Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NTynecka - Profil | Út 30.11.2021 5:25:41

Petr64 >> Dobré ranko, tak s vínem jsi si naběhl protože já alkohol nepiju ja si dám tak 2x do roka něco sladkyho... Mě ten alkohol prostě nechutná, jediný co si dám je sklenička piva ke kachne když je ale jinak ne

    N1568 - Profil | Po 29.11.2021 21:13:03

    Tynecka >> To kopeš někde v Kojeticích?

      Ndocent kukuřice - Profil | Po 29.11.2021 20:17:47

      Petr64 >> ahoj tak to je špatná zpráva,tak snad někdy příště u vody

        NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 19:16:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        No. Je to sice nějaká dětská porce,ale jde se jíst.😉

          NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 19:14:57

          Tynecka >> Za tu dobu by asi padlo hodně vína ( občerstvení je grátis).😉
          Včera jsem objednal 13 krabic,tak ještě pro sychr něco doobjednám.🤣🤣🤣

            NTynecka - Profil | Po 29.11.2021 19:08:05

            Petr64 >> ja to ukolove nemůžu dělat to bych dělala tak 3 měsíce 🤣🤣🤣🤣

              NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 18:58:04

              Tynecka >> Já dělám v úkole,tak nevím jak se hodinovka pohybuje.😉
              Ten pocit přejetí kamionem znám.🤣

                NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 18:49:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak se dobrovolně napráším. Jsem v Praze,ale bez vercajku,takže ryby nehrozí. ☹️
                Rychlý občerstvení před večeří a zahrabu se do peří.

                  NTynecka - Profil | Po 29.11.2021 18:47:14

                  Petr64 >> no jako počkej pockej kolik na hodinu.... Umev nic nestojí to je jasný 🤣zítra pokračuju tak ten úsměv bude. Ale jako přiznám se že si přijdu jak když mě někdo přejel kamionem 🤦‍♀️

                    NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 18:37:57

                    Tynecka >> Koukám, že s rejčem ti to jde.👍
                    Měl bych 2 návrhy.......😉
                    1) Co jarní brigáda na Jižní Moravě?
                    2) Co se takhle místo soustředěnýho pohledu do rygolu usmát na místní dědky))🤣🤣🤣

                      NPetr64 - Profil | Po 29.11.2021 18:31:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tynecka >> Není co závidět. Je ale fakt, že i když nemám poníka,ani koníka,cválal jsem po svých přes louku pro zapomenutej služební telefon. V botaskách a sněhu po kolena.😁
                      Louka končí v levým horním rohu a sníh jsem měl v botách ještě po ujetí 50ti km v Brně.🤣

                        NTynecka - Profil | Po 29.11.2021 17:32:29

                        Docent Žížala >> dekuji

                          NDocent Žížala - Profil | Po 29.11.2021 17:03:47

                          Tynecka >> No teda to seš dobrá palec nahoru 👍👍👍👍😳😳

                            NTynecka - Profil | Po 29.11.2021 15:28:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tal ja teď přijela domů, hodila jsem si dneska placenou brigádu a kopala jsem 70cm hluboký zakop Teda mám jen 3 metry hotové ale dalších 50metru mě čeká... Zima mi fakt nebyla 🤣🤣🤣🤦‍♀️povede tam trubka na napajecku do jiného výběhu

                              NDocent Žížala - Profil | Po 29.11.2021 13:50:04

                              Frenky >> docent kukuřice - 29.11.2021 13:37:42 >> Ahoj to mi rádi vaříme kávu

                                Ndocent kukuřice - Profil | Po 29.11.2021 13:37:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj Docenti děkuji za kávu a super pokec a snad někdy příště u vody

                                  NMildaBigD - Profil | Po 29.11.2021 10:26:37

                                  Docent Kolínko >> saaakryš- vám tam chybí už jen Péťa Světošlápek!😁😁😁

                                    NDocent Kolínko - Profil | Po 29.11.2021 10:16:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Spolek docentů

                                      NDocent Žížala - Profil | Po 29.11.2021 7:33:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      .

                                        NDocent Žížala - Profil | Po 29.11.2021 6:59:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dobré ráno káva na stole

                                          Červené karty: show must go on