Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Petr64 - Profil | Pá 3.12.2021 17:12:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak konečně na chatě a vzhledem k tomu, že hlásí poměrně silnej mráz,vyskládal jsem auto do chodby.😉

    Docent Kolínko - Profil | Pá 3.12.2021 12:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    No polední káves v hákes, cestou po Praze.
    Docela ujde to kafe na Benzině, u ostatních nic moc.

      Petr64 - Profil | Pá 3.12.2021 12:35:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zdar z Brna.
      Sem si koupil 5 kilo roštěnce a koukám,že v mrazáku moc místa není. Asi něco vezmu na chatu a zkusím to hodit na grill.

        Docent Žížala - Profil | Pá 3.12.2021 8:59:07

        Brrrr zima jak v háku 🤣😂😂😂

          Docent Žížala - Profil | Pá 3.12.2021 8:38:55

          .

            docent kukuřice - Profil | Pá 3.12.2021 6:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

              Docent Žížala - Profil | Pá 3.12.2021 4:52:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dobré ráno káva na stole

                Petr64 - Profil | Čt 2.12.2021 20:17:55

                chřenovák >> Na tyhle?😉

                  chřenovák - Profil | Čt 2.12.2021 20:13:13

                  Petr64 >> Na larvy z mouchy

                    Petr64 - Profil | Čt 2.12.2021 20:00:03

                    Sakra. Fčíl sem si byl zakůřit a venku poletuje něco bílýho ráno asi bude hen tá calamita.🤣🤣🤣

                      Petr64 - Profil | Čt 2.12.2021 18:40:15

                      chřenovák >> Všechno na vláčku?😉

                        Tynecka - Profil | Čt 2.12.2021 18:22:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak já udělala krůtí křídla na česneku s chlebem a dneska jsem 2 h kopala než zaclo opět hodně pršet

                          Docent Kolínko - Profil | Čt 2.12.2021 17:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          chřenovák >> Sàdky Lahovice! nebo moje místo na B, jinde to totiž nebere.
                          Pokud si byl na B na mojim, tak 1000 Kč denně a každý chycený kapr je za pětibábu.
                          Hold platit se musí☝️☝️😜

                            chřenovák - Profil | Čt 2.12.2021 12:40:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Hezký pozdrav od vody 🤠

                              Docent Žížala - Profil | Čt 2.12.2021 12:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              .

                                MildaBigD - Profil | Čt 2.12.2021 7:01:33

                                chřenovák >> a nebo k přístavu u Radotína....

                                  Tynecka - Profil | Čt 2.12.2021 4:40:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dobré ráno preju

                                    Docent Žížala - Profil | Čt 2.12.2021 2:31:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobré pracovní ráno káva na stole 😳😳😳

                                      docent kukuřice - Profil | St 1.12.2021 22:29:52

                                      chřenovák >> tam berou nejlíp 👍👍

                                        chřenovák - Profil | St 1.12.2021 22:25:52

                                        Frenky >> docent kukuřice - 1.12.2021 22:18:27 >> Tak zkusím soutok 😂. Nebo Lahovicke sádky 🤣

                                          Červené karty: show must go on