Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubah - Profil | So 20.5.2023 23:16:10

Krásný výkon Kozmič !!!

    Nkubah - Profil | So 20.5.2023 22:50:05

    Tak a jde se nato !!!

      Nkubah - Profil | So 20.5.2023 22:30:23

      Degustuji k tomu ... a jo ....

        NPraseodym - Profil | So 20.5.2023 21:52:24

        Vash >> zatím nej 👍

          NVash - Profil | So 20.5.2023 21:22:37

          Hej tak Brož je borec co řek po zápase 👍🙏 Pěkný fajt 👊

            NPraseodym - Profil | So 20.5.2023 20:56:01

            Vash >> není nad domácí pohodu 👍😁

              NVash - Profil | So 20.5.2023 20:36:51

              Praseodym >> Proto chodím ke kámošovi na velkou tv 😤🤣

                Nkubah - Profil | So 20.5.2023 18:29:07

                Praseodym >> hlavně že před dvěma týdny to byl křáp Jirko :-)))

                  NPraseodym - Profil | So 20.5.2023 18:25:13

                  už jsem pochopil princip chytré televize :-) takže to tentokrát hraje i v telce... Já už se do toho 21. století nehodím...

                    NPraseodym - Profil | So 20.5.2023 18:14:39

                    kubah >> už to napodesáté vyšlo...

                      Nkubah - Profil | So 20.5.2023 18:10:58

                      Praseodym >> vše jede dobře

                        NPraseodym - Profil | So 20.5.2023 18:06:55

                        Mně se nejde přihlásit... nemáte s tím také problém?

                          Nkubah - Profil | So 20.5.2023 17:41:53

                          Pivko doma, jídlo hotovo... jdu ta zapnout !

                            Neskymak Mrakomor - Profil | So 20.5.2023 8:07:34

                            Borci jestli ten fajt nakonec fakt bude...(furt cekam ze karlos aspon na posl.chvili zakopne o krokodyla)..bude mit jedineho viteze - Novotneho:-)

                              NVash - Profil | So 20.5.2023 6:25:14

                              Puškvorec. >> Věřím, že poletí, ale na zemi Patrik umí 😉 I tobě fešný den

                                NPuškvorec. - Profil | So 20.5.2023 6:21:31

                                Moooc se těšíme, až poletí Kinclík držkou dolů a už nevstane)) Pěkný den všem)

                                  NPuškvorec. - Profil | So 20.5.2023 6:19:31

                                  vidím vidím, že jediný kdo fandí tomu pořádnýmu čurákovi Karlosovi je Atila a já)))

                                    NLosPafkos - Profil | Pá 19.5.2023 23:28:11

                                    kubsta >> Karel bude mít ráno. 100kg,ten to bude hrát na válenou :-)

                                      Nkubsta - Profil | Pá 19.5.2023 23:20:01

                                      LosPafkos >> já si myslim, že na zem dojde. Jen abychom nebyli překvapený kdo koho vezme na zem :)))))

                                        NLosPafkos - Profil | Pá 19.5.2023 23:16:13

                                        kubsta >> druhé, třetí kolo dostane dobrou noc, zem mu nedovolí, to byla konečná

                                          Červené karty: Pac.fox