Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubah - Profil | Čt 18.5.2023 18:27:30

Vash >> Přál bych Kozmovi - ale bude to mít těžké ...

    NVash - Profil | Čt 18.5.2023 17:32:27

    kubah >> Samozřejmě, že sem zaujatý 😉😆🤘 Každý stojíme na té své straně. A už po několikáté vypichuju, že tady vždy v klidu 👍👍👍 To se o většině diskuzí tady říct nedá 🤣
    Hele jak si tipuješ Lohore vs Kozma? 🤔 Já vidím vítěze Lohoreho 🤨

      Nkubah - Profil | Čt 18.5.2023 15:52:45

      Vash >> Ty jsi zaujatý ... Z toho, co předvádí před tímto zápasem vychází kecama daleko hůře Knicl ...

        NVash - Profil | Čt 18.5.2023 14:33:26

        kubah >> Věčinou šaška dělá Kája 😉😝🤘 Sem zvědavej jesli zítra naváží 🤔🤨

          NRastislaf - Profil | Čt 11.5.2023 9:46:09

          Vash >> Přesně, mohla by to být dobrá štípaná. Vsadím si z prdele, že ho Jiřina zase utáhne =)

            NVash - Profil | Čt 11.5.2023 9:28:48

            Rastislaf >> Jen ať se pořádně rehabilituje 👍💪🙏 S Hillem to vidím na krutou řezbu 🤘

              NRastislaf - Profil | Čt 11.5.2023 9:22:08

              Esox >> Jura už povídal, že srpen nejspíš neklapne.

                NEsox - Profil | Čt 11.5.2023 9:09:43

                hmmm

                  NVash - Profil | Út 9.5.2023 16:34:44

                    NVash - Profil | Po 1.5.2023 7:38:55

                    kubsta >> Divím se, že to neodpískal 🤨 Takhle si zbytečně dojebávat tělo 😕

                      Nkubsta - Profil | Po 1.5.2023 1:28:30

                      No a Tichota po prvním kole zlomená klíční kost…. Mě to přišlo,že řiká Andrému, že mu nefunguje ruka. Až to bude na YT tak se na to schválně kouknu.

                        Nkubsta - Profil | Ne 30.4.2023 11:59:51

                        Vash >> to je pravda. Byla to bída. Dobrej zápas předvedl Bomby s Matoušem a Čepovi to zase vyšlo 😂 Grizzly taky dobrej, nechápu ty jeho kopy s tou postavou co má. jinak mě to moc neuchvátilo.

                          NVash - Profil | Ne 30.4.2023 11:44:09

                          kubsta >> Každopádně mě to nebavilo 😕 To byl Oktagon před tutím o dost lepčí 👍🤘💪

                            Nkubsta - Profil | Ne 30.4.2023 9:39:05

                            Vash >> ja bych to zas tak hrozny nevidel. Tichota nebyl tak špatnej, to lehání prostě jen využil k oddechu, když věděl,že Keita za nim na zem nepujde. To co mu sežral za bomby a vydržel bylo slušný. Je mu 23 a za mě to kopání mohlo fungovat, ale měl kopat níž, aby mu to Keita nemohl chytat. Každopádně Keita je uplně jinde….. nevim kdo ho ohrozí…. Snad jen odveta s Ronym

                              NVash - Profil | Ne 30.4.2023 8:38:38

                              kubah >> O nic si nepřišel 😉 Takovou bídu sem dlouho neviděl 😩 No a třešnička na dortu byl titul fajt 😭

                                Nkubah - Profil | Ne 30.4.2023 8:28:44

                                Vash >> já si to včera nezaplatil... pokud by nedošlo ke změně u titulového zápasu, tak bych koukal ...

                                  NVash - Profil | Ne 30.4.2023 8:21:45

                                  Tak co říkáte té včerejší tragédii 🤔 😕 Jedinej pěknej zápas měl snad jen Kimbal....

                                    NVash - Profil | St 19.4.2023 21:47:28

                                    kubsta >> Mě by zajímalo, kdyby Kája prohrál jesli by somroval odvetu 🤔 A jak by se k tomu postavil Patrik 🤨

                                      Červené karty: Pac.fox