrovna ti , kteří tvrdí,že proti nim bojují 😂🤣
                    vem si,jak dlouho nás všechny označovali za dezinformátory ........a přitom informace z posledních měsíců potvrzují jak v případě kovidu tak v případě Ukrajiny,že jsme byli ještě hodně mírní v našich dedukcích , oproti informacím ,které vyšly na světlo světa

                      NVash - Profil | Čt 13.4.2023 8:56:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jeden3 >> Já jen, že tu kauzu vyvolali novináři nepravdivou informací. Takže dezinformací a to by je měli zavřít a zakázat 😉🤣🤘

                        Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 8:53:12

                        Vash >> vždyť ano,vidím to stejně

                          NVash - Profil | Čt 13.4.2023 8:44:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          jeden3 >> Nikdo neřekl, že nechce ve svém podniku děti! To z toho udělali novináři. Jen nastavil pravidla jak se mají děti a jejich matky v podniku chovat! Jako když si deš sednout na kávu či jídlo a nějaká bio matka začne přebalovat dítě na stole vedle asi bys nebyl nadšený. Dnes je výchova taková: ať si dělá co chce, přeci nebudu dítě omezovat, aby neutrpěla dětská dušička a ještě ho pochválí 😉🤣🤘

                            Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 7:35:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tahle země není pro děti. Seďte s nimi doma a nestěžujte si
                            včera 7:35
                            Tereza Rakoušová
                            Matky vyrazily do boje. Někdo totiž řekl, že ve svém podniku nechce jejich děti. Vlna odporu, která se poté v mateřské komunitě zvedla, strhla lavinu názorů od všech, kterých se to dotýká i nedotýká. O tom, že občas jsou většími dětmi právě rodiče a že jako společnost máme stále tendence všechno komentovat, se v podcastu Po mateřských stopách baví dvě pražské maminky, Žaneta s Terezou.
                            https://www.novinky.cz/clanek/podcasty-po-materskych-stopach-tahle-zeme-neni-pro-deti-sedte-s-nimi-doma-a-nestezujte-si-40428334

                            tAk netuším,jak to vidíte vy ostatní, ale pro mě není lepší sen,než vzít obchodního partnera či mojí partnerku do lepší restaurace na klidnéí posezení a dobrré jídlo dnes už v řádů isíců korun,aby místo klidné, pohodové atmosféry podnik připomínal řev mateřské školky a celou dobu se kolem sebe rozhlížet, čí mě nahodí neposlušné dítě od veedlešího stolu ...to je prostě dokonalá atmosféra
                            jak to vidíte vy?

                              Njeden3 - Profil | Čt 13.4.2023 5:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/elektromobily-dobijeni-mraz-nabijeci-krivka-zima.A230404_205245_automoto_iros?zdroj=patro

                              tak z tohoto by měla být stejná afera,jako byla kdysi kvůli lživým informacím u nafťáků ne???protože je velký rozdíl,jestli u stojanu budu stát deklarovaných 20 minut nebo o 70% !!!!!!!!! delší dobu
                              70% navíc není žádná statistický chyba !!!!!!!!!!!! to je podvod jako kráva na kupujícím, klterý si ten šrot koupí přesvěědčen,jak s tím budde v pohodě jezdit v létě v zimě na firemní cesty a pak dojede všude pozdě :-)))

                                Nsven - Profil | Út 11.4.2023 15:36:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Rozhovor se školákem o našem školství atd.

                                https://www.youtube.com/watch?v=m3a5uBwbkHQ&t=1s

                                  Njeden3 - Profil | Út 11.4.2023 3:41:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vash >> tak fialenko machruje,že zvládli ceny ropy-tak buď kecá, nebo se plete ten odborník i já, protože i já zaznamenal,že nejen benzin ale i nafta opět zdražuje...takže filipenkova parta zvládla velké houno

                                  Výhled do dalšího vývoje cen pohonných hmot je podle analytika XTB Jiřího Tylečka pesimistický. Připomíná především zdražování ropy v důsledku omezení těžby skupinou OPEC+. Kromě toho by ke zvýšení cen mohl přispět začátek motoristické sezony a s tím spojené zvyšování marží obchodníků. V následujícím týdnu proto Tyleček očekává růst cen na čerpacích stanicích. Benzin by podle něj měl zdražit přibližně o korunu, nafta pak maximálně o 50 haléřů.

                                    Njeden3 - Profil | Út 11.4.2023 3:19:51

                                    cituji pana premiera :
                                    „Takže jednoznačně za vládu a celý stát říkám: demonstrace ano, vyjadřování názorů ano, ale násilí tolerováno nebude, nesmí a nemůže být, kvůli nám všem,“ zdůraznil Petr Fiala. „My jsme jako vláda připraveni jednat, jsme připraveni naslouchat zájmům ať už sociálních partnerů nebo různých sociálních skupin, ale jestli si někdo myslí, že budeme jednat pod tlakem a budeme ustupovat jen proto, že někdo vyjde do ulic, tak to určitě dělat nebudeme,“ ujišťoval premiér.

                                    Fialenkovič mi znovu potvrdil,ýe mám právo na svůj názor a ten mohu svobodně vyjadřovat - pokud u toho nebudu nikoho mlátit -což já fakt nedělám, protože jsem demograt a ti se násilí za politiku nedopouští
                                    tak to mě uklidnilo,že tady žádná cenzura není a nebude - ať se to týká USA, unie a nebo třeba Ukrajiny...
                                    to mě fakt uklidnilo 🤣🤣🤣😂😂😂😂

                                      Njeden3 - Profil | Út 11.4.2023 2:28:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash >> já si asi udělám triko s nápisem bez vulgarit : pokud se vám zdá,že smrdím, může za to ODS, protože mi zdražila vodu a tak šetřím

                                        Červené karty: Pietromarconi