Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | So 29.7.2023 5:54:18

    NVash - Profil | Pá 14.7.2023 10:04:10

    kubah >> Hlavně, že měl plnou hubu keců 🤘 No ať se brzo uzdraví ten zápas by byl dost zajímavý 👍💪

      NVash - Profil | St 12.7.2023 16:10:48

      Goonch >> Jj opět kvalitní soupeř 🤣 Tak když měl Kája ty narozeniny 🤭 Těším se na tu jeho obhajobu 🤘💪😆

        NVash - Profil | St 28.6.2023 19:58:00

        Ať maj na co koukat 🤣🤘💪
        https://www.youtube.com/watch?v=IwAOh9g2nH0

          NVash - Profil | St 28.6.2023 19:10:39

          A co tuto hovado? Jako podle mě kam se sere UFC na ONE fajtry 🤘💪👍
          https://www.youtube.com/watch?v=Jd64GovlA_w

            NVash - Profil | Út 27.6.2023 17:54:26

            kubah >> Jasný neřeším ty pipiny ani telefonní budku 🤨 Ale byli tam super boxerský i MMA zápasy 😉👍🤘 Až to uvidíš tak se můžem bavit 🙄 Tě že to Novotný shazuje nic neznamená.....

              NTrusna - Profil | Út 27.6.2023 16:26:00

              Vash >> tohle je super kokotina

                NVash - Profil | Ne 25.6.2023 13:23:13

                kubah >> Hele fakt sem byl mile překvapen 😉 Bizáru tam bylo minimum a zbytek fajty na úrovni 👍🤘💪

                  Nkubah - Profil | Ne 25.6.2023 12:45:25

                  Esox >> ty holky budou jedna šlapka větší než druhá...

                    NEsox - Profil | Ne 25.6.2023 12:34:00

                    kubah >> asi tak, ale ty holky bych asi snesl :-)

                      Nkubah - Profil | Ne 25.6.2023 11:57:38

                      Vash >> No sorry ale tohle už ne...

                      Vytrpěl jsem jeden Clash a tohle už je ještě úplně mimo...

                        NVash - Profil | Ne 25.6.2023 8:53:08

                        Zdarec 🤘 Sledoval někdo Red face? Na pár bizáru slušný fajty 💪 Překvapilo 👍

                          NVash - Profil | St 21.6.2023 22:22:14

                          kubah >> Koukal sem 😉 Super hosté 👍🤘 Kubelík mi baví 😤

                            Nkubah - Profil | Ne 18.6.2023 14:11:05

                            Německý kanál Oktagonu a zápas celý takhle brzy ?

                            https://www.youtube.com/watch?v=nUk8QP1Tx9k&ab_channel=OKTAGONDeutschland

                              Červené karty: Pac.fox