Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Ndocent kukuřice - Profil | St 1.12.2021 22:18:27

chřenovák >> tam už nic není všechno štiky jsem popichal a ještě to vůbec nejde

    Nchřenovák - Profil | St 1.12.2021 22:11:11

    Frenky >> docent kukuřice - 1.12.2021 22:04:29 >> Chci zkusit kurty na rybku pod tou vrbou

      Ndocent kukuřice - Profil | St 1.12.2021 22:05:30

      Petr64 >> já osobně mám dvacet druhů kukuřice různých příchutí 🤣🤣👍👍

        Ndocent kukuřice - Profil | St 1.12.2021 22:04:29

        chřenovák >> je to bída jinak zdravím Romane lepší bude jít kde zo tolik nefouká a neteče

          NTynecka - Profil | St 1.12.2021 21:21:30

          Petr64 >> 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

            NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 20:43:24

            Petr64 >> 😂😂😂😂😂

              NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 20:36:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tynecka >> Cílený. Jsou to rybáři a tak se pojmenovali podle priorit.
              Doc. kukuřice rád loví na kukuřici.
              Doc. žížala rád loví na žížale.
              Doc. kolínko má revma.🤣🤣🤣

                NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 20:32:44

                Tynecka >> no jasně cílený spolek 😂😂😂

                  NTynecka - Profil | St 1.12.2021 20:28:25

                  Docent Žížala >> a to ke cíleně spolek nebo čisté náhoda?

                    NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 20:13:25

                    Tynecka >> a to je vše

                      NTynecka - Profil | St 1.12.2021 20:10:39

                      Normálně jsem tu z těch docentu nějaká zmatená, postrehla jsem docenta zizalu, docenta kukuřici, docenta Kolínko, kolik těch docentu tu vlastně je? 🤣🤣🤣

                        NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 19:32:39

                        chřenovák >> To by mohl vědět docent kukuřice 🌽🌽🌽

                          Nchřenovák - Profil | St 1.12.2021 19:18:29

                          Jak to kouše na Berouce ?
                          Chci ráno tam vyrazit v práci
                          Mám zítra nahodou celý den volno 😂

                            NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 19:13:19

                            Petr64 >> Souhlas

                              NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 19:09:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Docent Žížala >> Tvl. Tam servisujou a připravujou k odletu ty malý tryskáče. Mimoto,že je z toho smradu jako v Cařihradu tak za tu chvílu co tůrujou motory vyrobí emisí víc,než já s nafťàkem za 2 měsíce. Ať jdou do řiti s elektoautama.☹️

                                NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 19:04:34

                                Petr64 >>aha 👍👍👍👍

                                  NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 18:55:48

                                  Docent Žížala >> Jedna ze základovejch patek pro nástupiště zbohatlíků na terminálu3.

                                    NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 18:52:14

                                    Petr64 >> co to bude

                                      NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 18:49:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jinak moje velmi prostorné a vyhřáté pracoviště.👍😁

                                        NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 18:48:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Docent Žížala >> Jéé. Teď koukám,že foto bez úsměvu. Napravím to.😉

                                          Červené karty: show must go on