- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo měl covid??
kdo ho měl, léčení covidu atd
Autor diskuse: u x a - Profil , 28.2.2021 všeobecné - ostatní
covid existuje??
A) ano65%
B) ne4%
C) existuje viděl jsem ho5%
D) mám ho4%
E) nemám ho3%
F) chci ho 0%
G) nechci ho10%
H) budu ho mít1%
I) asi umřu až ho chytnu 3%
J) je to všechmo podvod5%
Od 28.2.2021 hlasovalo 231 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
20x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
sven - Profil | Po 8.3.2021 10:42:36
Praseodym >> Tak to v každém případě.
Stejně jako třeba odběr krve.. některá sestřička nebo laboranka tě napíchne, že o tom ani nevíš a dřevák s volšovýma rukama, z toho udělá jatka :-))
Jednou mi prdla cévka v nose ale teklo to do krku... to bych nikomu nepřál, topit se vlastní krví.. doktor v nemocnici, do každé nosní dírky, narval vidličkou až do krku asi dva metry nějakého támponu s vazelínou, takže místo nosu jsem měl bouli, od ucha do ucha... a celou noc jsem proseděl s otevřenou hubou abych se neudusil... také prima zážitek.. :-)))
Stejně jako třeba odběr krve.. některá sestřička nebo laboranka tě napíchne, že o tom ani nevíš a dřevák s volšovýma rukama, z toho udělá jatka :-))
Jednou mi prdla cévka v nose ale teklo to do krku... to bych nikomu nepřál, topit se vlastní krví.. doktor v nemocnici, do každé nosní dírky, narval vidličkou až do krku asi dva metry nějakého támponu s vazelínou, takže místo nosu jsem měl bouli, od ucha do ucha... a celou noc jsem proseděl s otevřenou hubou abych se neudusil... také prima zážitek.. :-)))
Praseodym - Profil | Po 8.3.2021 8:44:36
sven >> podle mě hrozně záleží na šikovnosti toho vyšetřujícího člověka. Syn dvakrát (tam jsem byl u toho, jinak už má za s sebou i třetí, naštěstí bude mít teď tři měsíce klid). Jednou řev, krev z nosu - nic moc. Za dva dny znova, bylo to raz dva, ani slza neukápla. Já dvakrát, poprvé mi to fakt nebylo příjemný, jakože dost. Ale zažil jsem horší věci. Druhý den v nemocnici jsem necítil skoro nic. Skoro bych to přirovnal k jistému vyšetření před mnoha léty (podezření na zánět apendixu) - na pohotovosti v pohodě, ale v nemocnici pan primář na vizitě s lubrikantem dost šetřil :-)))
Praseodym - Profil | Po 8.3.2021 8:38:21
nofish >> a to můžeme být na naše lékaře v tomto oboru právem hrdí... I v porovnání s bohatšími státy.
drvoštěp - Profil | Ne 7.3.2021 22:27:17
sven >> Jj. Viděl jsem. Ale já nasadím řetěz ( tady ho nemají) a i chlupy z rypáku jim ořežu😀😀
drvoštěp - Profil | Ne 7.3.2021 22:00:50
Bacha San >> Taky se říkalo - piju vše, hlavně že se motám😂😂
Bacha San - Profil | Ne 7.3.2021 21:59:05
drvoštěp >> Na střední jsme říkali, že pivo není chlast, ale základní životní potřeba :-DDD
Bacha San - Profil | Ne 7.3.2021 21:33:59
drvoštěp >> Hlavně nezapomeň pivo. Bez něj rybu neulovíš :-)
drvoštěp - Profil | Ne 7.3.2021 21:29:00
Poušťák >> Píšu si - na Orlík přibalit kladivo, majzlík a proplachovací hadici na dutiny😂😂
nofish - Profil | Ne 7.3.2021 21:25:54
Pindˇa >> Nechtěj vědět, kolik dětí umírá, z různých důvodů a kolik jich umře po porodu. Naštěstí, to nejsou nějaká obří čísla, ale kdysi jsem to viděl a sám se děsil, že i při dnešním zdravotnictví je to snad až (abych nekecal) ale snad 4% prcků co mají obří komplikace, nebo umřou.... doufám, že se pletu, ale nějak tak to snad bylo.
Rytíř - Profil | Ne 7.3.2021 21:03:11
LosPafkos >> no to bylo kde jsem dělal za mlada v ČZ taky:-)A sílou určitě dnešní 10.
LosPafkos - Profil | Ne 7.3.2021 21:00:25
Rytíř >> pozitivní bylo, že v VN Plzeň byla v kantíně osmička pívo :-))
Poušťák - Profil | Ne 7.3.2021 20:49:35
Rytíř >> zejtra tě to jen zašimrá,dáš dva válce a zalehneš na šatně....o)))
Rytíř - Profil | Ne 7.3.2021 20:47:14
Poušťák >> tvl..vy jste se dostali fest daleko už:-)Něco pozitivního by tam nebylo?
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59867
Rybářsko-houbařské jádro .-)45007
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
Sranda bez nadsázky 🤘10856
Domácí výroba sýrů1966
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
Vážně nevážný pokec :-)))230535
Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144784
Udírny a uzení51139
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 19.8 °C | 49 cm | 0.20 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











