Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubah - Profil | Po 7.8.2023 21:41:11

    NVash - Profil | Ne 30.7.2023 20:24:51

    kubah >> Každopádně je škoda, že to dopadlo takhle 😕
    Líbil se ti víc pátek bo sobota? 🤔

      Nkubah - Profil | Ne 30.7.2023 19:43:16

      Esox >> proč tedy s tou nohou v sádře skákal na klec jak kdyby on vyhrál ?

        NEsox - Profil | Ne 30.7.2023 18:25:42

        kubah >> noha v sádře ti přijde jako trapárna?

          NVash - Profil | Ne 30.7.2023 16:32:51

          kubah >> Njn.... Ale nateklý to měl slušně 😕

            NCejnek 2 - Profil | Ne 30.7.2023 11:05:48

            Mimochodem, co říkáte na zápas Pereira vs Blachowicz? S Jirkem si myslím, že to bude dobrá štípaná

              Nkubah - Profil | Ne 30.7.2023 7:30:03

              Piskořík >> mluvil si o nás ?

              :-P

                NPiskořík - Profil | Ne 30.7.2023 6:47:53

                Nějaká samomluva tady??….;o)

                  Nkubah - Profil | Ne 30.7.2023 0:28:20

                  Sorry, ale Keita - co to jako za trapárnu předvedl ??

                    Nkubsta - Profil | Ne 30.7.2023 0:12:32

                    kubah >> měl s ním co dělat. Evidentně je jak fyzicky tak psychicky poznamenanej. Přijde mi, že tam neni ten hlad co dřív. Jsem na něj s Langerem zvědavej.

                      Nkubah - Profil | So 29.7.2023 23:59:52

                      Nooo... Karlos bídně

                        Nkubah - Profil | So 29.7.2023 23:30:56

                        Pěkně teď :-)

                          Nkubah - Profil | So 29.7.2023 22:34:58

                          Mazec teď v těžkých vahách ...

                            NCejnek 2 - Profil | So 29.7.2023 16:09:09

                            Lima má jediný štěstí, že to Jonas neuhrál na Sterlinga, když jsem ho viděl prvních deset vteřin, tak jsem si myslel, že je konec a nemohl by říct absolutně nic. Bryczek po zápase s Britem se stal kurva hrozbou, čekal jsem, že Pirát vydrží dýl, ani bych se nedivil, kdyby takhle dostala ta malá tlustá 77 :DDDD

                              NVash - Profil | So 29.7.2023 10:43:57

                              kubah >> Jo to se Limovi nepovedlo 😕 Ale i tak si Magard moc neškrt 💪
                              Dneska sem zvědavej na Bukiho 🤨 Karta dobře našláplá 👍

                                Nkubah - Profil | So 29.7.2023 9:43:52

                                Vash >> Magardovi jsem přál - a ty kopy co dostal mimo pravidla... Hnus

                                  NPuškvorec. - Profil | So 29.7.2023 8:12:44

                                  Přitom figura jak floutek z diskotéky, ručenky jak moja stará)))

                                    NPuškvorec. - Profil | So 29.7.2023 8:10:50

                                    Vash >> JJ soulas) Taky Lengál pecka

                                      Červené karty: Pac.fox