Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nkubsta - Profil | St 19.4.2023 21:43:23

kubah >> tvle je to blbá situace …. Jako ikdyž všechno nějak proběhne a nastoupí, třeba prohraje a svede to na situaci kolem trestniho stihani. To je nahovno. Zapas videt chci a formu v topu od obou. Aby nebylo na co se vymluvit.

    Nkubah - Profil | St 19.4.2023 19:26:10

    Tak ... stihne Karlos Kincla... nebo ne ... ??

    Určitě věděl, že by mohl prohrát - tak raději jde sedět, že ??

      NVash - Profil | Út 18.4.2023 18:13:56

      kubah >> Mluvil o titulkové šanci tak ji má 😉🤘😆

        Nkubah - Profil | Út 18.4.2023 17:18:05

        Vash >> respekt že to vzal... I když zaplaceno dostane a bude doufat...

          NVash - Profil | Út 18.4.2023 17:13:01

          kubah >> Hm to bude do minuty konec 😕

            Nkubah - Profil | Út 18.4.2023 16:45:59

            Vash >> ehm... na co bože ....

              NVash - Profil | Po 17.4.2023 11:26:11

                NVash - Profil | Ne 16.4.2023 22:20:38

                Puškvorec. >> Dyt ty co s tím začali a šli z K1 do MMA 😝 Nebudu to je jmenovat, dyk je určitě znáš 💪 Teď odešel poslední císař, legenda! Už i ufc je marná 😭😩 No není to škoda? Ty borci udělali velký skok dopředu 👍 A zabíjí je "nestranný" komentáře a rozhodčí 🤨 Škoda, velká škoda... Konečně je to koukatelný, pěkný sport a zase to kazí prachy 🤮 Můj pohled a násor 😉😤🤘

                  NPuškvorec. - Profil | Ne 16.4.2023 21:55:40

                  Vash >> ..a díky komu ? Mrku těžko

                    NVash - Profil | Ne 16.4.2023 20:56:47

                    Cejnek 2 >> Přesně 👍 Kolikrát ty jednostranný komentáře Oktagonu 🤮👎🤮 I když teďi Voborník nasral s tím kopem do koulí 😡 Frajer si potřeboval odpočinout. Kolikrát vidíš borce, když ji dostane tak lehne. A tenhle si vyklepával ruce 😕 Prostě cirkus..... No vždyť jde jen o prachy a ty fajtery co jim je vydělávají. A přitom to konečně začínal být sport a i uznávaný

                      Nkubah - Profil | Ne 16.4.2023 20:45:29

                      Cejnek 2 >> já souhlasím, ale viděl jsem to tak i přes komentář

                        NCejnek 2 - Profil | Ne 16.4.2023 20:39:28

                        K tomu Fošumovi, když si to pustíte bez komentáře, tak tu výhru Švéda nevidím. Vím, že kolikrát u zápasu, a tady taky, mě zblnul komentář Novotnýho a Šarpeje. Za mě ta remíza ok. Všichni jebete na Oktagon co tam je za rozhodčí a jak to bodují, ale koukněte na tu Pudilk, co se jí stalo v UFC. To byla katastrofa ti rozhodčí

                          NPuškvorec. - Profil | Ne 16.4.2023 14:56:40

                          čaute, ale měl hodně těžkou prdel ten Matavao co..) Jsem měl strach, aby ho netrefil) Hezky to řekl Novotný- jak prase do turkyně))

                            NVash - Profil | Ne 16.4.2023 12:42:02

                            kubah >> Koukni na video 😩 Jako ufc rozhodčí poslední dobou marný 👎👎👎

                              Nkubah - Profil | Ne 16.4.2023 8:44:40

                              Vash >> jojo, četl jsem .........

                                NVash - Profil | Ne 16.4.2023 8:23:19

                                kubah >> Twl teď sem koukal na Pudilovou, rozhodčí se zase předvedli 😩🤮👎

                                  Nkubah - Profil | So 15.4.2023 23:51:24

                                  Vash >> jenom v tom jednom udělal více než soupeř za dvě...

                                    NVash - Profil | So 15.4.2023 23:46:04

                                    kubah >> Twl dvě kola dostal bití a jedno se snažil 🤨 Za mě remíze nee 🤘😤

                                      Nkubah - Profil | So 15.4.2023 23:44:07

                                      Vash >> no no, úplně trapná úplně né :-)

                                        Červené karty: Pac.fox