Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

jeden3 - Profil | Po 10.4.2023 17:36:58

Dalajláma se omluvil za polibek v chrámu. Ocucej mi jazyk, vyzval chlapce
10. dubna 2023 14:46
Tibetský duchovní vůdce dalajláma se omluvil za únorový incident, při kterém políbil na rty nezletilého chlapce. Sedmaosmdesátiletý dalajláma v reakci na veřejnou kritiku v pondělí vydal i oficiální prohlášení, v němž stojí, že „jeho Svátost často hravě a nevinně škádlí lidi, se kterými se setkává“.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/dalajlama-omluva-polibek-chlapec-chram-incident.A230410_142841_zahranicni_pitt

tady se z něho mohou jisté kruhy podělat .....a on to bude další zakuklený pedofil..........že mě to nepřekvapuje

    jeden3 - Profil | Po 10.4.2023 16:33:53

    Evropa musí odolat tlaku stát se nohsledem USA, říká Macron po návštěvě Číny
    dnes 11:30
    Marek Bádal
    Evropa čelí velkému nebezpečí, že se nechá zatáhnout do „krizí, které nejsou naše“, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron v rozhovoru pro server Politico po své třídenní návštěvě Číny. Zmínil především napjatou situaci mezi Čínou a USA ohledně Tchaj-wanu.
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-musi-odolat-tlaku-stat-se-nohsledem-usa-rika-macron-po-navsteve-ciny-40428195

    prosím případné kritiky : na té návštěvě v Číně byl Macron a ne Zeman či Babiš a to co řekl zveřejnil seznam,nikoliv nějaký dezinformyční web.........aby snad nedošlo k nějakému omylu..........protože my jsme jinak tak moc opatrní, stejně jako jistý hospodský,kterému jen na obraz srali mouchy a jak dopadl, že ...........chceme vždycky udělat jen něco fortelného......

      jeden3 - Profil | Čt 6.4.2023 6:57:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti-nacapali-jsme-volkswagen-ktery-v-cesku-nema-co-delat-po-d8-se-prohanel-virtus-21010059#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&

      tak tohle je k potrhání ...tady v Evropě budou automobilky pěklně svazáckoaktivistickybojovat proti CO2 na trhu několika stovek milionů zákazníků....ale na miliardové trhy v Asii či Agrice budou vyrábět nadále auta se spalovákem?? 😂😂😂😂🤣🤣🤣

        mlaďoch - Profil | Út 4.4.2023 20:56:42

        jeden3 >> tak hon děvčata o holích

          jeden3 - Profil | Út 4.4.2023 20:11:56

          mlaďoch >> tak to zase prrrr
          celé mé okolí tvrdí,že se chovám,jako by mi bylo pořád dvacet..jen už tak rychle neběhám 😂🤣

            mlaďoch - Profil | Út 4.4.2023 19:18:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jeden3 >> to se mylis, aspon ve mně, jsem mlad a mladej umřu

              jeden3 - Profil | Út 4.4.2023 18:30:28

              mlaďoch >> jj alwe co myslíš,v našem věku, sestřičku už neepotřebuji :-D

                mlaďoch - Profil | Út 4.4.2023 17:50:54

                jeden3 >> zapomněl jsi na ošacení a zdravotní péči, jen bez sestřiček

                  jeden3 - Profil | Út 4.4.2023 14:55:20

                  mlaďoch >> třikrát denně jídlo,stzřecha nad hlavou,co si více člověk může na startá kolena přát, to mraky důchodců dneska nemá 👍😉

                    mlaďoch - Profil | Út 4.4.2023 14:54:13

                    jeden3 >> myslím, že dost mizerně, ale když chceš, budiž ti přáno

                      jeden3 - Profil | Út 4.4.2023 14:50:21

                      mlaďoch >> mám jiný plán 😂🤣 o mě se bude starat stát 🤣😂

                        mlaďoch - Profil | Út 4.4.2023 14:08:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jeden3 >> vše směřuje k vlastnictví elit, v případě tvýho drobnýho podnikání bude snad přípustnej frenčíz

