Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | So 17.6.2023 18:57:14

Nafuka opět 👍🤘💪👍

    Nkubah - Profil | So 17.6.2023 16:59:39

    Praseodym >> :-))))

      NPraseodym - Profil | So 17.6.2023 16:31:05

      jako nejsem fanda Novotného, ale tohle se mu fakt povedlo :-)))

      My s ním udělali superkampaň proti šikaně a pak si musíš vybrat, jestli budeš ten dobrý chlapík, co opravdu jsi, nebo s těma ostatníma budeš skandovat „tlustá svině“,“

        Nkubsta - Profil | Ne 11.6.2023 8:25:26

        kubah >> v oktagonu by to byl problém. Sice by mi nevadilo ho vidět na domáci scéně, ale Novotný někde řikal, že tuhle váhovku dělal jen kvuli Davidovi a je problém do ní shánět lidi.

          Nkubah - Profil | Ne 11.6.2023 6:01:17

          Dvořák prohra na body .

          Nevím nevím... Bilance v UFC myslím 3:3, nic moc atraktivní styl...
          Aby nebyl brzy v Oktagonu....

            Njarda85 - Profil | Út 6.6.2023 18:51:51

            Esox >> Pokora, no nevim. Ale každý má svůj názor v pohodě

              NEsox - Profil | Út 6.6.2023 17:22:22

              jarda85 >> tak to mi nepřijde, zvlášť poslední dobou, když si poslechneš rozhovory z posledního cca roku, tak bych řekl, že celkem postoj upravil a je tam i pokora.

                NVash - Profil | Ne 4.6.2023 21:38:37

                  Njarda85 - Profil | Ne 4.6.2023 8:06:22

                  kubah >> Brichta je namistrovaný kokot, tady toho zápasníka nemůžu ani cítit... Už aby pořádně dostal a spadlo mu to jeho ego. Smeták jeden

                    NVash - Profil | Ne 4.6.2023 7:00:02

                    kubah >> To je docela starý rozhovor 😉 Kubelík má dobrý rozhovory spolu s pálivým jídlem je to občas prdel 🤣🤘

                      NVash - Profil | So 3.6.2023 21:31:33

                      Esox >> Ním cirkusáck Novotný asi nechtěl solit 🤣🤘💸

                        NEsox - Profil | So 3.6.2023 21:25:50

                        Praseodym >> jo, je hodně osobitý, ale jeho zápasy se mi vždy líbily, škoda, že se nepohodl v Oktagonu…

                          NPraseodym - Profil | So 3.6.2023 20:39:39

                          Leo onehda pěkné odpověděl reportérovi na otázku co udělá s prachama za první výhru v RFA. Prej si koupí novou ledvinku, boty a společníci na víkend. Taky bych chtěl mít takový život 😂

                            NEsox - Profil | So 3.6.2023 20:31:43

                            Leo teď vyhrál na svém prvním startu v KSW, no fajnové, to se běžně na body v KSW nestává.

                              NVash - Profil | Pá 2.6.2023 9:03:07

                              Puškvorec. >> Ho koukal sem 😉 Mě uráží jak Novotný furt Káju protěžuje 😕 Nejsem si úplně jistej jesli Kája dělá MMA zrovna dobrou reklamu. A kdyby nebylo jeho tak teď mám Procházku bo by se našel někdo jiný 🤘
                              A nevyhrožuj mladej 😝😉🤣 Přijeď někdy na ryby. Rulanda se dá koupit i tady 👍🎣

                                NPuškvorec. - Profil | Pá 2.6.2023 6:57:15

                                Zdarec, hoši podívejte poslední MMA letem světem- moc hezky říká Meloun- 70 ti letý dědek říká- To jsem rád, že ten Vémola dostal přes držku... , ale defakto si vůbec neuvědomuje, že nebýt Vémola, tak dodnes vůbec neví, co je MMA... A to je případ 90% i tady nás všech. Souhlasíte aspon čuráci, nebo vás mám všecky kurva ztřískat, aby jste to pochopili ?)))) Dobrý den všem)

                                  Njarda85 - Profil | Čt 1.6.2023 19:59:34

                                  Vash >> Jen upřímný 😁

                                    NVash - Profil | Čt 1.6.2023 19:48:39

                                    Něco pro Kincl army 😉🤘💪

                                      Červené karty: Pac.fox