Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 12:46:36

Praseodym >> Nemaluj čerta na zeď, půjdou….;o)

Já u vody rozhodně budu….zobou a kdyžtak uteču…:o))

    NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 12:39:30

    Piskořík >> včera jsem neměl od 16:00 - 22:30 ani potah. Letos první zero nepočítaje jednu únorovou vycházku s plavačkou v ledové vodě:-))) A venku to vypadá, že se budou ženit čerti :-)

    Jinak v tom zápasení už se rýpat raději nebudu, připomínalo by to pověstné rýpání se v hovně, které pak více smrdí...

    edit: a protože mi to stejně nedá a protože Kincl jezdil k tomu pánovi na zkušenou, představoval jsem si to takhle nějak :-) https://www.youtube.com/watch?v=UH86Pn3HveE&t=381s

      NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 12:31:02

      brzak >> Stíhám všechno, Lubo….;o)

        Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 12:23:41

        👎

          Nbrzak - Profil | Út 23.5.2023 12:18:03

          Piskořík >> ty vole ono to vysírá i tady😀,každopádně 5 kol ,ačkoliv zdánlivě nic moc,velice fyzicky náročných,kdo tam nastál ví hovno co to obnáší,respekt k oběma.

            NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 12:17:20

            Praseodym >> Za mě perfekní výkon ….i když né oku lahodící…vždycky ocením fight IQ, kdy zápasník dokáže reagovat na styl a vývoj zápasu…když odbočím a budu se držet Oktagonu, vzpomenu viz. třeba Kertesz vs. Úškrt…chytrost Kertésze mu krásně pomohla otočit ztracenej zápas …:o)

            Karlos, furt svoje přímka, low kick, plavák a pokus o takedown…Kincl, navzdory radám týmu, našel recept, jak přejet Karlose u pletiva…účel světí prostředky…a co si budem, kdo za ty roky dokázal proti Karlosovi takovou takedown defence, jako Kincl….nikdo….:o)

            Takže, ač mám Monstra rád, víme, s kým spáruje a za koho “kope”, tak tohle jeho hodnocení zápasu není absolutně objektivní…bez pardónu…:o)

            A vůbec, táhni na ryby…je dobrý počasí, na Berounce budou zobat parníci….;o)

              NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 11:53:39

              Piskořík >> jasně, bez nálepky to dneska nejde. Já "oplakal" maximálně tak někdejší prohry Pina, Karlosovu určitě ne.

              No od Karlose je to nuda, tak jsem čekal od champa Inspektora nějaké vzruso. A dočkal jsem se dvojnásobného nůda. Zlatej knocout Attily.

                NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 11:11:20

                Praseodym >> Ale seš…..stačí číst mez řádky a je jasný, že seš Karlosovec…netřeba si lhát do kapsy….;o)

                A pak napsat něco o zábavě v kontextu Karlos nuda zápasů je úplně out…nebo ne?….:o))

                  NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 10:59:51

                  Piskořík >> wostrý... A fanda Karlose nejsem. Ale chci za své peníze vidět odpovídající zábavu, což vrchol večera fakt nebyla.

                    NPiskořík - Profil | Út 23.5.2023 10:49:46

                    Praseodym >> Přestaň bulet skrz Monstra a jdi radši tu frustraci vybít na ryby…;o)

                      NPraseodym - Profil | Út 23.5.2023 10:18:13

                      „Kincl by se měl omluvit za nejtrapnější zápas své kariéry a pak říct: ,Oukej, udělal jsem to takhle, nebyl to hezkej zápas, ale já jsem to nabodoval. A omlouvám se fanouškům za to, že jsem takovej ču**k, že jsem chtěl Karlose jen zesměšnit, nikoliv ten zápas pořádně vyhrát,‘“

                      tohle řekl někdo, na koho jsem koukal, když v týhle republice znalo valetudo/MMA jen pár psychopatickejch násilníků :-)))

                        Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 21:49:38

                        Cejnek 2 >> 5:0 bych to neviděl, no ....

                        Vyhrál ten, kdo míň udělal a podělal ...

                          Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 21:48:33

                          A vůbec - co říkáte na Kozmu x Lohore ?

                          Já Davidovi přeji, ale měj jsem o něj strach...

                          Nakonec bez problémů, nedal mu šanci... Lohore vypadal bez šťávy, jestli mu nesedla váha ???

                            Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 21:47:18

                            Esox >> dobře to za něj napsali, no

                              NEsox - Profil | Ne 21.5.2023 20:40:39

                              asi už má jasno

                                NVash - Profil | Ne 21.5.2023 19:16:47

                                Cejnek 2 >> Podání ruky neřeším to je věc Káji. No ego dostalo víc napráskáno než huba. Sem na něj zvědavej co bude dál 😉 Takhle ho " zabil " Atillka teď Patrik. A další sem se rozplynul.... Ať je Kája jakej chce tuto mu nezávidím a přeju brzké uzdravení těla i duše 🤘😤💪

                                  NCejnek 2 - Profil | Ne 21.5.2023 19:10:43

                                  K tomu bodování, samozřejmě se teď v moderním MMA boduje hlavně damage, kterou Kincl měl, viz. Karlosův obličej, ale v prvním a druhém kole ta damage nebyla skoro žádná, takže to že dva bodoví to dají 5:0 se posrali, to ani hovno, Novotňák v pozápasový live taky říkal, že 5:0 ani prd, to třetí kolo už asi spíš Patrik a o dalších kolech se už ani nemusíme bavit, s 3:2 byl byl ok, ale 5:0 fakt ne, dost mě překvapilo, že ho nebyl schopnej strhnout z toho pletiva, protože co mám nějaké info tak v kempu strhával lepší wrestlery než je Patrik, je dost možný, že po těch 12 kilech co dal za noc mu odešla síla a nebyl schopnej nic moc udělat, na druhou stranu pochvala Kinclovi za tu takedown obranu, dobře si to pohlídal, všichni řešíte podání ruky, ano měl mu ji podat, ale chápu i to, že to neudělal, a teď co s Karlosem? absolutně netuším jak to zkousne, ale myslím si že nebude chtít ukončit kariéru takovýmhle zápasem

                                    NVash - Profil | Ne 21.5.2023 17:03:07

                                    To se dalo čekat 🤣

                                      NEsox - Profil | Ne 21.5.2023 15:10:29

                                      kubah >> snažil, ale neudělal vůbec nic a takedown no, no. Prostě řekli to ti povolanější přesně, když mu to nešlo klasicky měl to zkusit jinak, jelikož takhle zápas nedělal, jen se přetlačoval. Ale co, já to Patrikovi přál, i když hezčí průběh by byl fajn. Každopádně Karlos své kvality má, jen proti Patrikovi si to nedokázal prosadit.

                                        Červené karty: Pac.fox