Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | Čt 1.6.2023 18:16:30

jarda85 >> Ty jsi zlý 😆😉🤣🤘

    Njarda85 - Profil | Čt 1.6.2023 12:45:23

    Vash >> Teď dostane ještě od Attilky, a do třetice ho sundá ještě jednou Kincl a je vymalováno.

      NVash - Profil | Čt 1.6.2023 11:10:42

      jarda85 >> Asi tak 😉 Měl odejít neporažený, myslím, že pro něj by to bylo lepší. Ale co už...... 🤘

        Njarda85 - Profil | Čt 1.6.2023 10:48:24

        Vash >> To se dalo čekat, dobře udělá, už tam nemá co dělat. Jsou tam jiní střelci. 😁

          NCejnek 2 - Profil | St 24.5.2023 18:01:19

          Puškvorec. >> Kincl to říkal v šatně po zápase, že Karlos neměl sílu, já si myslím, že po tom shazování byl v prdeli, a samozřejmě Kincl měl vynikající takedown defense

            NVash - Profil | St 24.5.2023 5:19:15

            Puškvorec. >> 🤣👍👍🤣

              NPuškvorec. - Profil | Út 23.5.2023 23:03:25

              Vash >> jo, souhlas. Kurńa ale nechápal jsem, čím se tam ten Kincl držel, musel mít tu prdel přivřenou v těch drátech))

                Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 22:53:33

                Vash >> s tou svoji figurou se dál neposune,inteligentní soupeř ho musí mít načtenýho,Kincl měl kliku,ale Athila ho dá s přehledem bez válení po pletivu na dlouhou ruku,holt nic jinýho s jeho vejškou než boj na zemi mu nezbývá,dělá co může a umí to,teď to nestačilo.

                  NVash - Profil | Út 23.5.2023 19:22:51

                  Puškvorec. >> Jak už sem psal... Každý zná jeho taktiku a stejně každýho hodil. Až na Atillku a Patrika 🤘
                  A nepochopím,že za tu dobu co zápasí se nikam dál neposunul 🤨 Pokud bude chodit vyšší váhy tak tam to házení nepůjde tak snadno 💪
                  Hlavně si myslím, že teď bude víc než s rozbitým xichtem bojovat s pošramoceným egem 😈

                    NPuškvorec. - Profil | Út 23.5.2023 19:13:56

                    brzak >> JJ))

                      Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 15:29:34

                      Puškvorec. >> přesně tak,teď mu dá Athila v prosinci 😀

                        NPuškvorec. - Profil | Út 23.5.2023 14:27:51

                        hoši uznejte aspon jedno- kdyby nebyl Karlos takovej magor, nebyla by to zdaleka taková prdel.. a o tom celý ten cirkus je!

                          NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 14:07:11

                          jarda85 >> zase to tolik nepřehrávejte... Za blbej film mi také nikdo peníze nevrátí :-))) Ale poplakat si mohu.

                            Njarda85 - Profil | Út 23.5.2023 13:30:26

                            Praseodym >> Není lepší kouknout pak na záznam na YouTube a nebrečet že si člověk zaplatil víc než čekal. Nechceš vrátit jasně peníze 😂😂😂😂

                              Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 13:21:26

                              Piskořík >> dávej bacha na Karla,to už by jsi ho chytil potřetí,chudák musí mít hubu od ucha k uchu 😀

                                NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 12:58:34

                                brzak >> Tam taky načuhuju, ale nemám, čím bych přispěl…:o)

                                  NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 12:49:38

                                  Piskořík >> no to já bych teoreticky mohl utéci taky, ale cestovat v bouřce přes půlku Křivoklátska není zrovna věc, kterou chci zažít (už jsem zažil...)

                                    Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 12:48:46

                                    Piskořík >> ještě Ti chybí vočumovat masařský jádro 😀

                                      Červené karty: Pac.fox