                          jeden3 - Profil | Út 4.4.2023 12:55:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          „Jde z toho hrůza.“ Hlášení, jak moc jste zelení. Za 3 roky povinně
                          04.04.2023 9:25
                          Strašák v podobě hlášení ESG obchází Evropou. Reportování o „zelenosti“, sociální odpovědnosti a řízení firem se dotkne nejen korporátů, ale od roku 2026 se bude týkat i malých a středních podniků. I živnostníci to za 3 roky budou mít povinné. Firmy a OSVČ mají z ESG hrůzu: Dle výsledku totiž budou, či nebudou dostávat úvěry a postihováni mohou být i jinak. Celý systém hlášení je navíc velmi neorganizovaný, zjistily ParlamentníListy.cz.
                          https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Jde-z-toho-hruza-Hlaseni-jak-moc-jste-zeleni-Za-3-roky-povinne-733546

                          oni prostě dělají všše pro to,aby to podnikání opravdu všem otrávili tak,aby zde zůstaly jen nadnárodní korporáty
                          tak úvěry už dávno zásadně nečerpám , o státní zakázky nesoutěžím .......a pokud to ty,co to vyplňovat budpou důkladně bude opravdu taková zátěž,budu o dost leevnější a zajímavější pro malé zákazníky,kteří mají brusele zelenorudou agendu u prd.ele jako já

                            Vash - Profil | Po 3.4.2023 23:30:11

                            jeden3 >> Nejen president 😵 Všichni ty kundy co se uhnízdily ve vládě sou jen zmrdi co nic neumí a jen žijou z našich peněz 🤮💸🤬 Twl takovej státní aparát tu fak 🖕 ještě nebyl 😭 Nu což dám si práci o víkendu ať mají ty sraláči z čeho žít 😝💪🖕

                              mlaďoch - Profil | Po 3.4.2023 22:02:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jeden3 >> mne by nevadilo množství poradců, ale jrejich odbornost povazuju za nedostatečnou

                                jeden3 - Profil | Po 3.4.2023 21:07:06

                                a ještě jeden postřeh
                                naše média nám předkládají,jak se Rusko neoprávněně ohrazuje proti rozšiřování NATO
                                no, rusáky fakt nemusím a rozhodně nestojím o to,aby tu zase "dočasně" dvacet let hnízdili
                                ale na druhou stranu a pro objektivitu -pamatuji si reakci USA na Kubu .........
                                a jak by se asi dnes USA tvářili na to,kdyby třeba Mexiko vstoupilo do nějakého rusko-čínského vojenského spolku??????

                                  jeden3 - Profil | Po 3.4.2023 20:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tak prezident mraky poradců,vláda mraky poradců + dokonce celou bandu v podobě NERV
                                  to znamená jen dvě věci- to je asi jejich představa o šetření a za druhé, že péokud někdo potřebuje tolik poradců,asi sám není moc bystrý odborník -a nebo - naši politici jsou zřejmě čím dál větší trubky,kteří umí úplný houno

                                    sven - Profil | Po 3.4.2023 14:15:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Motto:
                                    ...."kdo jde pořád dopředu, voctne se vzadu
                                    ....kdo jde pořád doprava, voctne se vlevo...
                                    ....kdo jde pořád na západ, přijde na.východ...
                                    ....kulatá, země je kulatá..."
                                    (Pepa Nos)

                                    Policie obvinila šedesátiletého muže kvůli šíření hudby online, hrozí mu dva roky

                                    Vítejte zpět v sedmdesátách ...
                                    Petr Cibulka, za to samé, také dostal dva roky a titul, vězeň svědomí .-)

                                    https://www.lupa.cz/aktuality/karvinska-policie-obvinila-sedesatileteho-muze-kvuli-sireni-hudby-online-hrozi-mu-dva-roky/

                                      Červené karty: Pietromarconi