Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 10:36:09

eskymak Mrakomor >> jojo, zpětně jsem zkouknul a asi jo

    Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 10:27:58

    Vash >> já to Kozmovi přál

      Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 10:27:19

      Vash >> Karlos vypadá skoro jak Lela :-))

      No, ruku podat mohl a to jak zdrhnul no...

        NVash - Profil | Ne 21.5.2023 8:47:37

        kubah >> Stejný jako "box" s Marpem 😉 Taky se mi zápas moc nelíbil, vlastně poslední dva 😕 Ale Patrik VYHRÁL 🥳👍👊🤘

          NPuškvorec. - Profil | Ne 21.5.2023 8:32:42

          Esox >> máš pravdu) Furt jsem čekal, kdy ho Karlos už vhodí a a, ale Patrik byl na tom pletivu fakt jak přilepený a Karlos holt bezradný.. Vítěz je stejně Atilka, ten je zlatý..))

            Neskymak Mrakomor - Profil | Ne 21.5.2023 6:49:20

            kubah >> ?? dělat zápas :-)) ....trochu objektivity by to chtělo.

            Stačí se podívat na damage. Vzdyt Karlos vypada uz vic spuchly jak ta jeho přifouklá Lela.

              Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 1:23:05

              Esox >> tak jako... Karlos se snažil tři kola dělat zápas ...
              + pár takedownů...

              Kincl se jen bránil na místě a bil do jednoho místa ...

              Zápas bída, výsledek diskutabilní a zklamání - Kncl jak ho zabije, pak ostuda ... zadupnutí na místě ...

                NEsox - Profil | Ne 21.5.2023 0:48:38

                Puškvorec. >> moc si Patrik nezalétal a držkou dolů už vůbec, co? Bohužel Karlos, když nedokáže hodit, tak už pak nedokázal nic.

                  NPuškvorec. - Profil | Ne 21.5.2023 0:26:43

                  Od Lohorého jsem teda taky čekal víc, ne že bych mu fandil..

                    NPuškvorec. - Profil | Ne 21.5.2023 0:24:44

                    Vash >> druhej přece) Jak nehodí, tak je fakt marný

                      NPuškvorec. - Profil | Ne 21.5.2023 0:23:12

                      ostuda-dva berani)) Gratulace Kinclíkům. Karlos důchod, prodat krokodýla) dobrou chlapi

                        NVash - Profil | Ne 21.5.2023 0:22:39

                        kubsta >> Kája převlečen za mongola 🤣👍👊 A pak raději utek b🤣🤣🤣 Ubránil a nic nedal 😝 Snad první koho Kája nehodil 💪

                          Nkubsta - Profil | Ne 21.5.2023 0:17:59

                          z tohohle průběhu teda nemam radost :/ nadruhou stranu se ukázalo, že Karel neudělal vůbec nic, když nepočítám ty údery do rozkroku....

                            Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 0:16:15

                            Praseodym >> asi tak

                              Nkubah - Profil | Ne 21.5.2023 0:12:49

                              Hnus ... to je výhra fakt

                                NPraseodym - Profil | Ne 21.5.2023 0:12:25

                                Tak jestli z tohohle má Kincl radost...

                                  NVash - Profil | Ne 21.5.2023 0:11:39

                                  Takže? 😉

                                    NVash - Profil | So 20.5.2023 23:25:48

                                    kubah >> Hej těším se jak se budou prsit fanoušci vítěze 🤣👍😉 Kua to budou nervy 😵

                                      Nkubah - Profil | So 20.5.2023 23:22:46

                                      Vash >> přitom soupeře nahulil ...

                                      No nic, jde se příprava na finále !!

                                        NVash - Profil | So 20.5.2023 23:21:13

                                        kubah >> Monza mě nejlepší byl ten poslední tejk daun 😩 Jinak klasická válecí vémilovina. Ten nemá ko úder. Ale mám ho rád

                                          Červené karty: Pac.fox