Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 18:45:43

Petr64 >> přesně nic nedala

    NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 18:39:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Docent Žížala >> Týnuš se do objektivu neusmála,beru to na sebe.🤣

      NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 18:38:33

      Jo abych nezapomněl 😃😃😃😃😃

        NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 18:36:19

        Večeře v háku 🤣🤣🤣😂

          NPetr64 - Profil | St 1.12.2021 18:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vy tady furt slopete jen kafé. Já už zase čekám na večeři.😉

            NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 8:03:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jo jo pravda

              NTynecka - Profil | St 1.12.2021 4:53:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dobré ranko u mě taky

                NDocent Žížala - Profil | St 1.12.2021 4:30:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dobré ráno káva na stole 🕳️🕳️🕳️

                  NTynecka - Profil | Út 30.11.2021 18:58:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ja dneska povolala do boje mojeho uklízeče protože nějak doma nestíhám 🤣🤣🤣🤣

                    NPetr64 - Profil | Út 30.11.2021 18:57:18

                    Frenky >> docent kukuřice - 30.11.2021 18:51:04 >> Bejt celej den na dílně,k vodě bych na hoďku dvě vyrazil. Takhle toho mám za šichtu plný brejle.☹️

                      Ndocent kukuřice - Profil | Út 30.11.2021 18:51:04

                      Petr64 >> já radši v tomhle počasí někam nejdu fuj vitr déšť se sněhem tak to já nemusím

                        NPetr64 - Profil | Út 30.11.2021 18:16:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Hmmm. Kolega si ještě hraje na rampouch, takže dneska jsem na pivě sám.☹️

                          NPetr64 - Profil | Út 30.11.2021 17:54:19

                          Tynecka >> Já si s vínem nenaběhl,jen mám velkou spotřebu a trpím samomluvou.😉

                            NPetr64 - Profil | Út 30.11.2021 17:51:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Frenky >> docent kukuřice - 29.11.2021 20:17:47 >> Celej den sedím v tomhle marastu bez pohybu a jen svařuju. Po šichtě su tak promrzlej,že by na nějaký ryby stejně nálada nebyla. Dnešek byl zvlášť výživnej.

                              NDocent Kolínko - Profil | Út 30.11.2021 14:20:58

                              Tynecka >> Tak to je slušný Ježíšek 👍👍👍👍👍👍

                                NTynecka - Profil | Út 30.11.2021 12:03:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak já už mám Ježíška z krku, ke mě přišel dneska, deky pod dostihové sedlo... ❤️❤️❤️❤️🐎🐎

                                  NDocent Žížala - Profil | Út 30.11.2021 10:09:31

                                  No teda nic moc 🥶🥶🥶🥶

                                    NTynecka - Profil | Út 30.11.2021 6:00:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobré ranko u mě taky kafe na stole ale skórem vypijte a pak šup do auta a do práce

                                      NDocent Žížala - Profil | Út 30.11.2021 5:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dobré ráno káva na stole 🤔🤔🤔

                                        NTynecka - Profil | Út 30.11.2021 5:28:11

                                        1568 >> Dobré ráno neee, to nejsou Kojetice

                                          Červené karty: show must go on