Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 17:29:51

Calex >> Savo na plíseň😂

    NCalex - Profil | St 9.1.2019 17:25:58

    drvoštěp >> Páter Ferda mi jednou řekl, že všechny plísně jsou zdraví škodlivý.....Dycky si na to vzpomenu....

      Nsindeji3 - Profil | St 9.1.2019 17:21:22

      Musím říct, že to vypadá skvěle. Hned jsem dostal na takovýho sejra chuť. Diskuzi dávám do oblíbených.

        NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 17:05:54

        medvěd >> ja pridavam pred syrenim a pak i potiram bylo to tak v receptu

          Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 16:44:44

          medvěd >> Na ty vaše čísla potřebuji Enigmu😂

            Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 16:44:11

            Poušťák >> ;)))

              NPoušťák - Profil | St 9.1.2019 16:42:06

              drvoštěp >> proto si tě vzala....o))

                Nmedvěd - Profil | St 9.1.2019 16:41:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                PYTLAKS >> ona ta 63 tu bílou potlačí

                  NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 16:37:38

                  medvěd >> ja davam jen 63

                    NDarďas - Profil | St 9.1.2019 16:27:18

                    medvěd >> PYTLAKS Máte to moc pěkné... chlapci.

                      Nmedvěd - Profil | St 9.1.2019 16:24:51

                      PYTLAKS >> 63 Brevibacterium Linens.Je tam troška 71

                        NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 16:09:57

                        medvěd >> 54?

                          Nmedvěd - Profil | St 9.1.2019 16:07:14

                          PYTLAKS >> vždy to potírám sigmou

                            NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 16:00:20

                            aktuální foto než šly včil z chalupy,brie a kůsek jacka.-)

                              NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 15:57:35

                              medvěd >> tu sigmu si tam přidal záměrně nebo ti přeskočila?

                                Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 15:52:25

                                medvěd >> Posílám adresu😂

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 15:51:18

                                  PYTLAKS >> To vrzání ještě teď cítím.

                                    NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2019 15:49:34

                                    drvoštěp >> tož to je těžké tak od pasu hodnotit:-))asi to byl nějaký nakládaný pařený,opravdu netuším

                                      Nmedvěd - Profil | St 9.1.2019 15:43:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      drvoštěp >> reblochon

                                        Ndrvoštěp - Profil | St 9.1.2019 15:34:34

                                        PYTLAKS >> I když je to o domácí výrobě, tak tento plísňák má odemne za 1* kdyby mi někdo řekl že je to jeho výroba tak smeknu.